Автор Тема: Проблемите на Dabadas :D  (Прочетена 38464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #30 -: Февруари 08, 2015, 01:29:49 pm »
Туко що забелязах че наемници които не са с мен в битка им пада кръвта(май само при загуба).

Вече 4-5 пъти наемниците ми умират без да са избирани да са в битката с мен. Случва се май само като загубя.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #31 -: Февруари 08, 2015, 01:48:39 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/348/7909348w.png

Абсолютно съм сигурен че не съм пускал наемниците с мен, а взимам по-малко опит и единия е получил някакви поръжения. Моля провете как стоят нещата или сложете опция да се деактивират още в града всичките.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #32 -: Февруари 09, 2015, 04:29:50 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/348/7909348w.png

Абсолютно съм сигурен че не съм пускал наемниците с мен, а взимам по-малко опит и единия е получил някакви поръжения. Моля провете как стоят нещата или сложете опция да се деактивират още в града всичките.

Продължава да се случва и буквално ми губи точките за действие... моля да го оправите!

Виждам в самата битка че стрелят по някой друг но визуално като картина той не фигурира в битката. Вижда се и как някой друг бие по противниците ми, но пак е нивидим.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #33 -: Февруари 09, 2015, 05:31:07 pm »
Продължава да се случва и буквално ми губи точките за действие... моля да го оправите!

Виждам в самата битка че стрелят по някой друг но визуално като картина той не фигурира в битката. Вижда се и как някой друг бие по противниците ми, но пак е нивидим.
Това на какъв браузер е ?

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #34 -: Февруари 09, 2015, 06:22:35 pm »
Моля да се приесъединя в темата и аз по  оплаквания и проблеми.

Но първо да изкажа големи благодарности към Екипа заел се с развитието на играта след 3-годишно прекъсване.  :)

Първите ми впечатления са хубавият дизайн на играта.Следва някой дребни детайли.Когато натисна на съобщения прозореца където се пише е извън рамката,а самото име най-отгоре на прозореца е на английски и то след като съм го обърнал на български.На глобалната карта като цъкна имената на провинциите са също на английски.В таверната Равнина на надеждата при наемниците виждам нива по големи за провинцията отколкото трябва 18-20 левел.Някои от уменията при прегледа им също са на английски.В някоя зона табът със задачи е неактивен,а искам да видя развитието на задачата която съм приел.

Имам и въпроси.Класът Призрачен преследвач съществува ли в новата версия?Понеже за момента имам да разпределям точки между 6 умения.2 за войн 2 за мистик и 2 за стрелец.
Принципът на базовите атрибути същият ли е като в старата версия.За всеки 10 точност 1% критичен удар и т.н.?Липсват в описанието за умения,може би?!

П.П.Атрибута Инициатива за какво служи?



« Последна редакция: Февруари 09, 2015, 06:39:01 pm от desperado16 »

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #35 -: Февруари 09, 2015, 06:45:06 pm »
Това на какъв браузер е ?

Chrome, аз други бози не ползвам!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #36 -: Февруари 10, 2015, 10:12:37 am »
А дано ви го оправят скоро, колега. Щото си има места, които си плачат за по-специални умения. Може да сложите и за нас малко инфо- я копи-пейст, я някоя снимка.
Принудителното наблюдение на битката е вбесяващо, наистина. Но пък от друга страна заради него видях, че стрелец с лък удря по 2 пъти, при положение, че не е double strike оръжие. Пък и неговите изстрели ги брои по 1 рунд за единица обсег. Е как да утрепем 4 гадини за 50 рунда, като ни пуска от четвърти рунд :D Разни недообмислици ми се виждат това.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #37 -: Февруари 10, 2015, 11:13:37 am »
Като искате да приключите битката веднага рефрешвате страницата и готово  ;)
Играта се програмира в движение, така че който се дразни от нещо, да изчака.
Пишете за проблемите без да мрънкате, хората работят здраво.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #38 -: Февруари 10, 2015, 12:06:41 pm »
Мрънкаме защото всеки влага някакви усилия. Вярвам, че е по-добре да се мрънка и да се знаят всички бъгове, вместо екипа да работи с 10-15 тестъри по-малко.

П.П. И страницата си е тежка - демек като рефрешна пак чакам 5 минути да зареди  :D Ноо .. вярно е ... Ако цъкнеш 'Run for your life' не приключва ли битката веднага ?

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #39 -: Февруари 10, 2015, 01:15:11 pm »
Изглежда няма къде да се види сумирането на *пуснато злато и пуснат предмет.Чудя се дали работят и при наемниците?Доста злато от битка се печели с тях в зависимост от противниците и бижутата,дават по 150-300 злато на битка или по 50 злато с доста дроп в провките Равнината на надеждата.
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 01:17:39 pm от desperado16 »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #40 -: Февруари 10, 2015, 03:00:06 pm »
Изглежда няма къде да се види сумирането на *пуснато злато и пуснат предмет.Чудя се дали работят и при наемниците?Доста злато от битка се печели с тях в зависимост от противниците и бижутата,дават по 150-300 злато на битка или по 50 злато с доста дроп в провките Равнината на надеждата.

Да, % към пуснати предмети и злато се сумира от герой и наемници и от вчера вечерта би трябвало да работи нормално.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2015, 09:02:00 pm »
Утре ще се включат и специализациите.
Зоните в провинция 2 са разнообразени - вече има и по-лесни, но има и наистина трудни. За момента оценката спрямо сложността може и да не е адекватна, особено за по-напредналите играчи, така че влизайте на собствен риск.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #42 -: Февруари 11, 2015, 01:12:53 pm »
Бъг ли е или е напълно нормално магазина за оръжия в Равнината на надеждата да генерира лъкове с +5 обсег?До вчера не бях виждал магазина да генерира лъкове с +5 обсег.Досега бяха всичките с +4.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #43 -: Февруари 11, 2015, 01:22:29 pm »
Бъг ли е или е напълно нормално магазина за оръжия в Равнината на надеждата да генерира лъкове с +5 обсег?До вчера не бях виждал магазина да генерира лъкове с +5 обсег.Досега бяха всичките с +4.


Кое ниво са тези лъкове?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #44 -: Февруари 11, 2015, 01:25:42 pm »
От всички нива лъковете са с +5 обсег дори левел 1 лък.Имам и лък рядък 8 левел,а е с +4 обсег него го бях купил преди 2 дена.В магазина в момента лъковете са превъходни и са +5 обсег.
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 01:41:46 pm от desperado16 »