Автор Тема: Проблем с герой  (Прочетена 22338 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблем с герой
« Отговор #90 -: Октомври 30, 2015, 09:04:48 am »
Не, просто реших да опитам какво е да обещаваш нещо и да не го правиш, както напоследък зачести с тази практика екипът. А ти - ти се скрий тутакси. Забранено е да се публикуват диагнози във форума. Може да засегнеш някого.
ДД

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #91 -: Октомври 30, 2015, 11:20:25 am »
При взимане на награда за "ден 6" от ежедневните подаръчета, инструментите които се дават визуално са за катерорията, в която е самият герой, но на всички пише "ниво 10" и реално не могат да бъдат ползвани за по-горни категории. Това бъг ли е или така трябва да бъде?

Бъг е визуализацията, иначе инструментите трябва да са ниво 10. Все пак тази награда е предназначена за абсолютно нови играчи, а на всички вас я пуснахме като бонус, иначе можеше да я направим да не ви я даде.

върверне без край.започвам битка и всичко си е наред но не спира.трябва да рефрешвам за да отчете битката.отчита си битката и си дава опит но не спира .

НЕ МОЖЕ ТАКА ДА СЕ ИГРАЕ С ПОСТОЯННИТЕ БЪГОВЕ

за всяко ваше 1 подобрение има 3 негативни неща

Проблемът с битките не беше породен от качването на новите функционалности, въпреки това се извиняваме за неудобството.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #92 -: Октомври 30, 2015, 11:27:04 am »


Проблемът с битките не беше породен от качването на новите функционалности, въпреки това се извиняваме за неудобството.
[/quote]

не знам дали е съвпадение или чиста случайност но винаги след промени има проблеми и което е най гадно те винаги са през почивните дни и много рядко се поправят докато не дойде понеделник.

извинявам се но такива са моите наблюдения а аз играя тази игра от доста време.малко сме тези които сме от началото на их

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблем с герой
« Отговор #93 -: Октомври 30, 2015, 07:31:11 pm »
Проблемът с битките НЕ беше породен от качването на новите функционалности, въпреки това се извиняваме за неудобството.

Това много намирисва на саботьорство, съгласно предположението ми  :D
ДД

Неактивен TheOne

  • “Beauty is an enormous, unmerited gift given randomly, stupidly.”
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 78
  • Karma: +89/-61
  • Wrong Side Of Heaven
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #94 -: Октомври 30, 2015, 09:09:51 pm »
Това много намирисва на саботьорство, съгласно предположението ми  :D

Ти пък от твоя страна можеш да ги саботираш като не спираш да пишеш ! Сутрин, обед и чаааак вечер... :) *hihi* *hihi*...А през уикенда и по повече  :P

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблем с герой
« Отговор #95 -: Октомври 30, 2015, 10:13:50 pm »
Аз ги мотивирам. Самият факт, че играя играта, означава много :)
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #96 -: Октомври 30, 2015, 10:37:09 pm »
Бъг е визуализацията, иначе инструментите трябва да са ниво 10. Все пак тази награда е предназначена за абсолютно нови играчи, а на всички вас я пуснахме като бонус, иначе можеше да я направим да не ви я даде.

На наградата пишеше "същото ниво като текущото на героя" и е нормално да бъде така, защото се похарчиха доста диаманти да се вдигнат нива. Честно и почтено щеше да бъде, ако беше обяснено това предварително, но явно това няма да бъде практика... Лично аз предпочитам да не получа никаква награда, пред това да бъда подведена с измамна такава.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблем с герой
« Отговор #97 -: Октомври 30, 2015, 11:00:31 pm »
Аз не знам защо си противоречат постоянно. Всички награди бяха съобразно описанието, освен инструментите. Значи, следва да ги поправят.
ДД

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #98 -: Октомври 31, 2015, 02:26:15 am »
HrusHrus е изучил легендарна рецепта, която дава само 3 точки опит, освен това и редки и превъзходни рецепти дават по 3точки опит, това нормално ли е? и редно ли е да е така?

Ако можете поправете рецептата, все пак не падат всеки ден а точките не са малко :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #99 -: Октомври 31, 2015, 02:59:14 pm »
Както вече писах тези награди са предназначени за новорегистрирани играчи и е реверанс към вас, че ги оставихме за всички. Не искам да създавам ситуация, в която играч не си взима наградата за да прехвърли нива и тогава да я вземе.

Колкото до легендарните рецепти техния опит бе намален и трябва да е описано по темите с промени. Причината е, че сега те задължително дават опита си(освен ако не си на етап епични), а не както преди само ако се уцели критична изработка.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #100 -: Октомври 31, 2015, 09:53:41 pm »
Както вече писах тези награди са предназначени за новорегистрирани играчи и е реверанс към вас, че ги оставихме за всички. Не искам да създавам ситуация, в която играч не си взима наградата за да прехвърли нива и тогава да я вземе.




Така е уважаеми писа, но след като стана гафа, а аз похарчих 240 диаманта(благодаря за реверанса) за да вкарам един герой в по-висока категория за да вземе по-добра награда, а ако знаех предварително нямаше да стане така....То знам и други колеги, които направиха същото, а ако беше съобщено честно и почтено преди това за системата по която щяха да се дават наградите щеше да е друга песен. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #101 -: Ноември 03, 2015, 11:03:30 am »
герой TTTRnuo337 не може да отвори панела с героя и качествата и инвентарията, цикли

Неактивен lina

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с герой
« Отговор #102 -: Ноември 03, 2015, 05:19:05 pm »
Герой lina не получи  20-те железни кюлчета,които е закупил.

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #103 -: Ноември 17, 2015, 02:34:55 pm »
Така ли ми се струва или след днешната профилактика нещо изискваната сила за носене на брони се вдигна доста? Геройчетата почнаха да светкат като крушки в червен цвят, индикиращ недостатъчно сила.
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Проблем с герой
« Отговор #104 -: Ноември 17, 2015, 02:54:19 pm »
Така ли ми се струва или след днешната профилактика нещо изискваната сила за носене на брони се вдигна доста? Геройчетата почнаха да светкат като крушки в червен цвят, индикиращ недостатъчно сила.
Ами не е от изискваната сила проблема. Умието, което дава +X% сила не работи. То всички умения които дават % атрибути май не работят, но силата се вижда  лесно.  :(