Автор Тема: Битки проблем  (Прочетена 22624 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #30 -: Ноември 11, 2015, 10:04:09 am »
Kosiger - героят ти konan има дневна задача да убива вълчище, а не всякакви от семейство кучеви, затова и не ти ги отчита. Вълчище има в Земите на ужаса. На герой shadow не намерих задача за диваци, може би си я изпълнил?

GLADIATOR - проверих и в двете зони с героя ти и си отчита котките.

Pith - оправени са зоните, благодаря за докладването.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Битки проблем
« Отговор #31 -: Ноември 11, 2015, 10:11:00 am »
И аз благодаря за бързата реакция...но зоната все още не работи. Става въпрос за тази със стрелката (стъпка е от приключението там)
ДД

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #32 -: Ноември 11, 2015, 10:15:37 am »
И аз съм в Безкрайната гора. Не ми отваря нито обикновенната зона, нито тази за приключението(нещо се объркало). В Зпадния предел не отчита диваците които да за приключението.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2015, 11:59:26 am »
Kosiger - героят ти konan има дневна задача да убива вълчище, а не всякакви от семейство кучеви, затова и не ти ги отчита. Вълчище има в Земите на ужаса. На герой shadow не намерих задача за диваци, може би си я изпълнил?

GLADIATOR - проверих и в двете зони с героя ти и си отчита котките.

Pith - оправени са зоните, благодаря за докладването.

вълчище ми пише сега а вчера си беше кучеви и тази сутрин ги минах с схадоу същата работа 8 стъпка на приключението е 50 диваци 49 бях убил в същата зона и ми оставаше 1 след като се презареди зоната вече не му ги отчиташе тази сутрин ми ги даде.и минах приключението цялото..

сега зоните ми светят в червено всичките а пише лесни.показва ми бойна сила на групата 8000 а тя е многократно по голяма.изглежда има някакви сривове

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #34 -: Ноември 11, 2015, 03:21:45 pm »
Сега би трябвало да може да влезете и в двете зони.  :-[
Относно кучеви и вълчища - дизайнерите скоро не са сменяли нищо по куестовете, така че не знам как би могло да се смени целта на куеста...
За helllfire: В западния предел диваците от 2-ра стъпка на куеста се отчитат и в двете зони: Равнините на лешояда и джунглата на лудостта.
« Последна редакция: Ноември 11, 2015, 05:33:24 pm от LittleEvilTroll »

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #35 -: Ноември 11, 2015, 03:50:27 pm »
Сега би трябвало да може да влезете и в двете зони.  :-[
Относно кучеви и вълчища - дизайнерите скоро не са сменяли нищо по куестовете, така че не знам как би могло да се смени целта на куеста...
В западния предел диваците от 2-ра стъпка на куеста се отчитат и в двете зони: Равнините на лешояда и джунглата на лудостта.

shadow в древните води-лунен атол там ги бих и май беше 8 стъпка но вече няма значение всичко е минало

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #36 -: Ноември 11, 2015, 06:01:09 pm »

GLADIATOR - проверих и в двете зони с героя ти и си отчита котките.

Днес ги отчита да, но вчера прочистих цялата зона лапата на лъва и не ми зачете нито една котка. Единствено ми зачете 4 тигрозвяра в царете на стадото, другите котки не

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #37 -: Ноември 12, 2015, 07:29:02 pm »
само при мен ли бави играта особено по време на битки.и екрана потъмнява от време на време

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #38 -: Ноември 12, 2015, 07:40:40 pm »
Потъмнява защото е нощ :) При мен сякаш си е все същото(с хром лети а с мозила не се играе)

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Битки проблем
« Отговор #39 -: Ноември 13, 2015, 11:30:28 am »
Мен, знаете ли какво ме дразни най много в битките това са две неща:

1-во: След края на всяка битка пада злато след което следва преместване напред в зоната преди да си си взел златото, което нагледно изглежда като едно замазване и преместване на предметите. ако може да бъде така че да не се мести напред, а чак след като ние дадем стрелка напред за следващата битка тогава да се премества. Мисля че така ще се избегне това замазване и разместване
2-ро: След направените козметични промени по анимациите на битките:
- като стрелят за първи удар не се отбелязва взетата кръв, а чак при втория удар
- анимацията за крит преди беше по добра, и аз си гледах битките дори само заради нея, сега почти не можеш да разбереш нормален удар от крит
3-то:
Да има опция също като се пускат автоматични битки да са а опция със и без автоматично приключване, за да може все пак да се изгледат самите битки и то всичките без да натискаме нищо

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #40 -: Ноември 13, 2015, 06:45:33 pm »
само при мен ли бави играта особено по време на битки.и екрана потъмнява от време на време


преинсталирах си компа че мислех че е от него и пак имам следния проблем.логвам се в фейса влизам в играта щракам си ходя си и никакъв проблем до като започна битка.и там започват мъките при скорост х5 1 битка ми минава от 6-15 сек.. преди не беше такакажете някакво решение..с хром съм а с мозилата е направо трагедия неще и да зареди

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Битки проблем
« Отговор #41 -: Ноември 14, 2015, 01:57:12 am »


преинсталирах си компа че мислех че е от него и пак имам следния проблем.логвам се в фейса влизам в играта щракам си ходя си и никакъв проблем до като започна битка.и там започват мъките при скорост х5 1 битка ми минава от 6-15 сек.. преди не беше такакажете някакво решение..с хром съм а с мозилата е направо трагедия неще и да зареди

много започва да товари процесора, значи аз примерно не мога да пусна хром и мозила едновременно защото е мъка, всичко става много бавно, и cpu отива на 100%, все пак е двуядрен на 2,8, но това не помага
За да ти работи що годе нормално може би трябва да спреш абсолютно всичко друго, вкл отворени табове други и въобще всичко което може да хаби процесор. И вече защо се забавя след известно време това и аз не мога да кажа, но при хром е добре донякъде и иска после рестарт, при мозила е по бавно

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #42 -: Ноември 14, 2015, 10:46:05 am »
много започва да товари процесора, значи аз примерно не мога да пусна хром и мозила едновременно защото е мъка, всичко става много бавно, и cpu отива на 100%, все пак е двуядрен на 2,8, но това не помага
За да ти работи що годе нормално може би трябва да спреш абсолютно всичко друго, вкл отворени табове други и въобще всичко което може да хаби процесор. И вече защо се забавя след известно време това и аз не мога да кажа, но при хром е добре донякъде и иска после рестарт, при мозила е по бавно

бави само на тази игра.при други игри не бави.може би ако играта е на отделен сървър а не през феисбука ще е добре.пробвах ИХ1 И ТАМ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ НЯМА ВСИЧКО СИ ДВИЖИ ЕКСТРА. до преди 2-3 дни си хабех точките на 8 акаунта за 30 минути а сега на 1 за същото време

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #43 -: Ноември 14, 2015, 03:20:55 pm »
Във Фалар, приключение Прочисти зона Леговището на мамута 1/1 quest.title_851(7/10) се приключи на 9 стъпка, там е многостепенна от 10 стъпки. Не ми даде нито опит нито злато

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #44 -: Ноември 16, 2015, 11:47:13 am »
 GLADIATOR - зоната е оправена и си компенсиран  ;)