Автор Тема: Android версия  (Прочетена 1122 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Android версия
« -: Март 25, 2015, 08:17:51 pm »
Кога се очаква Андроид версията.

Да играея във фейсбук за мен си е сложно.    Пишат ми 16 човека, успявам да се разбера с няколко и накрая само 3ма хора, които наистина не разбират от дума пак и пак пишат , цупят се , че не им отговарям...   Един човек ме изтри, аз изтрих
двама човека... не че е лошо да си оптимизирам контактите, но  все пак  кой месец горе долу се чака Андроид версията?

Там си представям, че няма да е с фейсбук смесено и ще мога както преди да отморя с играта, а не да се напрягам с всички хора в екстравертно настроение, които имат нужда нещо да направя за тях...
Do your best, forget the rest!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Android версия
« Отговор #1 -: Март 25, 2015, 08:41:45 pm »
Ами на този въпрос ще мога да отговоря до края на седмицата - в момента правим оценка на това къде се намираме с мобилните версии и колко още остава за да настигнем уеб версията.

Другата добра новина е, че ще си пуснем и уеб версия на Героя и ще можете да играете и без задължително да минавате през facebook. 

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Android версия
« Отговор #2 -: Март 25, 2015, 08:45:46 pm »
Магическото бутонче като в ИО, прекрасно е да видиш любимата игра на цял екран.... :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!