Автор Тема: Битки проблем  (Прочетена 24692 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2015, 05:46:09 pm »
Мерси  ;)

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #46 -: Ноември 24, 2015, 05:54:34 pm »
 
Говеда (Бивол, Бизон и др.)
0/12

с герой kosiger проведох 7 битки в южен пролив -зловещите полета и утрепах доста говеда но нищо не отчете.на още 1 герой пак в същата провинция не му отчете земноводни.моля оправете си нещата.няма да пипам косигер и си е в зоната за да проверите на какво се дължи проблема

в прерийното море не отчита диваци
« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 06:24:39 pm от Kosiger »

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #47 -: Ноември 24, 2015, 06:13:19 pm »
В Караганда, корабокрушителницата не отчита глигани
Обаче пък взе пак да отчита някой, който го няма въобще в зоната. За сега бикове и прилепи ми е отчело
« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 07:01:17 pm от GLADIATOR »

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #48 -: Ноември 25, 2015, 01:16:12 pm »
днес също има проблеми в различни зони и провинции в които не отчита дадените мобове от дневните задачи.
но както се забелязва в последните дни на никой от екипа не му е на зор да влиза в форума за да се отстраняват проблемите.
ние си играем хабим си точките напразно и какво от това.

има ли интерес от страна на екипа или не.....

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #49 -: Ноември 26, 2015, 10:58:22 am »
GLADIATOR - пробвах и с мой герой, пробвах и с твоя - и в двете зони с глигани в Караганда си ги отчита.
Kosiger - за съжаление не можах да намеря при теб нито куест с говеда - имаш 4 ловни, но са за други гадове в Полетата, нито с диваци в Прерийното... Или си ги минал или си ги отказал  ???
За всеки случай минах с мой герой и в Прерийното лунатиците си ми ги отчита, земноводните и говедата в Полетата също.
И не че не искаме, а просто за съжаление дневните задачи са достааа надолу в списъка с неща за оправяне/оптимизиране, макар че сме замислили разни промени по тях, трябва просто да им дойде реда...

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #50 -: Ноември 26, 2015, 02:04:04 pm »
GLADIATOR - пробвах и с мой герой, пробвах и с твоя - и в двете зони с глигани в Караганда си ги отчита.
Kosiger - за съжаление не можах да намеря при теб нито куест с говеда - имаш 4 ловни, но са за други гадове в Полетата, нито с диваци в Прерийното... Или си ги минал или си ги отказал  ???
За всеки случай минах с мой герой и в Прерийното лунатиците си ми ги отчита, земноводните и говедата в Полетата също.
И не че не искаме, а просто за съжаление дневните задачи са достааа надолу в списъка с неща за оправяне/оптимизиране, макар че сме замислили разни промени по тях, трябва просто да им дойде реда...
бях отказал задачите но изчаках 1-2 часа и като нямаше движение ги отказах.предимно говедата не ми отчиташе.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #51 -: Ноември 30, 2015, 05:51:56 pm »
проблема с забавянето при визуализиране на изпълнени задачи пак се появи.забавя доста преди да светне свитъка а сега даже са и два свитъци единия е излишен според мен.
искам и да питам този часовник толкова ли е необходим та го има само пречи.
и още при приключването на 2 или повече задачи накуп на свитъка светка  само 1
« Последна редакция: Ноември 30, 2015, 06:33:57 pm от Kosiger »

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #52 -: Декември 01, 2015, 07:47:47 pm »
проведох 5 битки в Стоманените скали -Зеления рай  с задача да убия 5/там са единствените котки в тази провинция/ котки около 19.36ч.
 
Котки (Рис, тигър и др.)
0/5това е след  5 битки

убих над 10 но нищо не отчете
може да проверите на герой кonan последните му битки ако има кой до утре а не до 2-3 дни/няма как да чакам чак толко/ и да видите че действително не работят задачите.на ден поне 4-5 задачи указват такъв дефект но май няма смисъл да ви се пише по текущи проблеми че доста бавно се реагира от ваша страна.извинявайте но играта запада и става досадна....

дребни проблеми но и те обръщат колата.
с единия герой вдигнах репутацията до високопоставена в една провинция и когато очаквам да вляза в магазин и таверна и да си купя по качествен епичен или легендарен предмет и се оказва че магазина е празен....до като не бях на макс в репутацията всичко си беше ок.но сега какво да си мисля че може и нарочно да е..а бих над 3 месеца за да постигна репутация..

има и още доста малки но значими проблемчета които са дразнещи доста

с герой    Sauron_1 също проведох 5 битки в същата зона  и при 3 задачи за котки и пак нищо не му отчете.спирам да бия докато не оправите нещата и компенсирайте геройте ми загубената енергия моля.
« Последна редакция: Декември 01, 2015, 08:00:32 pm от Kosiger »

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #53 -: Декември 02, 2015, 08:27:59 am »
Kosiger - днес отново ще се опитам да повдигна въпроса с посочените от теб проблеми. За съжаление не мога да ти обещая срок, в който нещата ще бъдат оправени  ??? :(

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #54 -: Декември 05, 2015, 12:12:12 pm »
отново падат от дроп обикновени и превъзходни предмети които само пълнят раниците.ако може пак да се направи така че да падат от редки нагоре

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #55 -: Декември 06, 2015, 05:40:27 pm »
Айде да хвърлим един поглед на провка Безкрайната гора, по-специално на всички Зверомечки, Гигантски глигани, Вълчища, Тигрозверове, Мечища.... нещо преееееекалено силни ми се струват, а? Невъзможно е да се убият! Дори не мога да си мина първа стъпка от приключението, а поправките вече се равняват на няколко милиона... 
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #56 -: Декември 06, 2015, 06:19:09 pm »
Да, и аз ги надвишавам трикратно по бойна сила, и зоната свети в много тъмно зелено като "много лесна", но ......
« Последна редакция: Декември 08, 2015, 06:20:34 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Битки проблем
« Отговор #57 -: Декември 08, 2015, 09:53:12 am »
Силните противници не са проблем, те са удоволствие и предизвикателство. След като аз съм го изиграл това - значи всеки може.
ДД

Неактивен TheOne

  • “Beauty is an enormous, unmerited gift given randomly, stupidly.”
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 78
  • Karma: +89/-61
  • Wrong Side Of Heaven
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #58 -: Декември 08, 2015, 12:09:07 pm »
Аз си минах приключенията преди да направя 56 ниво, но също имах проблема с разминаването м/у бойната сила и реалната сила на Зверомечки, Гигантски глигани, Вълчища, Тигрозверове и Мечища.... имаше битки в които бях по силна от тези противници в съотношение 3 към 1 и въпреки това губех. Мисля, че не се отчита при сметките това, че те се водят гиганти и съответно пораженията които понасят са редуцирани освен ако не ги биеш с Пика която остана май единственото ХЛ оръжие.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Битки проблем
« Отговор #59 -: Декември 08, 2015, 11:57:58 pm »


Тези недоразумения кога се очаква да ги оправите?
Проверка за сполучлив изстрел и допълнителна атака с всеки удар на залп??
Да не пиша, че допълнителна атака при оръжие с cooldown изглежда съвсем не на място.
Бистрим го този проблем от няколко месеца. Едва ли е толкова сложно.

Поздрави,
Питх
ДД