Автор Тема: Оживяване  (Прочетена 6435 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Оживяване
« -: Юни 25, 2015, 08:14:55 am »
Добре би било форумът да се оживи. Трябва да се пише почти непрекъснато. В стария форум ставаха чудесни дискусии в началото на играта.

Апропо, някой знае ли защо отношението на играчите към мен е толкова негативно?
Много критикувам и съм рязко-категоричен в някои изписи ли?

Ето ви примерна тема за разпис: От какво се оплакваме по отношение на могъщия Pith :)
ДД

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #1 -: Юни 25, 2015, 02:55:52 pm »
По-скоро темата трябва да бъде, кога програмистите ще качат смислен ъпдейт... знам, че звуча като недоволен геймър, но сте обещали приключения за високите категории герой още преди 2-3 седмици, а от тогава нищо.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #2 -: Юни 25, 2015, 05:34:03 pm »
По-скоро темата трябва да бъде, кога програмистите ще качат смислен ъпдейт... знам, че звуча като недоволен геймър, но сте обещали приключения за високите категории герой още преди 2-3 седмици, а от тогава нищо.

От един месец си задавам този въпрос, просто вече ми е достатъчно през х** че да не се интересувам от играта. Просто или ще живне до септември-октомври или няма да я бъде.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #3 -: Юни 25, 2015, 05:34:52 pm »
От един месец си задавам този въпрос, просто вече ми е достатъчно през х** че да не се интересувам от играта. Просто или ще живне до септември-октомври или няма да я бъде.

Добре би било форумът да се оживи. Трябва да се пише почти непрекъснато. В стария форум ставаха чудесни дискусии в началото на играта.

Апропо, някой знае ли защо отношението на играчите към мен е толкова негативно?
Много критикувам и съм рязко-категоричен в някои изписи ли?

Ето ви примерна тема за разпис: От какво се оплакваме по отношение на могъщия Pith :)

Не просто повече хора в България са свикнали шефа им да е фигурата която си ти във форума,а както знаеш никой не обича шефа си :D

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #4 -: Юни 25, 2015, 05:41:26 pm »
Вярно си е,че трябва да живне малко.Вижда,че има доста малки детайли за оправяне,за да не са дразнещи за в бъдеще.Най вече очаквам ъпдейта с 2-рата специализация.Интересно ми е какво ще им е развитието на героите.Камите имат нужда от преправяне.В момента са безполезни,чудя се въобще някой използва ли ги?

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #5 -: Юни 26, 2015, 04:53:37 pm »
Два дена няма нов пост във форума, мисля че има само две причини. Или е затишие пред буря, или е на умирачка.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #6 -: Юни 26, 2015, 07:27:10 pm »
От както премахнаха  иконата за форума в играта.Доста народ се чуди как да влезе.Би трябвало да я върнат.По-лесно достъпен е така форума отколкото да се чуди човек "какъв му беше адреса"! :D

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #7 -: Юни 26, 2015, 07:32:12 pm »
Ще я върнем - просто не и е мястото на интерфейса, а в момента не ни е готово другото меню. Ще си има линк към форума със сигурност.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Оживяване
« Отговор #8 -: Юни 26, 2015, 08:22:27 pm »
Идват месеци с топъл климат. Не бива да се бавите много.
ДД

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #9 -: Юни 30, 2015, 10:43:32 am »
"От какво се оплакваме по отношение на могъщия Pith :)"

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Оживяване
« Отговор #10 -: Юни 30, 2015, 07:25:03 pm »
Иска ти се да не съм толкова могъщ ли? Вероятно ще се уреди. Затрупан съм с работа ;)
ДД

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #11 -: Юни 30, 2015, 08:29:51 pm »
Нищо не ми се иска, по отношение на твоята личност. Тъй като питаш, просто ти давам насока за размисъл. Освен това, говорим за  Pith_New_Era, а не за Jagermeister, нали? Няма лошо да си могъщ в играта.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Оживяване
« Отговор #12 -: Юли 01, 2015, 11:06:00 pm »
То лошо няма да съм могъщ и извън нея, но за съжаление не е възможно в този покварен и същевременно немагически свят ;)
ДД

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Оживяване
« Отговор #13 -: Юли 02, 2015, 12:43:15 pm »
Хм...профилактика.Да очакваме ли хубави новини?

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Оживяване
« Отговор #14 -: Юли 03, 2015, 04:56:36 pm »
Ще има раздвижване следващата седмица, спазвайки правилото да не качваме в петък вечер ;). Очаквайте опция за турнирно PvP с рейтинг и ранглиста.
Записването в класацията ще става след провеждане на първата битка. Преди това няма да отчита героя ви, така че който не иска да тества сили срещу други играчи, спокойно може да игнорира опцията.
В битката влизате с намениците си, като последната ви формация (от PvP) се пази и ползва ако ви предизвикват други играчи, дори и да сте си оставили наемиците в къщи - формацията ви в PvE не влияе на PvP формацията.
Битките не отнемат енерги, здраве, дух или здравина на предметите нито на нападателя, нито на атакувания.
Ще имате право на до 5 последователни предизвикателства, като правото за нови предизвикателства ще се подновява с по 1 на всеки 30 минути (до натрупване на 5).
Предвидени са опции за гледане на "повторения" на битките (не е сигурно, че ще влезе с първото пускане на предизвикателствата), записване на резултатите ви (ще го има, но ще го видите, когато е готов интерфейса за това), както и запазване на различни достижения, като най-много последователни победи, загуби и т.н. (ще се визуализиара на по-късен етап).
Това е за преди уикенда - очаквайте ни в понеделник!