Автор Тема: Android проблеми  (Прочетена 4007 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Android проблеми
« -: Октомври 27, 2015, 03:48:49 pm »
тествам Андроид!
Първо се затрудних с влизането (писах в друга тема по въпроса).
После като влязох много хубаво впечатление ми направи всичко изглежда чудесно!
Изпълних една задача, отидох до сградата да си взема наградата и там нещо ми беше много объркващо.
В случая беше в сграда на healer-а.

Едвам видях иконката за задачи долу в дясно ,  а какво мислите тя да свети ако има изпълнен куест?


После нещо има проблем като кликна на тази иконка, но преди да стигна до него реших да опиша до тук.
После ми звънна телефона , говорих и когато се върнах на IH2 то не се зареди и заби.

След това като го пуснах отново колкото и да кликвам на LOGIN не става нищо!
Присветва от синьо в жълто и след това нищо не се случва и не се зарежда седи си този екран:




Do your best, forget the rest!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2015, 09:44:59 am »
1. Новите умения от специализацията не се визуализират в бара за активиране и съвсем отсъстрват в таба за избор. Липсват и в таверната при общ преглед.
2. В края на раницата на героя има една допълнителна колона която е излишна и нефункционална. Има я и в магазините също.
3. При опит да избера рядкост на предмет за крафт играта крашва.
4. При избор на меню екипировка в куклата на героя се отваря само на този с когото съм отворил менюто.
5. В менюто за изработка на предмет при клик на ресурс който нямам не ме праща на пазара за да си го закупя.
6. Дневните задачи в таверните се приемат много тромаво. Трябва да е доста по-бързо и интуитивно.
7. Бутоните за "Търсене" и "Нулиране" в аукциона се припокриват с тези на менюто(предполагам при мята резолюция е така, но пак е нефункционално)
8. Надписът в бутона за моментно пристигане изглежда объркващо (00:001д). Може да се замени с (Веднага 1д)
9. В бойна зона доста често крашва играта. Когато прибера наемник от партито в резервите изчезва. Изборът от приятели за помощ е ограничен. Немога да избера наемник от резервите с двоен клик а трябва да го влача. Квадратите на бойното поле несъвпадат със позицията на човечетата. Не ми показва ковчежетата когато ми се паднат.
« Последна редакция: Ноември 01, 2015, 09:55:00 am от helllfire »

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2015, 07:28:34 am »
В уеб версията съм ВИП и пътувам безплатно, в android ми взима диаманти.
Do your best, forget the rest!

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2015, 09:03:54 am »
В уеб версията имам повече наемници, в андроид са по-малко:

Do your best, forget the rest!

Неактивен sub7er0

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Android проблеми
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2015, 09:26:58 am »
Здравейте, моля напишете Android устройствата, които използвате, за да може да оправим адекватно проблемите.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2015, 09:51:27 am »
Samsung Galaxy S3
GT-i9300
Android :  4.3

Do your best, forget the rest!

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #6 -: Декември 12, 2015, 07:13:22 pm »
Аз когато опитвам да играя (това винаги са само опити и винаги крашва) пращам едни report-и , но не описвам къде е забило, има ли нужда да пиша описания на тези report-и и има ли полза да ги изпращам въобще.

преди беше много зле, но след последния update положението е още по-зле ... вече и една битка не мога да направя нито никакво действие, забива винаги.

Казах, че играта дървенее, но по-точно е да се каже, че все още не е възможно да се играе :(

Do your best, forget the rest!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #7 -: Декември 16, 2015, 05:50:58 pm »
как да изляза от приложението с даден акаунт и да се логна с друг
къде е таба на гилдията за да се дава лепта

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #8 -: Декември 19, 2015, 07:33:47 am »
Излезе ми екран да рейтна приложението. Това вече го правих по свое желание преди време.
Тъпото е, че играта буквално забива като ти пльосне 5 звезди на екрана и ако не искам да рейтвам още веднъж и да излизам от играта да ме праща в playstore ... нямам какво дриго да натисна , няма как да ги затворя звездите.

Или не тормозете тези, които вече са ви рейтнали или направете да е по желание, а не задължително както е сега.
Още е далеч от добре работещо андроид приложението (четете ли всички репорти когато забива и ви пращам всеки ден в 90% от случаите когато се опитам да играя, а нямам проблеми с други игри?) Да сложиш насила рейтинг да дават хората на нещо с неизчистени бъгове си е просене на нисък рейтинг...




Do your best, forget the rest!

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #9 -: Декември 28, 2015, 12:35:09 pm »
Освен споменатите проблеми от колегите-имперци, виждам че играта не отчита правилно характеристиките на героя:

                                                                                                                               ANDROID






                                                                                                             VS






                                                                       PC





Друг е въпроса, че не се знае кои са верни - тези на мобилната версия или тези на уебверсията? Надявам се на мобилната  *hihi*

Тествано на:
Samsung Galaxy S4
модел GT-i9505
Андроид версия 5.0.1


Също така не виждам на мобилната версия някъде да пише критичния шанс на дадения герой.

И моля ви се оправете това с рейтването, писна ми да ми крашва всеки път като ми се появи и това при положение, че вече съм дал рейтинг. Но мисля, че е редно сериозно да редуцирам звездичките, които съм ви дал!
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #10 -: Декември 28, 2015, 03:29:03 pm »
Някой може ли да ми каже къде са турнирните битки в апп-а че не мога да ги намеря ?

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2016, 08:42:18 pm »
не бях влизал от доста време през телефона и днес рекох да се логна.трябваше да обновя версията и след обновяването ми излиза някакво прозорче в средата и иска да приема или отхвърля нещо което е свързано с 3g.и като го приема и като го отхвърля ми изгасва приложението.и всичко пак се повтаря.може ли малко помощ

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2016, 10:09:52 am »
Kosiger - може ли скрийншот на въпросния екран или малко повече инфо за телефон, версия и т.н.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #13 -: Февруари 18, 2016, 12:49:35 pm »
Kosiger - може ли скрийншот на въпросния екран или малко повече инфо за телефон, версия и т.н.

модела ми е alcatel one touch 5022x и изглежда съм имал проблем с изтеглянето и завършването на обновлението  защото сега се доизтегли и се логнах

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Android проблеми
« Отговор #14 -: Февруари 18, 2016, 12:53:15 pm »
Супер  :)