Автор Тема: Дом  (Прочетена 5081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tsetsofox

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Дом
« -: Август 17, 2009, 05:09:16 pm »
Построих си дом, в който си оставих предмети на съхранение - след като мина седмица ми извади съобщение, че съм просрочил наема и предметите ми са преместени в склада ми. След като платих наема разгледах внимателно, а от предметите ми нямаше и следа - бяха скъпи и си ги искам  ;D

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дом
« Отговор #1 -: Август 17, 2009, 05:17:43 pm »
Построих си дом, в който си оставих предмети на съхранение - след като мина седмица ми извади съобщение, че съм просрочил наема и предметите ми са преместени в склада ми. След като платих наема разгледах внимателно, а от предметите ми нямаше и следа - бяха скъпи и си ги искам  ;D

А провери ли в склада ?

newcomer

  • Гост
Re:Дом
« Отговор #2 -: Август 17, 2009, 05:37:13 pm »
Абсолютно същия проблем. Пресрочих времето си за плащане на наем и получих съобщение "Предметите ви са прехвърлени в склада". Проверих склада. Няма нищо. В къщата имах редки и легендарен предмет. Ник в играта като този във форума - newcomer. Моля проверете, защото част от предметите съм ги купил с диаманти т.е. пари.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #3 -: Август 17, 2009, 05:43:14 pm »
Абсолютно същия проблем. Пресрочих времето си за плащане на наем и получих съобщение "Предметите ви са прехвърлени в склада". Проверих склада. Няма нищо. В къщата имах редки и легендарен предмет. Ник в играта като този във форума - newcomer. Моля проверете, защото част от предметите съм ги купил с диаманти т.е. пари.

И при мен е така.
Свят -> бета.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дом
« Отговор #4 -: Август 17, 2009, 06:08:28 pm »
Мдаа, току що лично установих проблема. Няма ми 9 легендарни брони 4та категория. Дано го оправят утре.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #5 -: Август 17, 2009, 06:08:47 pm »
Интересно при мен липсват след като си платих наема и релогнах  само част от предметите ,за единия знам със сигурност какъв е,  защото е тежкия щит който сега не мога да нося ....
и със сигурност не бяха и преди това и сега в склада !

Неактивен tsetsofox

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #6 -: Август 17, 2009, 06:19:07 pm »
И при мен е така.
Свят -> бета.

Несъмнено но диаманти = пари... надявам се този проблем да е поправим

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дом
« Отговор #7 -: Август 17, 2009, 06:22:28 pm »
Масово явление. Който може, нека си опразни къщата по раниците отсега.

tyty_man85

  • Гост
Re:Дом
« Отговор #8 -: Август 17, 2009, 06:24:59 pm »
при мене за сега няма проблем сигурно защото са само боклуци и не ги иска никой  ;D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дом
« Отговор #9 -: Август 17, 2009, 06:29:48 pm »
И все пак страх лозе пази- намерете начин да си ги скатаете, ако има как помолете да ги съхранявате в гилдията или ги разместете между съотборници, които имат повече свободно място в раниците или имат собствен дом. Но основното е да няма нищо особенно ценно в къщата когато наемът изтече. После  може да си ги скатаете обратно и да услужите с място за склад на други колеги, ако сте разбрани и отговорни няма да е проблем да се организира нещо подобно докато не оправят бъга.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дом
« Отговор #10 -: Август 17, 2009, 07:22:57 pm »
Излязох и влязох в играта ама продължава да ги няма. Цялата къща беше пълна със сравнително ценни предмети - на 2 акауна в гилдията се случи.

Rayh

  • Гост
Re:Дом
« Отговор #11 -: Август 17, 2009, 09:41:27 pm »
явно при днешния рефреш са се случили чудеса мой те са налице тая сутрин си платих наема

Неактивен tsetsofox

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #12 -: Август 17, 2009, 09:51:29 pm »
В склада получих някакво двуръчно мечле, което за 1ви път виждам и не струва и 5 пари - някой да не се ебава нещо ???  ;D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #13 -: Август 17, 2009, 10:07:46 pm »
В склада получих някакво двуръчно мечле, което за 1ви път виждам и не струва и 5 пари - някой да не се ебава нещо ???  ;D
Ако сте сигурни че не ви е паднал от битка пишете и име на акаунт да се провери !

Неактивен zax983

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #14 -: Август 18, 2009, 05:32:31 am »
А НЕ. Това вече е върха. Заради незаслужен БАН, все още нямам достъп до този форум от моето IP !!! А Известно време дори не можех да чета форума, та не стига че не мога да докладвам за проблеми, ми и да не мога да се защитя от многобройните бъгове, защото не мога да прочета за тях, така ли? Кога ще ми махнат бана искам да знам?

Сега по темата, токущо разбрах от друг играч за този проблем, каза че го е нямало десетина дни и сега са му изчезнали стотици кожи и веднага побързах да изпразня всички къщи, защото повечето са препълнени!!! Някой дори вече имат втора страница!!! Та имах късмет повечето от тях да не са изтекли, имаше и една със стари облекла и оръжия, които вече не мога да ползвам, но си имат доста голяма сантиментална стойност за мен. Знам че тях няма да ми ги върнете, под предлог, за какво са ми... Но на мен ми е доста гадно, специално си направих няколко герой чието единствена предназначение е да събира тези наречени от вас "боклуци". А нямаше да са такива ако не беше тази глупост с принадлежноста. Не мисля че епични предмети за които са дадени тонове диаманти и ресурси, не мисля че могат да бъдат наречени боклуци, но както и да е, аз и без това не мога да си спомня показателите на повечето от тях, тъйкато някой не ги ползвам прекалено отдавна...

Двамата ми майстори, оръжейника и майстора на брони за радост нямат нищо, тъйкато наскоро си смених гилдията и всичко съм оставил в старата, не че заслужават, но по-добре да са при някой незаслужил, отколкото да отидат в нищото... Но за къщата на ювелира ми определено няма да се разберем!!! Беше препъленена с камъни и си ги искам обратно!

А сега в скалада си намерих само някаква обикновенна броня, която дори не знам какво прави там, освен да съм я забравил  от някоя битка, макар че от няколко дни не съм провеждал битки с този герой, но може и да няма седмица, не знам... Там трябваше да има по 300 обработени скъпоценни камъни, от обикновенните, от всеки вид! Неприкосновен запас, ако реша да си развивам бижутерството. Мислех че това няма да ми се наложи, но всъщност се оказа че греша, такаче си искам камъните и ако е възможно това да стане по-скоро! Това са 1500 камъка, като всеки от тях в момента има пазарна стойност 2-3 диаманта, което прави от 3000 до 4500 диаманта, в случай че не могат да ми бъдат възстановени. Но аз оценявам труда си на много повече, затова предпочитам да ми бъдат възстановени камъните!!!

Моля!!!

Героят е 0000 и става дума за свят бета.

П.П. Освен това къде да съ държа нещата, мен и без това не ми стига мясотот в къщите, нито пък в саковете, сега къде да си държа нещата?! Как може такъв сериозен проблем да не бъде отстранен веднага, аз съм безкрайно възмутен!!! И никъде не видях да кажете до кога няма да мога да си ползвам къщата!!!