Автор Тема: Злато и дроп и други :(  (Прочетена 1683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Злато и дроп и други :(
« -: Март 13, 2015, 11:18:40 pm »
Оправете малко тоя дроп бре!! Почти на всякъде се излиза на загуба ако биеш с наемник. Не знам какво целите,но на мен лично играта ми дотегна. Новите провинции досущ като фаролин,идентични до последния детайл,с изключение на две локации в Симлия. Има и голям лаг при мен от ден. В началото влизах с мерак да цъкам чаках даже да се съберат ходове,а в момента имам неизползвани ходове и нямам и желание да ги ползвам.

Едит: Лага може и да ми е от нета,днес играта се държи добре.
« Последна редакция: Март 14, 2015, 08:42:44 am от Matros »

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Злато и дроп и други :(
« Отговор #1 -: Март 14, 2015, 12:12:50 am »
Оправете малко тоя дроп бре!! Почти на всякъде се излиза на загуба ако биеш с наемник. Не знам какво целите,но на мен лично играта ми затъпя. Новите локации досущ като фаролин,идентични до последния детайл. Има и голям лаг при мен от ден,два. В началото влизах с мерак да цъкам чаках даже да се съберат ходове,а в момента имам неизползвани ходове и нямам и желание да ги ползвам.

Някои хора сме така от 2 седмници и на мен също не ми е забавно. Лекарите(адмните) препоръчаха да си намерим занимение и го намерихме, казва се копаене на камъни.Лекарите го препоръчват два пъти дневно, един път рано сутрин преди работа и един път вечер преди лягане!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Злато и дроп и други :(
« Отговор #2 -: Март 14, 2015, 08:15:28 am »
Изненадващо в жълтите полета ми излизаха едни мутанти 24-25-26-27-28 ниво,които пускаха дроп над 24 ниво с което малко закърпих бюджета,но пак си е нищо.Общо взето сиромашка работа. Златото едва стига за поправка и колби.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Злато и дроп и други :(
« Отговор #3 -: Март 14, 2015, 08:43:48 am »
В мечидол вчера ми наръсиха едни чукове и щитове от по 2к и нагоре парчето.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Злато и дроп и други :(
« Отговор #4 -: Март 14, 2015, 11:47:46 am »
Не знам,то май си е на чист късмет. Аз даже си турих един пръстен 10% пуснат предмет и ефекта е никакъв.С пръстен без пръстен все тая. Направо съм като клошар.  :D Хубуу,че паднаха одеве две сини редки оръжия от голямата мечка та ги продадох на добра цена. :)