Автор Тема: Проблемите на Dabadas :D  (Прочетена 42155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Крафтинг
« Отговор #15 -: Февруари 07, 2015, 02:06:07 pm »
Pith, тъй вярно. Понякога се появяват противници, които не си заслужава да бъдат нападнати. Хубаво е да се знае кога се рефрешват :~)
...

А рефрешват ли се изобщо ако не са изхабени?

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Крафтинг
« Отговор #16 -: Февруари 07, 2015, 02:12:38 pm »
Рефреш си има. Явно ако не ние- нова банда престъпници//глутница гадини е решила да посети вече залязващите величия и да се намърда в обиталището им.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Крафтинг
« Отговор #17 -: Февруари 07, 2015, 02:12:58 pm »
Да, таймерът брои от момента, в който е отворена зоната, независимо дали ще се прави нещо там.
ДД

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Крафтинг
« Отговор #18 -: Февруари 07, 2015, 02:15:55 pm »
Няколко наскоро забелязани неща от мен:

1.Когато започна битка тя си върви нормално, в момента в който отида на друг подпрозорец(таб) на браузъра битката СПИРА!Просто рунда седи същия и нищо не се случва. В момента в който отворя отново прозореца с ИХ се оправя и продължава.

2.Знам изхода от битката преди тя да е свършила. Когато примерно битката стигне до 5-10 рунд, кръвта/духа/точките опит се рефрешват и аз знам преди да е свършила битката дали съм спечелил или не.

3.След като е започнала битка. Когато цъкнеш където и да е извън екрана на самата битка, тя приключва и твоя герой бяга. Това е доста досадно и вече два пъти се прецаквам така.

4.При повече от 4 противника едвам се вижда сложността и нивото на последните, защото излизат извън прозореца на играта(бяха докладвали подобно със предмети)

5.Преди битка изпиваш колба, излиза малкото прозорче което показва че си извършил действие. Когато започнеш битка и натиснеш Х-а на това прозорче, екрана се затъмнява и нямаш никаква активност докъто битката не свърши.

Тези неща още седят, и особенно много ме дразни точка 5.
« Последна редакция: Февруари 08, 2015, 10:40:50 am от Dabadas »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Крафтинг
« Отговор #19 -: Февруари 07, 2015, 02:23:34 pm »
1. Вероятно е така, за да стоят играчи и да гледат, а не да си простират гащите, докато трае битката  :D
2. Знаеш ориентировъчно дали си изгубил (само ориентировъчно, защото в основния аватар кръвта е с градиентен цвят и не може да се прецени добре, особено в крайни положения).
Не знаеш дали си спечелил, защото битката може да е надхвърлила 50 рунда :)
ДД

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Крафтинг
« Отговор #20 -: Февруари 07, 2015, 06:56:48 pm »
1.Малко необмислено ми се вижда това пускане на 2-ра категория без достъп до 1-ва. В момента мога да си взема ниско ниво наемници, но немога да ги облека защото в магазина всичко е над нивото им, което малко глупаво.
2.Няма склад във втория град, което ми отряза достъпа до колби и събирани предмети.
3.Изчезнаха цветовете на предметите в магазина и по героите

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Крафтинг
« Отговор #21 -: Февруари 07, 2015, 07:33:48 pm »
Направих си наемници и се опитах да се бия в по-трудните зони, но когато натисна стрелката аз и наемниците само се движим напред и нищо друго не става. Не ми взема точки, но битки не се случват, до момента това е случва във Мечешкото царство и жълтите поляни.

Едит: Базата на червената рака също.

Едит 2: Абе явно никъде не мога да се бия :D

Едит 3: Махнах наемниците, пуснах се сам и пак няма битка.
« Последна редакция: Февруари 07, 2015, 07:38:46 pm от Dabadas »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Крафтинг
« Отговор #22 -: Февруари 07, 2015, 08:07:54 pm »
1.Малко необмислено ми се вижда това пускане на 2-ра категория без достъп до 1-ва. В момента мога да си взема ниско ниво наемници, но не мога да ги облека защото в магазина всичко е над нивото им, което e малко глупаво.
2.Няма склад във втория град, което ми отряза достъпа до колби и събирани предмети.
3.Изчезнаха цветовете на предметите в магазина и по героите

1. И след изчистване на туториала пак няма да има опция за връщане в първа категория. Може да калибрираме от-до нивото на наемници в дадена таверна
2. Сложих склад и във Фаролин
3. Забравих в новината да напиша, че е силно препоръчително да си изтриете кеша на браузъра (Ctrl + Shift + Del). Следващата седмица ще пуснем механиката, по която с нов код да ви форсираме и кеша, но в момента я няма
4. За битките ще погледна сега

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #23 -: Февруари 07, 2015, 08:16:42 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/717/7907717L.png

На някакъв странен принцип играта решава да вземе този адски дълъг път от Урсалия до Мечешкото царство ?

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Крафтинг
« Отговор #24 -: Февруари 07, 2015, 08:20:46 pm »
1. И след изчистване на туториала пак няма да има опция за връщане в първа категория. Може да калибрираме от-до нивото на наемници в дадена таверна
2. Сложих склад и във Фаролин
3. Забравих в новината да напиша, че е силно препоръчително да си изтриете кеша на браузъра (Ctrl + Shift + Del). Следващата седмица ще пуснем механиката, по която с нов код да ви форсираме и кеша, но в момента я няма
4. За битките ще погледна сега

Тръгнаха битките, но ми е малко странно че със 5 наемника убих някви мулета по 25 ниво и ми даде 8 точки опит. Така ли трябва да е или има накакъв проблем ?

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #25 -: Февруари 07, 2015, 08:29:41 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/717/7907717L.png

На някакъв странен принцип играта решава да вземе този адски дълъг път от Урсалия до Мечешкото царство ?
Ще прегледаме в понеделник как са текущо пътищата между зоните. Иначе логиката е такава, че би трябвало да избира най-късия път между две зони. Очевидно в случая с тези две "на-късия" е доста разтегливо понятие.

Тръгнаха битките, но ми е малко странно че със 5 наемника убих някви мулета по 25 ниво и ми даде 8 точки опит. Така ли трябва да е или има накакъв проблем ?

Може ли името на героя и коя е зоната за да видим лога на битките. Иначе формулата за делене на опита е доста сложна и не мога да гарантирам, но не изглежда правилно.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #26 -: Февруари 07, 2015, 08:31:50 pm »
Ще прегледаме в понеделник как са текущо пътищата между зоните. Иначе логиката е такава, че би трябвало да избира най-късия път между две зони. Очевидно в случая с тези две "на-късия" е доста разтегливо понятие.

Може ли името на героя и коя е зоната за да видим лога на битките. Иначе формулата за делене на опита е доста сложна и не мога да гарантирам, но не изглежда правилно.

Данаил3872

Другото което забелязах е че ми падна предмет 24 ниво, което ми се струва малко пресилено като се има в предвид че съм 11-то :)

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #27 -: Февруари 07, 2015, 08:46:20 pm »
Да ме извини Dabadas, но и при мен същия проблем с битките в зоните :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #28 -: Февруари 07, 2015, 08:50:50 pm »
Да ме извини Dabadas, но и при мен същия проблем с битките в зоните :)

Ако не ти тръгват, пробвай да изчистиш кеша както каза комонера, на мен тогава ми тръгнаха.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #29 -: Февруари 08, 2015, 12:20:55 pm »
Туко що забелязах че наемници които не са с мен в битка им пада кръвта(май само при загуба).