Автор Тема: Промени 06-09.04  (Прочетена 22388 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #30 -: Април 09, 2015, 03:56:08 pm »
Идеята за лекуването предполагам е за да се ползват колбите за съживяване които иначе не ползваме в момента.
Като неискам да се разхождам до лечител си вземам такива. Все пак няма други платени опции а трябва да има причина да се ползват и диаманти. Освен това се стакват /ако не е >няма да е лошо да се направят така/
За златото и аз мисля че е малко - хубавите предмети на занаятчиите трябва да се купуват на добра цена-като няма злато няма как да стане - ще спрат да ги пускат на аукциона(и да се набутват със суми за обевяване) > ще почнат във форума> после ще им омръзне и там да си търсят купувачи.
Колкото до противниците , според партито едни зони са трудни - други нормални, това означава повече наемници  и съответно екипиране за тях > което пак ни връща на златото.
Аз прочистих зона преди половин час - имам 2 сини , 4 бели предмета 3-4 колби и 2 рецепти, това са 12-13 битки.
Като за всичките битки досега в кат 4 имах: 5 сини и 2 жълти и парите се събираха реално със продажбата на белите .
 

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #31 -: Април 09, 2015, 03:56:23 pm »
Предлагам на екипа да състави едно проучване с 10 въпроса и да го парти до гилдиите или до всичките 300 активни играчи  дали са съгласни с новите промени , и дакото се правят помени непрекъснато да има допитвания до тези които ще играят а не пак да се каже зарезваме играта защото не може да се подобри , а ще правиме нова аз старите си ги харесвам е има някой нещо които не ми харесват но те са си от време оно.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #32 -: Април 09, 2015, 04:07:27 pm »
Уверявам ви, че следим как върви дропа в играта в момента, както и че отделихме време да поиграем реално на този дроп преди да го качим. Вероятно има какво да се калибрира, но със сигурност не сме пуснали нещо очевидно счупено или ощетяващо играчите. Отделно както знаете винаги сме отворени за диалог и за промяна на база разумни доводи. Нищо не е финално, а е в процес на работа.

Уверяваме, че четем и обмисляме всяка една обратна връзка.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #33 -: Април 09, 2015, 04:08:16 pm »
Идеята за лекуването предполагам е за да се ползват колбите за съживяване които иначе не ползваме в момента.
Като неискам да се разхождам до лечител си вземам такива. Все пак няма други платени опции а трябва да има причина да се ползват и диаманти. Освен това се стакват /ако не е >няма да е лошо да се направят така/
За златото и аз мисля че е малко - хубавите предмети на занаятчиите трябва да се купуват на добра цена-като няма злато няма как да стане - ще спрат да ги пускат на аукциона(и да се набутват със суми за обевяване) > ще почнат във форума> после ще им омръзне и там да си търсят купувачи.
Колкото до противниците , според партито едни зони са трудни - други нормални, това означава повече наемници  и съответно екипиране за тях > което пак ни връща на златото.
Аз прочистих зона преди половин час - имам 2 сини , 4 бели предмета 3-4 колби и 2 рецепти, това са 12-13 битки.
Като за всичките битки досега в кат 4 имах: 5 сини и 2 жълти и парите се събираха реално със продажбата на белите .

И кой идиот ще дава една камара диаманти да лекува наемници всеки път щом му умрат в битка? Аз тук лично не виждам печалба за екипа,а разочарование за играчите.Тая опция с колбите от 1 диамант  за здраве в их1 съм я ползвал единствено в многостепенни зони,ако ми умре наемник доде стигна до боса.Реално за 3-4 години игра съм изразходвал не повече от 50-60 колби за 50-60 диаманта,а съм зареждал хиляди диаманти.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #34 -: Април 09, 2015, 04:11:11 pm »
И кой идиот ще дава една камара диаманти да лекува наемници всеки път щом му умрат в битка? Аз тук лично не виждам печалба за екипа,а разочарование за играчите.Тая опция с колбите от 1 диамант  за здраве в их1 съм я ползвал единствено в многостепенни зони,ако ми умре наемник доде стигна до боса.Реално за 3-4 години игра съм изразходвал не повече от 50-60 колби за 50-60 диаманта,а съм зареждал хиляди диаманти.


Правилно, опцията за съживяване с диамантена колба е удачна само в многостепенна, другото е много ощетяващ играчите начин на лекуване, а процеса за връщане в град и после пак в зона е тегава работа...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #35 -: Април 09, 2015, 04:15:12 pm »
всички теза неща са май да седиш  повече време в играта но защо , нека се направи тогава на всяко влизане на всеки час да ти дава 3 диамата и който има възможност ще влиза на всеки час , а не както е сега да ти дава 3 диаманта на ден

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #36 -: Април 09, 2015, 04:19:51 pm »
Мое лично мнение е, че така не бихте привлекли много играчи. Ако трябва 2 минути да отделя за отиване и връщане от и до зона - ок, но ако трябва 20 минути да отделя, а се бия 5 минути... извинявайте но по-добре играта да се прекръсти имперски пътешественик. 2-рото належащо е да се оправи дропът, беше смешен, сега е жалък. При следващия ъпдейт освен да го занулите. Силата на противниците, ок вдигнали сте я, ами респективно вдигнете и опита, иначе се получава малко като държавната история - увеличаваме пенсията с 10% или 5-6лв, а вдигаме разходите за месец с 50-60лв., сметката е цялостно обедняване. Изказах се по темата, повече коментари не мисля да давам, но екипа да си направи извода - иска да създаде продукт за 50-60 човека или за 20-30 хиляди, че и нагоре.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #37 -: Април 09, 2015, 04:24:24 pm »
и аз спирам докато екипа преспи и премисли да си върне нещата от вчера и онзи ден.приятна игра

