Автор Тема: Промени 27-30.04  (Прочетена 12049 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Промени 27-30.04
« -: Април 27, 2015, 12:35:02 pm »
Промени, направени в играта преди малко:

Активирани нови зони Златните полета (к2), Офалия (к3) и Остринус (к3)
Балансирани зони с противници в провинции ВБК, Ветровитите краища, Тънката река, Пустите скали и Друнар
Добавени приключения за зони Пустите скали, Златните полета, Друнар, ВБК, Остринус и Сиимлия второ
Добавен таб към къщата на играча за менажиране на наемниците. От там може да се взимат и махат активни от партито. Всички наети до момента са преместени там и трябва да бъдат активирани наново
Премахнато умението Лидерство и праработена логиката броя наемници да се отключва по ниво. Върнати точки умения на всички играчи, които са били разпределили там
Пусната зоната "Градът на Императорите". Две от сградите са неактивни поради все още неимплементирани модули
Премахнати сградите за специализация на клас от столиците на фракциите и добавена една такава в императорския град с нова визия
Променен изцяло изгледа на екрана с лог на приключенията, както и на таверните
Добавен специален изглед карта, подобен на този от ИГ1, за основните приключения
Преработена логиката за показване на удивителни, които индикират къде има приключения за взимане
Вече има предупреждение за влизане в битка със счупена екипировка и за наемниците (в момента има само за героя)
Вече има предупреждение за влизане в битка с герой или наемник под 10% здраве
Вече се връщат всички герои и наемници в екрана след битка за да могат да се лекуват от там
Визуализиция с череп ако герой или наемник е убит и е мъртъв (в мултистепенна е)
Добавена логика къщата да се показва само в провинцията, в която реално е. За другите излиза площадка
Добавени цветове към рапорта от битка, както и допълнителен доклад за нанесени/понесени удари, поражения и т.н. (показва е на клик на иконката с лупата)
Времето за презареждане на задачите е оставено на 15 мин само за Надеждата иначе другите ще се генерират на час
Времето за презареждане на магазините в Надеждата е намалено на 15 минути
Поправка относно бонус злато към работата в таверната на база репутацията от задачи
Поправен проблем с варианта, в който героя умира, но наемник му печели битката. До момента излизаше загуба
Намалена цената за ресет на умения в зависимост от бройката им от диамант за всеки 2 точки на диамант за всеки 4
« Последна редакция: Април 27, 2015, 12:36:35 pm от Commoner »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #1 -: Април 27, 2015, 12:38:33 pm »
А къде се е изгубило умението за лидерство на наемници? :)

Дефакто печелим 5 точки?

И да допълня - в зона излиза инфо за текущото изпълнение на дневните задачи, но няма инфо за изпълнение на задача от верижен куест. Нужно е човек да се върне в таверната, за да получи информация. Тоест, таб "задачи" не работи за развитие на задачи от приключения.

Току-що открих как да се получи информацията, минава се през глобалната карта и тогава се вижда развитието на стъпката. И така става :)
« Последна редакция: Април 27, 2015, 12:55:50 pm от Pith_New_Era »
ДД

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #2 -: Април 27, 2015, 02:11:47 pm »
Няма бонуси за работа в таверната(20xLevel на час) и редки наемници. Репутация 2700/1500 ВБК
Провинция Остринус ми я показва заключена. мястото за къщата едвам се забелязва в Хорода. В другите провинции така и не го видях а може и да е било там някъде.
В почти всяка таверна забелязвам дублирани задачи. В Хорода има марк за задачи върху Лечебницата а такива няма в нея.
« Последна редакция: Април 27, 2015, 02:18:36 pm от helllfire »

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #3 -: Април 27, 2015, 04:27:28 pm »
Добавени приключения за зони Пустите скали, Златните полета, Друнар, ВБК, Остринус и Сиимлия второ

В Симилия не мога да влезна в таверната, в Друнар не мога да открия никъде приключение

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #4 -: Април 27, 2015, 04:36:09 pm »
Добавени приключения за зони Пустите скали, Златните полета, Друнар, ВБК, Остринус и Сиимлия второ

В Симилия не мога да влезна в таверната, в Друнар не мога да открия никъде приключение

Да, със Сиимлия има проблем дето го търсим иначе в Друнар се взима от таверната като 20 ниво е минимума мисля. Първата задача е River Thieves

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #5 -: Април 27, 2015, 04:44:35 pm »
Промени, направени в играта преди малко:

Поправки по филтъра в Quest log-a
Поправени рецепти с къстъм имена да го изписва и при тултипа на предмета
Поправен проблем с кметства и крафтинг магазини без фракция
Поправен визуален проблем с минимална цена за разпределяне на умения
Добавен fallback за генериране на вълна от подземие. Надяваме се да елиминира или силно да намали "ходенето"
Визуални поправки в екрани къща на наемници и кметство

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #6 -: Април 27, 2015, 04:48:48 pm »
няма ни ги наемниците момчета ремонтирай  ако може  :-[
- I died to become immortal

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #7 -: Април 27, 2015, 04:50:28 pm »
няма ни ги наемниците момчета ремонтирай  ако може  :-[


Търси наемниците тук:



Промени, направени в играта преди малко:


Добавен таб към къщата на играча за менажиране на наемниците. От там може да се взимат и махат активни от партито. Всички наети до момента са преместени там и трябва да бъдат активирани наново

Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #8 -: Април 27, 2015, 04:53:49 pm »
Да, със Сиимлия има проблем дето го търсим иначе в Друнар се взима от таверната като 20 ниво е минимума мисля. Първата задача е River Thieves

Хмм точно преди 10 минути бях в тази провинция с герой над минимума и не можах да открия приключението в таверната, странно. Сега пак ще погледна.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #9 -: Април 27, 2015, 05:01:22 pm »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #10 -: Април 27, 2015, 05:12:42 pm »
Що за чудо е това ? http://prikachi.com/images.php?images/775/8077775s.png



Пръстен, награда от приключението, както се каза в една друга тема "яки награди от приключенията". Аз имам същата награда + алебарда от малката многостепенна.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #11 -: Април 27, 2015, 05:14:26 pm »
Сигурно ли е дали е алебарда? Защото аз взех лък с картинка на алебарда. А при опресняване на стъпката разгледах 10 други оръжия.
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #12 -: Април 27, 2015, 05:16:13 pm »
Сигурно ли е дали е алебарда? Защото аз взех лък с картинка на алебарда. А при опресняване на стъпката разгледах 10 други оръжия.


Наистина се променя с всяко кликине на ковчежето, но това ако е замислено така е ГЕНИАЛНО...Просто кликаш да се генерира нужното ти за героя оръжие и отиваш в зоната да го взимаш.
« Последна редакция: Април 27, 2015, 05:24:52 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #13 -: Април 27, 2015, 05:27:04 pm »
Да и при мен е така, аз си го нагласих на арбалет и повече не пипам  :D Мен друго ми е интересно, защо лилавия пръстен има само 2 показателя, да не би да има и други скрити ? Бихте ли разяснили :)

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 27-30.04
« Отговор #14 -: Април 27, 2015, 05:27:48 pm »
На снимката са 5 :)
ДД