Автор Тема: Въпросчета  (Прочетена 1330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Holy_Guardian

  • Гост
Въпросчета
« -: Май 03, 2015, 06:29:07 pm »
Имам няколко въпросчета. От кое ниво се специализира героя? Вече съм 11 ниво и съм си Приключенец. Също така откъде да си избера занаят? Ходих в Града на императорите (както беше при Imperial hero 1.0), както и в зоните от категория 2, но в никой от занаятчийските магазини не ми дава си избера професия.
От таверните ми дава да си купувам наемници, но не мога да ги използвам. Трябва ли да имам умението "Командир на наемници", за да използвам наемниците? Ако да, след кой левъл ще ми се отключи това умение? Ако няма такова умение в тази версия на играта как да си активирам наемниците?

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Въпросчета
« Отговор #1 -: Май 03, 2015, 06:49:58 pm »
Първата специализацията става на 15 ниво през сградата тренировъчен лагер.
Занаятът се взима от Града на императорите, навярно от занаятчийницата. Това е така от преди ден-два и е възможно да има проблем. Все пак прегледай внимателно сградите в Града на императорите, може да излезне нещо отнякъде.
Наемниците можеш да ги използваш, стига да НЕ СА по-високо ниво от теб. Това става като влезеш в къщата си. В горната част на прозореца в къщата има два таба- единия за предмети, втория за наемници. Като избереш втория имаш- можеш да видиш две групи с квадратчета- в горната група (5 броя квадрати) стоят текущите активирани наемници. Долната група квадратчета са стаите в къщата, които съдържат всички наети от теб наемници. Местиш някого от долу в горната група- сиреч от къщата в бойна готовност- натискаш бутона запази и вече е част от партито ти. Преди да натиснеш зелената стрелка за бой в битката избираш дали той да се бие с теб, или да стои отстрани и да гледа.
Командир на наемници вече не съществува като умение. Автоматично получаваш право на още един наемник към групата на нива 10, 15, 20 ...
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Holy_Guardian

  • Гост
Re: Въпросчета
« Отговор #2 -: Май 03, 2015, 06:57:09 pm »
Мерси за поясненията. Но в императорския град пробвах всички сгради, до които ми даде достъп и не ми дава да си избера професия. Може да е бъг. Ще пробвам след няколко дни да видя дали ще стане.