Автор Тема: относно Кожаря и неговата кожа  (Прочетена 1422 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
относно Кожаря и неговата кожа
« -: Август 16, 2009, 10:54:11 pm »
само на мен ли ми се струва, че при кожата има нещо нередно...
леката кожа се добива най-трудно в играта и (до колкото виждам) е най-изискуема от предметите. доказателство е аукциона, а ако не ви стига аукциона ще ви дам пример нагледно:
за добив на средна кожа има мултистепенна бойна зона с разни 2-3-4-5 вълка, които стабилно си пускат кожички. всичко е чудесно, никой не ги вини. лека кожа се намира само в равнината на надеждата и има едно място, където със сигурност се биеш с два вълка, които чат-пат си пускат кожа, но зоната не е мултистепенна и не можеш да се биеш с повече от два вълка. освен това, не знам дали модификаторът за нивата не влияе на кожопада. да не говорим, че няма никаква логика един вълк да има кожа, друг да си ходи без (не му завиждам през зимата).

моля, дайте малко яснота по въпроса - защо толкова трудно се добива лека кожа (която се иска не само за първа, но и за втора, а предполагам и за нагоре категориите на бронепроизводството) и има ли изгледи това някога да се попромени?

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:относно Кожаря и неговата кожа
« Отговор #1 -: Август 16, 2009, 11:18:10 pm »
 ;) пич неможе всяка одрана кожа да ти се иска да става за изработване на броня приеми простия факт, че за да я удереш трябва да убиеш вълка и докато го правиш може серьозно да сасипеш кожата.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:относно Кожаря и неговата кожа
« Отговор #2 -: Август 16, 2009, 11:32:34 pm »
хубаво, но това не отговаря на другия въпрос: нормално ли е леката кожа да се добива по-трудно от средната? технически тя не се събира по-трудно, но реално такива са предпоставките в играта.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно Кожаря и неговата кожа
« Отговор #3 -: Август 17, 2009, 09:51:24 am »
хубаво, но това не отговаря на другия въпрос: нормално ли е леката кожа да се добива по-трудно от средната? технически тя не се събира по-трудно, но реално такива са предпоставките в играта.

Това което е нормално, е в земите от първа категория да няма групи от по 5 животни :) Именно това е проблемът за мен, защото при наличието на групи от повече от 2 вълка, щеше да е по-лесно да се събират кожи. Да, ама ако има повече от 2 - това прави и повече опит което те кара да минаваш нивата бързо.

Там е проблемът, така че ако искаш кожи биеш 2та вълка и това е. Друг е проблема че оръжията от категория 3 искат много леки кожи, според мен лично трябва да се намали количеството на 1 лека кожа поне, някой от тоягите искат по 3... :(

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно Кожаря и неговата кожа
« Отговор #4 -: Август 17, 2009, 01:19:24 pm »
откъде на къде ще искат леки кожи за оръжия........... те са в провинция 1 а ние в 3 кат......... ако е така думи нямам.
+това не съм кожар .....то не беха дърва ,не беха камъни 10 вида кюлчеча за един по читав меч пак сега и леки кожи..........

Съветвам те да си промениш езика на изразяване ако дължиш да пишеш във форума. Не мисля аз рецептите, казвам само какво се изисква. Затова са гилдиите, за да има хора от различни професии и да си помагат.