Автор Тема: отстъпление  (Прочетена 1482 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
отстъпление
« -: Август 18, 2015, 06:09:59 pm »
на герой dreme mi в любими съм запазил битка в която от около рунд 20 героя и наемката спират да удрят, а удрят само оцелелите противници.естествено при това положение най-доброто което може да се случи е отстъпление.доста често ми се случва да дава отстъпление ама не съм гледал досега повторенията.на няколко пъти днес срещу слаби противници отстъпвам имаше случаи и да губя(сработвало е пейн протекшън предполагам)

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: отстъпление
« Отговор #1 -: Август 19, 2015, 10:09:15 pm »
Предполагаема причина за проблема е неправилно наслагване на умения при което някой от участниците в битката се води хем умрял, хем жив и това обърква всичко след този ход. Би трябвало да се оправи, като пренаредим логиката за изпълнение на уменията.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: отстъпление
« Отговор #2 -: Август 23, 2015, 10:22:28 am »
проблема си остава. зачести много.по време на битката настъпва момент от който героя и наемките спират да удрят.защо се получава това вие ще кажете.просто спират.страшно неприятно е.надявам се да го оправите възможно най скоро.

Неактивен Kilgor

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 130
  • Karma: +14/-3
    • Профил
Re: отстъпление
« Отговор #3 -: Август 24, 2015, 04:02:59 pm »
Аз го имам проблема от 3 седмици при Lalana. Бях писал някъде из темите. Появи се след като преразпределих умения.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: отстъпление
« Отговор #4 -: Август 25, 2015, 07:44:37 am »
Оптимизирането на логиката на битката не е елементарно, така че ще ни отнеме малко време. Има проблем, ще го оправим. Извинявам се за неудобството до тогава.