Автор Тема: Промени 12.10-16.10  (Прочетена 12485 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Промени 12.10-16.10
« -: Октомври 12, 2015, 05:32:33 pm »
Промени, направени в играта днес:

Добавена логика за показване на екрана с текущо генерираното ежедневно събитие при ново такова
Визуална промяна на иконките, показващи ежедневни събития и бонус към опит от помощ на приятел в битка с цел да са по-забележими
Поправени визуални проблеми при пътуването, както и опция за "забиване" след пристигане без бързо пътуване
Премахнат Х за затваряне на прозореца на битка, докато тя се проиграва
Визуални поправки с интерфейсните иконки, докато играта е в съветник
Поправени проблем в съветник с драгване на предмети и невъзможност за клик на портрета на героя

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2015, 05:30:03 pm »
Промени, направени в играта днес:

Променена логиката за ресет на атрибутни точки и точки умения, така че да струва злато вместо диаманти. Също в момента е твърда сума без значение разпределените точки
Прагът на енергия, над който се трупа автоматично нова, е свален от 300 на 150. Активирането на ВИП статус остава непроменено
Премахнат бутона за отказване на приключение, ако то е изпълнено и чака предаване
Визуална поправка по интерфейсния елемент за глобална карта, провинция и местоположение на играта с цел по-голяма яснота кой е текущия изглед
Визуална промяна в механиката на статус съобщения, при поява на ново такова
Добавена логика да бъде активирано деактивирано умение, при разпределяне на точна на него
Добавена трудността на зоната в тултипа на зоната
Премахнат бутонът за връщане, ако вече е избрано връщане
Визуална промяна на бара, показващ кога един предмет ще бъде продаден от склада
Въведено ограничение на завлачването на прозорците за да се предотврати варианта да излезнат извън видимата част
Добавено съобщение за грешка при опит за използване на рецепта върху наемник

Неактивен Kilgor

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 130
  • Karma: +14/-3
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2015, 05:54:25 pm »
Промени, направени в играта днес:


Прагът на енергия, над който се трупа автоматично нова, е свален от 300 на 150. Активирането на ВИП статус остава непроменено


Има зони с по 16 стъпки. Как да ги прочистя със 150 енергия ? Част от тях се опресняват през час, което дава много малко време да се събере енергия за последната битка. А ако имам 2-3 загуби докато я прочиствам, става невъзможно без закупуване на енергия.

Поне 200 точки да е лимита.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2015, 05:57:48 pm »
бяха си добре 300 което се равнява на 20 часа май

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2015, 06:14:02 pm »
На 12 часа си е добре мисля.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2015, 06:24:48 pm »
хич не е добре 12 часа.голяма част от играчите ще бъдат прецакани.аз лично няма да мога да влизам навреме ,че да не ми горят точки.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2015, 06:30:04 pm »
На 12 часа си е добре мисля.

Мислиш или просто ей тъй го каза. Повечето играчи играят само вечер, тоест, повечето ще са неравнопоставенни. Нека един да каже, кое му беше лошото на 300 и кое доброто на 150

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2015, 06:38:16 pm »
така ще приключваме по 1 /от по 12-15 битки/ зона от приключение на всеки 10 часа.значи правиш си 15 битки и чак утре.втора зона нема как да минеш.и ако те убият.......едно приключение 1-2 седмици.става интересна играта.

според мен 300 се ядваха макар че трябва да се събират поне точките равни за 24 часа..

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2015, 06:39:16 pm »
Май се продължава с промени, аргументацията на които не се дискутира предварително с нас. Жалко, много жалко.
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2015, 06:48:53 pm »
Май се продължава с промени, аргументацията на които не се дискутира предварително с нас. Жалко, много жалко.


Точно, вярно и на място.....И наистина жалко.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #10 -: Октомври 13, 2015, 11:15:41 pm »
Е вече чашата преля.

В началото бяха 24 часа за събиране на цялата енергия която може да складираш. Няколко човека се оплакахме че е малко и вие го игнорирахте. След това намалихте на 20 часа и станахме още повече хората които се оплакахме. Сега го правите смешно малко и направо е абсурдно. Имам чуството че си мислите че зад компютрите стоят роботи които играят по 24 часа, съжалявам ама не е така. Ако мислите че с този ход ще накарате хората да си купях премиум, съжалявам и това няма да стане. Бонусите от този премиум са страшно ненужни и маловажни. Единствените важни са два, моментното пътуване и складирането на енергия. Другото са просто цифри които не вършат почти нищо. Защо не вземете да измислите нещо конструктивно и полезно което може да накара хората да си купят премиум? Нещо като например:

 - Намалено времето за добиване/обработка на ресурси и направа на предмети със Х% в зависимост от нивото на премиума.
 - Достъп до склада на гилдията по всяко време и във всяка провинция.
 - Рефреш на магазините по провинциите намалено със Х% в зависимост от нивото на премиума.
 - Получаване на допълнителна репутация със Х% в зависимост от нивото на премиума.
 - Увеличаване на шанса за редки или по-добри наемници в таверните със Х% в зависимост от нивото на премиума.

