Автор Тема: Промени 11-15.05  (Прочетена 10588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #30 -: Май 14, 2015, 07:07:03 pm »
Това с поканите не стимулира ли мултиакаунтинга?
ДД

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #31 -: Май 14, 2015, 07:12:11 pm »
Да речем, че ако ми трябват 10 диаманта за смяна на професията ро-скоро бих вдигнал ниво на някой "смърф" , вместо да дам 40-50 лева. А изводите- всеки за себе си.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #32 -: Май 14, 2015, 07:45:51 pm »
E,,, Да се надяваме, че масовият случай няма да е такъв ;)

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #33 -: Май 14, 2015, 07:46:01 pm »
Това с +20 енергия не работи. Имах 15, сега имам 20.
ДД

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #34 -: Май 14, 2015, 08:40:18 pm »
Тоест да разбираме,че мултиакаунтинга е забранен във фейс-а при масови случаи?!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #35 -: Май 14, 2015, 09:25:45 pm »
За да не стават недоразумения- у мен грее вътрешно желание да подкрепя финансово играта. Или дори необходимост. Защо? Защото високо ценя работата на екипа най-вече в лицето на стартиралите, обмислилите и изработващите проекта. И виждам два разумни начина да покажа това. Единият е като им напиша "браво" във форума, другият е като закупя диаманти.
Работата е в това, че няма пакет, който да съответства на представите ми.
А) За мен би било много по-допустимо да дам 10 пъти по 10 долара, отколкото 27 наведнъж. Поради именно онази мисловна преграда, онова тихо гласче, което се обажда : прахосник, ти си недостоен човек, как може да даваш пари за такива работи, ще гориш в ада... и други такива ограничения.
Б) Аз съм човек, свикнал да живее с малко. Трябват ми 10 бадема, за да се нахраня следобед, не купувам 10 килограма за да си имам занапред. Да речем, че се нуждая от 13 диаманта за ресет на точки. Няма да купя 1300- просто не съответства на нуждите ми (ще изчакам да го рестартна)
Така де, предполагам и на вас като ви се допие кола отивате и си взимате бутилка, не поръчвате цяла цистерна.

Тъй или иначе аз съм само единична бройка, пък екипът трябва да мисли и за другите 10 милиона, които ще играят играта след година... Ако пуснете и по-малък пакет- добре , ако не пуснете- пак добре. Животът ни е даден, за да му се радваме  :)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #36 -: Май 14, 2015, 10:02:01 pm »
 Евала на Марвел.От кога се канех и аз да го напиша.И аз искам да помогна на създателите им както правех и в предната версия.Цените народни си бяха и според нуждите на хората.Малко се по изхвърлиха с цената на най-ниският им пакет в новата си версия.Че и в доларчета.
 Да подчертая това бе първата игрица за която съм развързал кесията си.Причината да  го направя бе.Създателите на играта са Българи т.е Екипа на ИГ1.Подкрепям българското производство.Шапка Ви свалям за старанието и усилията които влагате в направата й,както и че е изключително интересна.Няма такава втора към момента с такива възможности.Друга игра за която да си струва да развързвам кесията няма,включително и за тези които се опитват да ми ги набият в очите с красотата,а не с качеството й.
 Да анализираме малко нещата с тия цени.Нека бъдем малко обективни и безпристрастни относно оценката на цените.
Най-ниският пакет е 27 долара приблизително в лева се равнява на 45.Множко си идат честно казано за страна като нашата.Не че не ни се дава просто обстоятелствата ни са такива,че не можем си позволим за игри толкова пари.Все пак се ориентирате към масовия потребител,а не към тези дето им е по-джоба.Ако бе 10 долара~15-20 лв ще ги прежаля без да ми мигне окото.20 долара струва една сред най-популярните заглавия CS:GO и още други.Дори по форумите на чуждестранните игри доста от играчите варират между това колко могат да отделят от подобен род игри е 5-10 евро.Казвам цените могат да си ги позволят масовите потребители.Не е нужно още в зародиша на самата игра да убиете желанието за игра при тези условия.По-добре е 5 човека да дадат по 10 евро,отколкото един 50.
« Последна редакция: Май 14, 2015, 10:04:00 pm от desperado16 »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #37 -: Май 14, 2015, 10:46:00 pm »





Това са цените в другото заглавие на фирмата, и като ги гледам си мисля, че може и да няма промени. Ще стане както в Империята, който има диаманти - печели, който няма боксува здраво...Дано съм лош пророк въпреки, че мен пакетите ми пасват супер.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #38 -: Май 14, 2015, 11:20:47 pm »
Разбирам притесненията ви, но всички решения в тази посока се взимат на база статистики. Пакетите може да ги променяме за да тестваме най-удачната комбинация. Както самите вие отбелязахте по-горе - играта трябва да е финансово успешна - само така ще можем да продължим да я развиваме и т.н. А има тооолкова още много идеи и съдържание за добавяне.. ;)

С две думи - опитваме се да намерим баланса, който е най-добър за всички - за нас да развиваме играта, за вас да е топ продукт за цъкане...

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 11-15.05
« Отговор #39 -: Май 15, 2015, 04:39:28 pm »
Промени, направени в играта днес:

Променена логиката на умение контраатака да следва тази на нормален удар, както останалите подобни с повече от един удар. Това значи, че вече тя може да пропусне както нормален удар. До момента след успешен блок винаги се правеше успешна контраатака. Плюс е обаче, че след като действа като нормален удар може да се приложи Мощен удар примерно към нея
Поправен проблем при помощта от приятел при който помощник с вече получени 3 за деня маркира този, на който помага, като получил 3, а това може да не е така.
Визуална поправка наградите от приключение да се подреждат винаги еднакво
Визуална поправка кога да се показва таймер иконката за изчистена зона на картата на провинцията
Поправка по карусела за приятелите
Активирани езици Бразилски, Турски и Украински
Намалени изискваните ресурси за изработка на закалена стомана
Добавени липсващо раздаване на диаманти в Съветник 2 (след 10 ниво)
Променена логиката за избор на език при регистрация. В момета ще бъде: избран език във ФБ, език според ИП и накрая ЕН
Променен низ за текуща репутация в тултипите на зоните на глобалната карта
Поправен проблем с инцидента на 10 ниво породен от поканите на приятел
Добавена логика да се опитваме виднаги сцената с глобалната карта/провинция/град да е центрирана
Добавена логика за презареждане на сцената при приемане/отказване/приключване на приключение за да са адекватни маркерите
Поправен визуален проблем при визуализиране на текуща от общ брой стъпки за многостъпкови приключения
Променен реда на избор кое е текущо избраното приключение в таверните