Автор Тема: Проблем с герой  (Прочетена 22346 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kilgor

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 130
  • Karma: +14/-3
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #60 -: Октомври 13, 2015, 06:24:08 pm »
При герои Lalana и Mankino няма бутон за разпределяне на точки за умения. Преди изчезна, защото наличните диаманти не бяха достатъчни, но сега продължава да ги няма.

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #61 -: Октомври 13, 2015, 06:31:08 pm »
При герои Lalana и Mankino няма бутон за разпределяне на точки за умения. Преди изчезна, защото наличните диаманти не бяха достатъчни, но сега продължава да ги няма.

Потвърждавам същото и при мен - герой Drakus

P.S.: Всъщност открих как става номера :) Трябва да се отиде до "Тренировъчен лагер" и да се смени класа. Въпреки, че изписва че изисква еди-си-колко диаманта, реално ви взима 240к. След което трябва отново да се простите с още 240к, за да може отново да се върнете на стария ви клас/специализации... иииии... воала! Поне при мен така стана :)
« Последна редакция: Октомври 13, 2015, 07:05:31 pm от Drakuss »
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #62 -: Октомври 14, 2015, 03:12:57 pm »
Доста креативно решение си измислил  :D

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #63 -: Октомври 14, 2015, 07:17:51 pm »
имам проблем по време на битки.постоянно нещо насецква анимацията по време на битка.нещо се замъглява анимацията.и пак леко забавяне .на обяд го нямах този проблем.сега след промените ми се получи.чистих кеша и всичко друго но пак същото.вие имате ли го

Неактивен Kilgor

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 130
  • Karma: +14/-3
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #64 -: Октомври 14, 2015, 07:25:40 pm »
Да, същото ми се случва. Освен това за пръв път ми дропнаха обикновени предмети. Мислех че ги "претапя" в злато.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #65 -: Октомври 14, 2015, 10:28:51 pm »

дам това с обикновените предмети е ново :) отвикнал бях да ги виждам и аз в склада  :D

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #66 -: Октомври 15, 2015, 07:17:33 am »
Би трябвало да е оправено, че дори и да претапяме светло сини след някакво ниво.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #67 -: Октомври 15, 2015, 11:48:22 am »
Би трябвало да е оправено, че дори и да претапяме светло сини след някакво ниво.

продължава да падат обикновени предмети

Неактивен Kilgor

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 130
  • Karma: +14/-3
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #68 -: Октомври 15, 2015, 12:58:55 pm »
Потвърждавам същото и при мен - герой Drakus

P.S.: Всъщност открих как става номера :) Трябва да се отиде до "Тренировъчен лагер" и да се смени класа. Въпреки, че изписва че изисква еди-си-колко диаманта, реално ви взима 240к. След което трябва отново да се простите с още 240к, за да може отново да се върнете на стария ви клас/специализации... иииии... воала! Поне при мен така стана :)

Аз така направих, но ми взе и двата пъти по един диамант... Но поне свърших работа.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #69 -: Октомври 15, 2015, 06:09:10 pm »
Това с неразпределянето на точките е бъг - надявам се, че скоро ще го оправим. Знаем за него иначе.
За белите предмети пак трябва да е бъг, защото започнаха да падат в послдните дни. Днес трябваше да сме го оправили, но не е много сигурно.
Принципно имаме идея за модул, който да позволява сами да преобразувате предмети в универсален ресурс (фирктивен, няма да е част от крафтинга), който да може да се ползва за генериране на други предмети - на произволен принци, като самите вие определяте нивото и рядкостта му (това съответно ще определя и цената му във въпросния ресурс). Така всеки предмет ще можете да решите за какво да го ползвате - за допълнителни пари, или за ресурс за преработка в тази "мистична машина".
Скоро ще му дойде времето и на него и се надявам да ви хареса.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #70 -: Октомври 15, 2015, 11:45:57 pm »
Идеята е хубава , но докато мистичната машина се появи ...   не е оправено , обикновените предмети продължават да си падат.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #71 -: Октомври 16, 2015, 11:24:42 am »
имам проблем по време на битки.постоянно нещо насецква анимацията по време на битка.нещо се замъглява анимацията.и пак леко забавяне .на обяд го нямах този проблем.сега след промените ми се получи.чистих кеша и всичко друго но пак същото.вие имате ли го

все още е така при мен.много ми бави по време на битка.3-4 минути на една зона....не знам при вас как е но при мен е плачевно. при скорост на битка х5 е по зле отколкото при х1. също пак ми забавя уведомяването при свършена задача .ако ресна страницата чак тогава пъква.

кажете ако е само при мен на какво може да се дължи.чиста постоянно кеш и всичко друго без паролите.сега върнах и стандартните настройки на хрома.спирам и антивирусната.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #72 -: Октомври 16, 2015, 12:09:25 pm »
При мен битките летят като самолет, съобщенията за задачите се забавят, като пътувам нанякъде и пристигна често трябва сам да рефрешвам, като гледам стари битки бутоните не работят трябва рефреш след това и др. такива.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #73 -: Октомври 17, 2015, 10:51:21 am »
изчезнаха ежедневните екстри които излизаха по средата долу на екрана.да не са спрени вече

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #74 -: Октомври 17, 2015, 06:51:33 pm »
Не, не са изчезнали - те са на произволен принцип и има шанс и да не се паднат (има си празен бонус, мися е за 24 часа).
За забавянето на битките, не е локален проблем, случва се и при нас. Работим по оптимизиране, но напредваме бавно.