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #38 -: Април 09, 2015, 04:46:08 pm »
евала/браво  че има подкрепа, и аз минах на копане е преработка и ще чакам до след празниците какъв ще е отговора, дотогава ще съм земеделец.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #39 -: Април 09, 2015, 04:58:59 pm »
То почти всички ще сме земеделци до по-добри времена.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #40 -: Април 09, 2015, 06:06:27 pm »
Зловеене ==>> Топло ми е на душата. След онази по-драстична промяна в занаята хора, които не са го вкусили, а само са си помислили да го помиришат надигнаха глас: намалете шансовете. Сега като ви пипнаха битките, е точния момент, да викам- висок е дропа- намалете го, слабички са зверовете- вдигнете ги. От 37 дена битка не съм провел.

Поздрави към екипа ==>> Благодарим ви, хора, че толкова осърдно се стремите да постигнете нещо в играта, промяната значи, че сте положили усилия, а това е достойно за уважение. Новото показване на зоните не стига, че е красиво, ами е и смислено и полезно. Абе- бравос.  Особено ми харесва таба на кметството- като жена по бельо е- загатва, обещава, разпалва въображението, рисува надежди и мечти. Дано си заслужава.

Доклад ==>> Фракция "Харода" съм. Как се е решило това- не зная, но тъй или иначе исках да съм нея, а и синият лъв ми харесва.
Магазин за оръжия- таб задачи НЯМА.
Магазин за броня- таб задачи НЯМА.
Магазин за бижута- таб задачи НЯМА.
Таверна- таб задачи ИМА, задачи НЯМА.
Занаятчийница- таб задачи ИМА, задачи НЯМА.
(Magesnik)
Резултат- репутацията за момента е прах в очите.

ПП: След като от екипа играете играта реално, вземете, че купете 1 брой въглища от пазара за ресурси К2 и го снимайте да ни покажете как се случва. Благодарим
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #41 -: Април 09, 2015, 06:27:38 pm »
marveliking аз ако нямам злато > няма как да купя колкото и да ти е добър предмета - нали така
всичко е свързано и трябва да има някакъв баланс - в момента ние сме коректива и всеки може да си каже мнението .
 

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #42 -: Април 09, 2015, 07:04:51 pm »
Krest, напълно ви подкрепям - ние всички сме в един гьол. И нямам в предвид само играчите- включвам целия колектив. Напълно подкрепям колегите в стремежа им към едно разумно съотношение между трудност на противниците, инвестиция в преодоляването им и наградата. Нещо повече- аз ВЯРВАМ, че това ще се случи- направо го зная. Просто ще бъде малко по-късно. В крайна сметка и първото вдишване на човек не става от първия път. И тази мисъл ме изпълва със спокойствие.

И това съвсем не пречи да ми е приятно, че тия дето ми сипваха сол в раните преди месец сега са от другата стана. Ей тъй- да видят какво е, да повярват, че и на тях може да им се случи. И дай Боже да го преживеят и да им светне, че всички сме в едно виртуално пространство и само от нас си зависи в  блато ли ще плуваме, или в езеро.
В крайна сметка желаем игрицата да е място за отмора и положителни емоции, кадето да си оставим част от финансите и да сме доволни от това.

И смятам, че официалното становище на Dark order е един добър начин да се случи това :~)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #43 -: Април 09, 2015, 07:21:06 pm »
След последната профилактика:
- бутоните за ремонт на екипировка и рефреш на магазина се скапаха.
- дропва колби т3 в т4
- дропа на злато се увеличи два пъти
- дропа на предмети изчезна.
Това е при мен.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 06-09.04
« Отговор #44 -: Април 09, 2015, 07:37:59 pm »
Уверявам ви, че следим как върви дропа в играта в момента, както и че отделихме време да поиграем реално на този дроп преди да го качим. Вероятно има какво да се калибрира, но със сигурност не сме пуснали нещо очевидно счупено или ощетяващо играчите. Отделно както знаете винаги сме отворени за диалог и за промяна на база разумни доводи. Нищо не е финално, а е в процес на работа.

Уверяваме, че четем и обмисляме всяка една обратна връзка.

И аз отделих време и поиграх реално 150 хода,като разчистих и 3-4 зони в категория 4 и резултата е трагичен. Отне ми около 2 часа време да изиграя 150 хода. Ходене до лечебницата,вървене без да срещне противник,черни екранчета,лагове,рефреши и т.н С дропа положението е още по зле  :D За 150 хода срешнах доста легендарни и редки противници,които не пускат абсолютно нищо освен 400-500-600 макс 700 злато в края на вълната.Много рядко пада по някоя колба дух и още по рядко кръв. Предметите от дроп  за 150 хода  са точно 7,а именно Хаста бяла,две ками светло сини,метателни резачи бели,пръстен бял и две рецепти бели,на обща стойност 6500 злато.В момента съм на загуба от около 30 бона за надници,лечебници и т.н. Добре,че си имам злато от преди иначе не виждам как да се играе така.