Автор Тема: Промени 29.06-03.07  (Прочетена 3769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Промени 29.06-03.07
« -: Юни 30, 2015, 05:25:04 pm »
Промени, направени в играта днес:

Добавена анимация за текущата стъпка от многостъпковото приключение
Добавен карусел при повече на брой награди от приключение
Добавено статус съобщение при избор/ресет на професия
Поправена цената в диаманти в съобщението за ресет на класа на героя
Променоно съобщението за покана в гилдия на играчи под 15 ниво
Добавено статус съобщение при промяна правилата на гилдия
Поправен бъг при взимане на награда от приключение
Променени UI иконките за изпълнено приключение и точки за разпределяне/level up
Поправено визуализирането на награда ресурси в приключения
Поправки по взимането на заем от банката
Визуални промени по форматирането на златото във всички екрани. Вече показва сбито хиляди и милиони
Променена визия на гилдово хранилище, ако го отваря играч под 15 ниво
Поправен проблем с продажбата и покупката на повече от един предмет

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Промени 29.06-03.07
« Отговор #1 -: Юни 30, 2015, 11:35:43 pm »
Не трябваше да пипате репутацията.В момента когато трупаш репутация показва колко % и колко остава,а през глобална карта на всяка провинция пише какъв вид е тя.Преди изглеждаше по-добре по "вида" как се трупаше репутация към таверната изписваше 499/700 примерно,а не както е сега остават ти 180 и си на 70%.През глобалната карта можеше да се следи дали репутацията ти към дадена зона спада.Сега не мога разбера кога спада след като няма таймер.
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 11:38:01 pm от desperado16 »

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Промени 29.06-03.07
« Отговор #2 -: Юли 01, 2015, 07:11:56 pm »
Здравейте! Не знам дали само аз съм на подобно мнение, но според мен трябва да премахнете автоматичното обвързване с героя на предметите, които се дават като награда от приключенията. Поне при мен по-голята част от тях не ми вършат работа, а като са обвързани нито мога да ги преотстъпвам на други играчи, нито мога да ги пускам и на аукциона.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Промени 29.06-03.07
« Отговор #3 -: Юли 01, 2015, 07:28:35 pm »
Здравейте! Не знам дали само аз съм на подобно мнение, но според мен трябва да премахнете автоматичното обвързване с героя на предметите, които се дават като награда от приключенията. Поне при мен по-голята част от тях не ми вършат работа, а като са обвързани нито мога да ги преотстъпвам на други играчи, нито мога да ги пускам и на аукциона.
Понеже наградите са с по-голяма сила от обикновените предмети затова се обвързват. Аз бих желал по-скоро да имаме възможност да си изберем предмета а не да ни се ролва случаен. Малко ми става тъпо да мина цяло приключение и накрая да не мога да ползвам предмета, предполагам няма да е трудно да се направи така да си го избираме ние.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 29.06-03.07
« Отговор #4 -: Юли 02, 2015, 12:15:50 am »
Понеже наградите са с по-голяма сила от обикновените предмети затова се обвързват. Аз бих желал по-скоро да имаме възможност да си изберем предмета а не да ни се ролва случаен. Малко ми става тъпо да мина цяло приключение и накрая да не мога да ползвам предмета, предполагам няма да е трудно да се направи така да си го избираме ние.

Да, и аз подкрепям идеята за избирането, в момента наградите от приключенията отиват за продажба директно в магазина, защото са или такива които аз не ползвам или са по ниско ниво. Може би ще е хубаво приключенията към съответния вид магазин да дават награда, като стоките които предлага, за брони броня за оръжия оръжие, за пръстени пръстени. То може би и сега това е така.
Наградата да може да се избира на съответната стъпка след като мисията е изпълнена и да може да се избира типа и нивото на предмета, като то да не надвишава нивото на героя или да бъде с едно по голямо.
Примерно герой 17 ниво, награда от мисия в магазина за оръжия, избира типа: меч за една ръка, лък, арбалет, тояга и тн и избира и нивото от 10 до 17 (или 18 едно ниво над такущото) и предмета се генерира и той си го получава.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 29.06-03.07
« Отговор #5 -: Юли 02, 2015, 05:18:51 pm »
Ще прегледаме наградите и дали са достатъчно атрактивни, но едва ли ще им премахнем обвързването. Идеята е да се получи нещо наистина яко, но да е ограничено само за героя и наемниците му. За конкретно избиране не е лоша идея и ще помислим над нея.