Автор Тема: Лидерство на гилдия  (Прочетена 16691 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Лидерство на гилдия
« -: Март 07, 2015, 10:27:05 pm »
Какво ще бъде развитието по този казус? Ще се запази ли остарялата концепция с избор на Лидер, като се запази възможността за кражба на Гилдия, или ще има новаторски поглед и идея?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #1 -: Март 07, 2015, 10:38:39 pm »
това е добра идея и мисля че може да се напряви някакво разграничение на три нива , достъп на лидери , достъп на проверени членове и на всички останали. за да няма кражби т.е всички виждат всичко но не всеки може да взима неща и особенно ако са оставени за определен герой.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #2 -: Март 07, 2015, 10:54:35 pm »
Нямам в предвид кокошкарските кражби от хранилището на гилдията от някой заблуден електрон, а за кражба на самата гилдия от групичка новоприети членове примерно, или добре организирано мероприятие разтеглено във времето с цел тактическа заблуда.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #3 -: Март 07, 2015, 11:37:28 pm »
да но кокшкарските кражби дразнят 90% от членовете на гилдията , ако не те е страх от това вземи ме в фамилията  ;) *hihi* :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #4 -: Март 07, 2015, 11:43:47 pm »
да но кокшкарските кражби дразнят 90% от членовете на гилдията , ако не те е страх от това вземи ме в фамилията  ;) *hihi* :D
направо се самопокани ...

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #5 -: Март 07, 2015, 11:48:49 pm »
крест ти навремето ме блокна в сайто та така ................. а "кака софи" ми върна правата но ако искаш си ги кажеме нещата ачик ачик аз не съм добър играч но ако погледнещ съм редовен и от теб имам 5 покани за гилд но ос Софи нито една

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #6 -: Март 07, 2015, 11:50:47 pm »
и защото Софи в доста случаи е резбирала от майтап а ти не затова с нея мога да комуникирам

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #7 -: Март 07, 2015, 11:51:23 pm »
да но кокшкарските кражби дразнят 90% от членовете на гилдията , ако не те е страх от това вземи ме в фамилията  ;) *hihi* :D


Ако направят така, че лидера да е несменяем до примерно неактивност повече от 90 дни, ще изгоня мулетата и ще приема всичките тези, които ми пишат да ги взема....Складове, постове, работилници нека всеки им се наслади, но при сегашното положение няма начин да го направя.


P.S. Не съм връщала правата на никой, Хаос го направи - всеобща амнистия заради 2.0
« Последна редакция: Март 07, 2015, 11:53:12 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #8 -: Март 08, 2015, 12:05:04 am »
и аз не знам как ще е най добре но мисля че каквото и добро преложение да направиме и ако имамме дабър алгоритъм към "бате жорко" извинете ме , може да се  направи,  при него е въпрос на няколко реда, е не малко ама въпрос да си помисли  ;)

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #9 -: Март 08, 2015, 04:29:53 am »
Хмммм - може да помислим върху някаква промяна за изборите (със сигурнсот трябва да ги има).. Може да го направим да участват само доверени членове или пък членове на Х време в гилдията.. Що се отнася до хранилището - ще е с доста по-добри права за достъп от преди...

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #10 -: Март 08, 2015, 07:36:28 am »
Аз съм сигурен, че с времето всичко ще се нареди! Търпение му е майката за момента...

П.С.: В гилда има титла "първи офицер", означава ли това, че ще има и "втори" или ? Ъпгрейдите на гилд сградите само със злато ли ще могат да бъдат вдигани или и с диаманти?

П.С.2: Героя ми що си смени мутрата? Прилича на Долф Лунгрен...  *hmm*
« Последна редакция: Март 08, 2015, 07:57:43 am от Drakuss »
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #11 -: Март 08, 2015, 10:19:37 am »

Може, нещо като тази прословута рейтинг система във форума, да се вкара в гилдията, и само хора от някакъв рейтинг нагоре да могат да претендират за лидерство. Така, само които са добри играчи и помагат на другите ще имат добър рейтинг, натрупан с времето. Естествено, ако се заподозре че някоя групичка ежедневно качва рейтинга на някой от тях без причина (тя причината е ясна - да може да повдигне избори), могат да се предприемат мерки, като гонене от гилда.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #12 -: Март 08, 2015, 10:55:43 am »
Промяна няма да има, както каза Хаос изборите ще си останат, което си е 100% предпоставка за кражба на гилдия, в която се инвестира от играчи не искащи да инвестират. Жалко е, но е факт.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #13 -: Март 08, 2015, 11:08:30 am »
Е да, ама всеки глас няма да е равен на другия - всеки гласува с това, колко е неговият дял в хазната на гилдията. Така инвестицията не е съвсем загубена. В крайна сметка, ако водачът н аголдоята усети някакви вредни елементи в нея, може да си ги изгони рано, рано.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Лидерство на гилдия
« Отговор #14 -: Март 08, 2015, 11:14:38 am »
Е да ама тогава няма да му се вика кражба на гилдията а  купуване на гилдията, а ресурси от една по-горна категория ще има повече-което е нормално .