Автор Тема: Злато  (Прочетена 8422 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Злато
« -: Февруари 08, 2015, 12:21:13 pm »
Да се оправи дропа на злато по зоните. Изобщо не е съобразен с цените на колбите, например. И не само.
ДД

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2015, 12:29:02 pm »
Тегаво си е ... 200 струват колбите, а от битка да си докараш максимум 50-100 (с някакъв дроп) ... ама аз започнах да бачкам в града почасово и се трупат там пари лесно ... пък и ако не бързаш за никъде се бии в по слабите зони- не губиш кръв но трупаш левел ... макар и не много  :D

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2015, 12:52:06 pm »
Подкрепям
Също така категория 2
Станах 10левел, телепортира ме във Фаролин. Разгледах зоните. Отидох да се пробвам в най слабите.
Вилните градини. Там ми излезна един легендарен + още 3ма. Как ли не пробвах, още преди да сваля жълтуркото и ме трепят.
Езерото на сълзите. Бик и крокодил. Като почна тоя ми ти крокодил да ми вкарва критични за по 200 и нормални за по 60-70, е пак нямам шанс.
Все пак съм 10 ниво още, къде да се бия ?
Таверната. Гледам има наемки от 1ва категория. Не че ще ги наема, но дори и да ги наема, няма от къде да ги екипирам.
Защо не може да се ходи в Равнината на надеждата?

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2015, 01:00:28 pm »
Подкрепям
Също така категория 2
Станах 10левел, телепортира ме във Фаролин. Разгледах зоните. Отидох да се пробвам в най слабите.
Вилните градини. Там ми излезна един легендарен + още 3ма. Как ли не пробвах, още преди да сваля жълтуркото и ме трепят.
Езерото на сълзите. Бик и крокодил. Като почна тоя ми ти крокодил да ми вкарва критични за по 200 и нормални за по 60-70, е пак нямам шанс.
Все пак съм 10 ниво още, къде да се бия ?
Таверната. Гледам има наемки от 1ва категория. Не че ще ги наема, но дори и да ги наема, няма от къде да ги екипирам.
Защо не може да се ходи в Равнината на надеждата?

От наемките няма абсолютно никакъв смисъл все още. Пробвай да се екипираш с малко предмети от 2-ра категория за да си вдигнеш армора и да намалиш щетите.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2015, 01:09:24 pm »
Ще пробвам разбира се, но 10левел екипировката, не променя кой знае колко нещата.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2015, 01:16:26 pm »
Дроп почти няма а златото едва стига за ремонт на екипировката. Иска ми се да купя малко екипировка и да облека поне един наемник да тествам зоните

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Злато
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2015, 01:21:16 pm »
Само докато я нямаш, Гладиатор. :~)
Впрочем видиш ли го онзи ми ти крокодил- бягай надалече. Направо- run for your life :D
Всъщност езерото е най-лесната и приятна зона. С 2 копия жабите и биковете са паднали още преди да могат да те ударят, ако все пак не умрат- с малко повечко ловкост да не могат да те удрят, за да ги вземеш. Малко опит се взима обаче. Само крокодил е опасно да има.

Вилните градини за мен са си еквивалента на Пукнатината. Като цяло същите противници- там е благоприятно за опит, но са много противници с по-ниски нива. Това по мое наблюдение значи, че и дроп ще е на ниско ниво и не можеш да се облечеш.
В базата на червената ръка са малко врагове, но високо ниво- там можеш да се облечеш, ама е по-трудно.
Опитай, експериментирай, намери своя път към върха :~) Успех!

ПП: Струва ми се, че в К2 е далеч по-разумно да се ходи с щит. Ivaylo го гледам също щит е сложил... Аз нямам късмет с магазините, но може пък на вас да е от полза
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Злато
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2015, 01:28:38 pm »
Ивайло сложи щит, ама го махна, защото се залисваше нещо над 50 рунда и това не му се нравеше :)
ДД

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #8 -: Февруари 08, 2015, 01:39:01 pm »
След малко и аз ще се кача там и ще видим какво е положението, но да, има проблем със златото - в понеделник ще го вдигнем дроп-а по 2 сигурно...

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #9 -: Февруари 08, 2015, 04:29:28 pm »
Само докато я нямаш, Гладиатор. :~)
Впрочем видиш ли го онзи ми ти крокодил- бягай надалече. Направо- run for your life :D
Всъщност езерото е най-лесната и приятна зона. С 2 копия жабите и биковете са паднали още преди да могат да те ударят, ако все пак не умрат- с малко повечко ловкост да не могат да те удрят, за да ги вземеш. Малко опит се взима обаче. Само крокодил е опасно да има.

Вилните градини за мен са си еквивалента на Пукнатината. Като цяло същите противници- там е благоприятно за опит, но са много противници с по-ниски нива. Това по мое наблюдение значи, че и дроп ще е на ниско ниво и не можеш да се облечеш.
В базата на червената ръка са малко врагове, но високо ниво- там можеш да се облечеш, ама е по-трудно.
Опитай, експериментирай, намери своя път към върха :~) Успех!

ПП: Струва ми се, че в К2 е далеч по-разумно да се ходи с щит. Ivaylo го гледам също щит е сложил... Аз нямам късмет с магазините, но може пък на вас да е от полза

То това ми е ясно.Друго искам да кажа. Просто няма зона, в която новопристигналите да се бият за малкото злато от дроп, та да посъберат за нови дрешки. Дойдох във 2ра категория със 1000 злато, като гледам цените, малко трудно ще се пооблека.
Не казвам зоните да са лесни, даже напротив, но трябва да има поне 1 в която да можеш да се биеш първите няколко дена, без да си на загуба, да посъбереш злато, да се поекипираш и тогава да мислиш за трудното.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #10 -: Февруари 08, 2015, 04:39:12 pm »
Ще го коригираме това - наистина е ужасно - аз фалирах преди малко и в момента работя в Таверната за да се излекувам...

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #11 -: Февруари 08, 2015, 04:47:42 pm »
 *ok*

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re: Злато
« Отговор #12 -: Февруари 08, 2015, 08:07:08 pm »
Ще го коригираме това - наистина е ужасно - аз фалирах преди малко и в момента работя в Таверната за да се излекувам...

шефа фалира  *IMPOSSIBLE* ние ядем   *black_eye* бой по добре да   играем в понеделник вечер  че и без това бързо напредваме ,,,,
- I died to become immortal

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #13 -: Февруари 08, 2015, 09:38:21 pm »
Трудностите провокират  креативността   :-[
Откриеш ли начин- добре, откриеш ли пропуск в системата -> от там нататък само честта е показател да покажеш на някой грешката, която може да ползваш за собствена облага.

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re: Злато
« Отговор #14 -: Февруари 08, 2015, 09:39:49 pm »
Пуснете аукциона да се продават диамантите, че някой хора пак искат съвсем безплатно да играят ))))