Автор Тема: Проблем с една от задачките  (Прочетена 3281 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dawidoff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с една от задачките
« -: Юни 03, 2015, 09:51:32 pm »
Проблемът е следният ,задачата е приета от магазина за брони - Фракция Харода , имам да прочистя зона Пътът на воина сумати точки изхабих зоната е прочистена и когато отида да си взема наградите не ми дава бутон за приключване на задачата , а и свитъкът светеше в жълт цвят .
Вижте какво може да се направи и да се оправи проблема . Ще спомена и никът с който играя Deqn_ - гилдия - I.S.D.I.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #1 -: Юни 03, 2015, 10:10:05 pm »
Зоната, която трябва да се прочисти е мултистепенна - намира се малко над основната. Има възможност да е била твърде близко до интерфейса и да не си я видял. Тя е от 6 стъпки.
Виж дали я виждаш и ако не, ще погледнем защо е така. Реално куестът трябва да я визуализира.

Неактивен dawidoff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #2 -: Юни 04, 2015, 11:43:11 am »
Да така е , просто аз не съм видял по-нагоре картата  :) . Заключвам темата . 

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #3 -: Юни 16, 2015, 05:13:39 pm »
Задача от магазина занаяти във фаролин не може да бъде приета, копчето на първата мисия е неактивно, герой cic_Atel

едит:
Това беше проблем под интернет експлорер, под хром работи. Имах една успоредна задача пак занаятчиийска да направя 5 ръкавици, а другата беше да направя 5 шлема, направих шлемовете и двете задачи светнаха в зелено като изпълнени.

А нещо което много ме дразни е това че докато изпълнявам стъпково приключение от тия от магазините допълнителните дето са, предметите в посления сандък постоянно се променят, накрая дава нещо съвсем различно, което само на предпослената стъпка не се променя
« Последна редакция: Юни 18, 2015, 09:52:07 am от sharga »

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #4 -: Юни 18, 2015, 09:58:39 am »
а също така ей това нещо вече ми се случва за втори път

едит:
това е през свитъка горе, но според мен е объркващо, и не трябва да се появяват там бутони, а само в сградта където е приета, даже си мисля че вие ги махнахте от там да не се появяват в едни от промените

« Последна редакция: Юни 18, 2015, 10:02:33 am от sharga »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #5 -: Юни 18, 2015, 03:23:31 pm »
- В момента са напълно удеднаквени изгледите от таверна и през свитъка. Затова излзиза бутон
- Прегледахме и поправихме евентуални драми с приемане на приключения за занаятчийство
- Наградата се променя, понеже се генерира чак при достигане на стъпката. Признавам, че изглежда объркващо. Ще помислим за вариант

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #6 -: Юни 29, 2015, 01:25:39 pm »
По незнайна причина, проблем с интернет връзката или нещо друго, в приключението пътешественикът, където трябва да прочистя проломът на Лейлънд, на някои стъпки си дава нормално по един или двама бандити/крадци, но по някое време започват да не спират да вървят през пространството, гората, пътя или там каквото е и се насъбират много крадци от всички страни и съответно няма как да бъдат победени :) самата битка също съм се опитвал да я водя, но не я визуализира, а само ме дава като убит, изгубих към 40 точки там вчера, и сега нямам намерение да ги нападам :)

Опитах се да намаля екрана за да се видят колко са, но така и не ги обхвана всичките





едит:оправено е мерси
« Последна редакция: Юни 29, 2015, 09:16:14 pm от sharga »

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #7 -: Юли 22, 2015, 07:47:42 pm »
Привет! На стъпка първа от приключението Tribal Conflict във Вечно белите краища ме праща да причистя зоната Северните стражи. Отивам в Северните стражи(на картата на провинцията има стрелкичка върху нея), но когато отида там не ми излиза бойна зона с упътващата стрелкичка. Обходих с мишката цялата местност, но единствената зона е тази в центъра(под иглутата), която НЕ е маркирана с въпросната стрелкичка. Прочистих я веднъж, но не ми отчете, че съм се справил със задачката. Героят се казава Holy_Guardian. Бъг ли е или нещо не правя както трябва?
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #8 -: Юли 22, 2015, 10:14:55 pm »
Привет! На стъпка първа от приключението Tribal Conflict във Вечно белите краища ме праща да причистя зоната Северните стражи. Отивам в Северните стражи(на картата на провинцията има стрелкичка върху нея), но когато отида там не ми излиза бойна зона с упътващата стрелкичка. Обходих с мишката цялата местност, но единствената зона е тази в центъра(под иглутата), която НЕ е маркирана с въпросната стрелкичка. Прочистих я веднъж, но не ми отчете, че съм се справил със задачката. Героят се казава Holy_Guardian. Бъг ли е или нещо не правя както трябва?
По скоро е бъг. Само задачи (освн в забнаята) да се убият опрделен брой зверове нямат упътващ знак.

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #9 -: Юли 22, 2015, 10:21:56 pm »
Изискването е да прочистя зоната. Значи е бъг. Някой ще помогне ли по въпроса?
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #10 -: Юли 22, 2015, 10:29:44 pm »
Изискването е да прочистя зоната. Значи е бъг. Някой ще помогне ли по въпроса?
Утре най - вероятно ще се погледне акаунт Holy_Guardian

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #11 -: Юли 23, 2015, 04:51:01 pm »
Поправен е проблемът на този и още няколко акаунта на това приключение

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Проблем с една от задачките
« Отговор #12 -: Юли 23, 2015, 05:39:22 pm »
Проблема е оправен. Благодаря, за което.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem