Автор Тема: Въпрос за приключенията (които в играта правена от математици се казват задачи)  (Прочетена 7144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
На герой ivaka08 не му дава приключения в неутралните провинции. В тънката река няма даже и дневни задачи. Имали причина да е така?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
На герой ivaka08 не му дава приключения в неутралните провинции. В тънката река няма даже и дневни задачи. Имали причина да е така?


Дневни задчаи няма да се генерират във враждебните провинции, провери дали Тънката река е такава за героя ти.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
тънката е враждебна, но неутралните? няма задачи, няма приключения. На другите 2 героя в симиля им даде 2 приключения с лилави награди накрая, а на ivaka08 няма

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
В коя фракция е ?
не конкретно за проблема , гилдия ПУХ е във фракция Харода пише го във профила на героя.
Интересува ме дали има ацц които са в една гилдия -от различни фракции.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
В основните земи на фракциите има идентични приключения, така че е ОК, че не ви генерира във вражески провинции. В неутралните обаче би следвало да генерира, но те са за над 15-то ниво.
В момент апускаме нови в основните земи, за по-начинаещите герои. Постепенно ще "залесим" с нови приключения и неутралните.
Дневни задачи би следвало да се генерират и в момента - ще тестваме утре да видим какъв е проблема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Грунар каква провинция е за ПУХ вражеска ли? Ако да ... тогава как в началото имаше и се генериораха , а после спряха?
По какво се разбира на картата коя провинция каква ми се пада?

А какво лошо сме направили от Пух, че има враждебни провинции за нас?
Do your best, forget the rest!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Грунар е към фракцията Сонория... Трите фракции по презумция са вражески една към друга. На глобалната карта долу в дясно има филтри, с които можеш да видиш как са влиянията..

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Онова мини селце "тънката река" (Друга синя зона за 3та категория не намерих освен "тънката река") само там ли ще имам задачи, а на Грунар  ще имам само ако ги свърша всичките грунарски и само тогава ще се презаредят, защото не съм от тази фракция?
Това с фракциите не ми се вижда честно едните да са с готин град, а другите с проскубано селце. Кой и как се разпеделят тези зони и защо ги има изобщо?
Do your best, forget the rest!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Провинциите са равни за фракциите -две Категория 2 и една Категория 3. Има минорни разлики в самите градове като размер. Това няма да е определящо, защото всички останали провинции ще са неутрални и съответно ще имаш достъп до техните приключения и т.н.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
защо ми изчезнаха 2-3 приключения които бях приел и минал половината и изведнъж няма никой в къщи а се надявах на някоя жълта дрешка да взема

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
защо ми изчезнаха 2-3 приключения които бях приел и минал половината и изведнъж няма никой в къщи а се надявах на някоя жълта дрешка да взема

Промени 25-29.05
« Отговор #1 -: Май 27, 2015, 04:27:27 pm »
Промени, направени днес:
.
.
Цитат
Поправен проблем с взимане на многостъпкови приключения от противоположни фракции. По този начин се изпълняваха до три идентични вериги в различни провинции. В момента след приключване на текущата стъпка от приключение от друга фракция, следващата няма да бъде дадена

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Ами ок.  Но аз оттогава не пускам неща за аукциона, защото няма такъв в селцето.
При положение, че пазара не е да седнеш и да продаваш, а като го пуснеш в аукциона се появява във всички аукциони във всички градове,  ми се струва логично аукциона поне да го има навсякъде.  В ih1 не помня да ми е липсвал и да е трябвало да пътувам, за да пусна нещо да продавам...


Провинциите са равни за фракциите -две Категория 2 и една Категория 3. Има минорни разлики в самите градове като размер. Това няма да е определящо, защото всички останали провинции ще са неутрални и съответно ще имаш достъп до техните приключения и т.н.
« Последна редакция: Юни 13, 2015, 03:25:10 pm от magic1 »
Do your best, forget the rest!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
кога да очакваме приключенията в 4 нови провинции  т4

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Приключенията в по-високите зони са леко поизбутани назад от по-спешни задачи, но ще се появят до края на другата седмица.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Искам и филтър за рецепти, поне по камъни или ... абе измислете го някак си да е по приветливо и разбираемо, а не да кликаш върху всяка една докато намериш тази дето ти допада.  ;D