И така мога да утре да ви дам сигурно над 100 неща които може да измислите и те да не са просто глуапав статс който на никой нищо не помага. Отделен въпрос е че за мен лично цената на премиума е скъпа и завишена за крайно незавършен продукт, който дори не съм сигурен че ще съществува и си засужава да си дам парите за него. Просто мисля че е време да мислите по конструктивно как да натрупата по-голяма база от играчи които сами ще ви оформят играта ако им позволите.

П.С. Започвам ням простест срещу лимита от 150 енергия.

П.С. Кога смятате да си оправите уменията в играта ? Писна ми да виждам нещо на което пише "увеличава щетата с 90", ама 90 какво ?  Или умението нанася " Х " при удар и до там, ама какво прави " Х " ?
« Последна редакция: Октомври 13, 2015, 11:19:49 pm от Dabadas »

Неактивен TheOne

  • “Beauty is an enormous, unmerited gift given randomly, stupidly.”
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 78
  • Karma: +89/-61
  • Wrong Side Of Heaven
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2015, 11:12:29 am »
Аз също нямам време ( а и желание ) да съм по цял ден пред компютъра. Лимита от 150 енергия съм убедена, че ще доведе до спадане на интереса към играта ( или поне при мен така се получи ). Едно е да влезеш вечерта и да имаш 300 точки с които можеш да минеш 2-3 приключения и съвсем друго е да имаш 150 точици които не стигат за нищо - буквално за 10 -15 минути ги изиграваш и затваряш страницата на играта. Напълно съм съгласна  с Dabadas който казва, че продукта е още в бета версия, постоянно се правят промени по него и не се знае дали изобщо ще има бъдеще, за да се плаща за премиум пакети.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2015, 02:58:14 pm »
И аз съм против това с точките... зона, зона и половина на влизане... осъзнайте се >:(

Уменията ви няма да ги коментирам, ама оправете си текстовете бе... на едно място е с процент, на друго увеличава с 4, ама как *4 ли? +4ли? В аукциона не се виждат показателите на предметите и какво ли още не, вие се хванахте да променяте точките - с две думи "най-важното".
« Последна редакция: Октомври 14, 2015, 03:12:03 pm от Yolov »

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2015, 05:44:41 pm »
тц тц тц тц... в Hearthstone нърфове, тука нърфове... 2 игрички да обичам да разцъквам и в двете омазват нещата... човек да го е яд, че въобще хаби свободното си време в игри!

Абсолютно подкрепям всяко едно мнение на колегите-играчи, изказали се преди мен. Вместо да оправите съществуващите вече бъгове и недоразумения, вие разваляте нещо работещо и харесващото се на потребителите. Нали помните потребителите - главният фактор един продукт да съществува?

Продължавам да се убеждавам, че играта се нарича "Imperial Hero 2 Beta", т.е. играта не е бета, а просто така е наименувана. Всъщност играта е Алфа и ние всички играещи сме "лабораторните опитни мишлета", на чиито гръб гротескно се подиграват дизайнерите на играта!

В момента ние всички се надяваме на конструктивен отговор от страна на дизайнерите, стоящи зад последните промени. Молим ви! Знаем, че сте заети, но все ако направите една лека обосновка на нас играчите, ние ще го оценим (и дискутираме яростно, докато не върнете старите промени)!
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 12.10-16.10
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2015, 06:20:14 pm »
Промени, направени в играта днес:

- Добавен модул "Ковчеже на късмета". С него се въвеждат следните неща:
 * Шанс за получаване на заключено ковчеже на късмета при всяка битка. Отключват се или с ключове или с диаманти
 * Ключовете могат да паднат при битка с хуманоиди
 * Ковчежетата имат рядкост: редки, легендарни и епични. Съответно съдържанието в тях си променя рядкостта
 * Ковчежетата имат различно съдържание: злато, енергия, предмети и рецепти. Преди отварянето се дават параметри от-до на наградите в тях
 * При напускане на зоната, в която е генерирано сандъчето, то бива загубено
- Прагът на енергия, над който се трупа автоматично нова, е качен от 150 на 180. Целта е да може да се минават с пълна енергия 16 стъпкови зони, както и да се закръгли на 12 часа натрупването
- Променена логиката за генериране на първоначално име на героя. Дава се потребителското име без добавени цифри ако то е свободно
- Поправени картинките и имената на всички предмети, кратни на 10, които имаха такива на по-долната категория
- Добавена най-високата скрита оферта да се показва и в екрана за продаване на ресурс
- Цената за промяна на класа на героя е направена твърдо 10 диаманта, независимо от броя разпределени точки към умения
- Визуална промяна по тултипите на предметите за да е по видимо кое ниво са
- Поправен проблем с невъзможност за затваряне на екрана с FAQ, ако се отвори по време на съветник
- Добавени подсказки на всички елементи от екрана с битката
- Добавена логика за показване на диалогов прозорец с предложение за презареждане на екрана при 5 грешни клика по време на съветник
- Предупреждението за ранен член на дружината преди битка бе увеличено от 10% на 20%
- Добавено при ресет на точки умения да ресетва и двата таба с такива
- Поправено презареждането на екрана с уменията ако героят няма достатъчно злато