Автор Тема: Неприятен бъг.  (Прочетена 1554 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dePhil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Неприятен бъг.
« -: Август 14, 2009, 08:28:12 pm »
Току-що трябваше да кача едно ниво, но уви => превъртя само брояча на точките за опит - нито ми даде да разпределям нови точки, нито ми даде следващо ниво на героя.
???

Ако това ще помогне - действието се случи по време на бой в много етапна зона ("Синовете на кръвта"), с два наемника.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Неприятен бъг.
« Отговор #1 -: Август 14, 2009, 08:34:47 pm »
Току-що трябваше да кача едно ниво, но уви => превъртя само брояча на точките за опит - нито ми даде да разпределям нови точки, нито ми даде следващо ниво на героя.
???

Ако това ще помогне - действието се случи по време на бой в много етапна зона ("Синовете на кръвта"), с два наемника.

Сигурен ли си че не ти е дало - иди в меню Герой - умения - и виж дали имаш точки които не са разпределени от атрибути и умения.

П.П. Можем лесно да разберем дали има бъг - просто напиши кое ниво си и колко точки имаш инвестирани до момента в уменията си.

Неактивен dePhil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Неприятен бъг.
« Отговор #2 -: Август 14, 2009, 08:47:17 pm »
18то ниво съм сега (само нивото май се е "превключило).
Просто не ми излезе зеленото кръгче със стрелкичка, за ъпгрейд на героя и разпределение на новите точки.

Иначе - ето го моя хубавец и ти благодаря бързата реакция:

Неактивен dePhil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Неприятен бъг.
« Отговор #3 -: Август 14, 2009, 08:51:27 pm »
Мхъмм.. Преброих ги - 18 са.
Странна работа.
Може ли да ми разнесе точки автоматично?

Освен това - не ми вдигна до макс здравето и духа, а са на нивото на последната проведена битка.
« Последна редакция: Август 14, 2009, 08:53:28 pm от dePhil »

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Неприятен бъг.
« Отговор #4 -: Август 14, 2009, 08:59:19 pm »
Скоро имаше подобен бъг при един играч, не му помня ника. При него опитът беше станал повече от изисквания за нивото, т.е. проблемът беше визуален. При следващата битка, която беше провел всичко се оправи както трябва да бъде. Предлагам ти да направиш една битка и да видим какво ще се получи.