Автор Тема: дроп  (Прочетена 4508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
дроп
« -: Април 08, 2015, 12:49:48 pm »
от около 300 точки  изразходвани за битки дропчето 7-8 брони и още толкова за оръжия не е ли малко .не може да се биеш с редки противници и дропа да е само колби не ка да пада и нещо синичко от време на време .

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: дроп
« Отговор #1 -: Април 08, 2015, 01:00:00 pm »
Логиката на дропа е променена, ще бъде качено днес или със следващия ъпдейт.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #2 -: Април 08, 2015, 01:18:43 pm »
и жълтичко  ;) ако може от време на време.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #3 -: Април 08, 2015, 01:21:52 pm »
Ура, чакаме новите красиви предмети  :P Според мен трябва да се пипнат и магазините в съответните градове. Давам за пример колан к.3 и колан к.3 - единствената разлика е в бронята като този от к.4 има повече, но пък за сметка на това атрибутните точки са абсолютно еднакви - би било логично да има разлика +1, +2 в зависимост от категорията, все пак и противниците са по-силни.

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #4 -: Април 08, 2015, 01:58:27 pm »
няма да е лошо и в магазините да има жълто от време навреме .на тоя етап играта е безмислена няма приключения няма дроп няма нищо .нека да има приключения например 3 поредни и накрая нещо епично да има.да има многостепенни да знаеш че ще падне нещо интересно .за какво е играем тая игра толкова години искаме злато диаманти и хубави итеми .айде всички който играят да си кажат мнението че на мене взе да ми писва.

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #5 -: Април 08, 2015, 02:19:24 pm »
искаме да е лесна .искаме като си пием кафето да ние кеф че играем искаме да ни е интересно не да влизаме по навик .то сега не е трудно ами никво кои играем тез дето играхме -1 5-6 години кой друг играе .

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #6 -: Април 08, 2015, 02:28:48 pm »
никой няма да каже нищо щото съм прав колко пъти съм коментирал играта за 6 години ама ми писна искам да ми е интересно .искам награди интересни итеми не е ли лесно например накрая на всяка зона преди да се занули да има бос и като го биеш да го обереш например , да падат кюлчета камъни или рецепти  да живне занаята да сме хубави празници идват  :P :P :P :P

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #7 -: Април 08, 2015, 02:48:09 pm »
Ако е лесна играта без изненади и непредсказуеми неща бързо бързо омръзва и се губи интерес от страна на играчите.Голяма грешка ще е да се адаптира играта към играчите,а не обратното.Играчите трябва да се адаптират към играта и да бъде трудничка за да се поддържа интереса.Тази игра е сигурно единствена по рода в момента с такива възможности и геимплей.Има си и леки изключения по отношение на трудността.Тук в този форум си има достатъчно интелигенти играчи,които имат доста добри идеи.
Целта е да се импровизира и развива играта,както и самите играчите.

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #8 -: Април 08, 2015, 03:00:57 pm »
хаххаха аз ли съм тъп не знам ама изненади  и непредсказуеми неща няма така че да не играем така ли :P.за тея който не са ме разбрали искам играта да живне да ми е приятно да играя много ли искам не мога да разбера.и не съм казвал че искам да е лесна ами интересна и да има благинки да ми е кеф да играя *freak*

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #9 -: Април 08, 2015, 03:12:33 pm »
В момента е бета и се тества играта, лека полека започват да се регистрират все повече играчи.Продуктът не е готов и не знам какви са Ви очакванията към момента.Мен лично ме радва,че изобщо Екипът е започнал развитието на тази игра и продължават да я надграждат.Вие играли ли сте Империал Херо 1?Тази във фейсбук е 2-рата версия.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #10 -: Април 08, 2015, 03:19:10 pm »
Точно. Играта още не е пусната, а ние имаме привилегията да следим развитието и в крачка. Когато я завършат ще ревем за още точки за действие, защото тези 200 до никъде няма да стигат, за всички интересни неща които ще можеш да правиш всеки ден :)

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #11 -: Април 08, 2015, 03:45:14 pm »
единицата я играя 6 години казвам в момента какво не ми харесва и какво би било добре да има нито нареждам някой оценям труда на хората който се занимават  с играта обаче покрай новите играчи е добре да задържим старите .и накаде заби темата не мога да разбера дропа е малко не е интересно в момента нищо интересно нито пада нито има в аукса нито по магазините това е какво коментираме кой от кога играел и кой какво правил казвам си мнението и това е  *freak*

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #12 -: Април 08, 2015, 03:47:50 pm »
А днеска ще се качват ли промени свързани с дропа, да знам дали да пускам юнака да бие  :D

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #13 -: Април 08, 2015, 04:19:12 pm »
сега пак имам 3 свободна сила слагам копие с 5 . за него ми трябва 7 сила .да  ама не слагам го и ми изписва -29 сила а не 1 свободна

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: дроп
« Отговор #14 -: Април 08, 2015, 04:20:15 pm »
Свали амулета и го сложи пак, ще се наместят атрибутите веднага.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!