Автор Тема: бъгове в приключения  (Прочетена 5034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: бъгове в приключения
« Отговор #15 -: Май 23, 2016, 10:02:02 pm »
Приключение за рестарт - 4-та стъпка е gather any materials. Не ми отчете след като изкопах 300. И да изкопах това което е на картинката, а не кое и да е.

Имате огромен проблем със сърварите. Сега в момента ми отчита като изкопавам дадения ресурс.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: бъгове в приключения
« Отговор #16 -: Юни 20, 2016, 05:54:50 pm »
айде най после оправете легендарното приключение в града на императора.станах високопоставен от няколко седмици и 9 стъпка не се отключва.мига си въпросителния и толкоз.в имперска караганда бях в същата ситуация но като си качих репутацията всичко си тръгна както трябва.

а има ли изобщо някой който да се занимава с проблемите че в скоро време вероянтостта да срещнеш извънземен е по голяма от ако срещнеш някой от екипа за поддръжка

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: бъгове в приключения
« Отговор #17 -: Юни 21, 2016, 08:53:31 am »
айде най после оправете легендарното приключение в града на императора.станах високопоставен от няколко седмици и 9 стъпка не се отключва.мига си въпросителния и толкоз.в имперска караганда бях в същата ситуация но като си качих репутацията всичко си тръгна както трябва.

а има ли изобщо някой който да се занимава с проблемите че в скоро време вероянтостта да срещнеш извънземен е по голяма от ако срещнеш някой от екипа за поддръжка

тъкмо се зарадвах че поне приключението в караганда работи и то взе че спря след  9 стъпка...а сега разбери защо

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: бъгове в приключения
« Отговор #18 -: Юни 21, 2016, 01:45:44 pm »
В Караганда Лилавота приключение не работи (според мен никога не е работило) след 9 стъпка, т.е. след като убиеш 400 прилепа. Мислех си че е защото не бях високопоставено ниво на репутация но от 2 седмици съм и не се включва. Току що го минах и с втори герой който от месеци там е високопоставено ниво и си мислех че поне при него няма да изчезне но уви, хвана го липсата.
Според мен вече май играта е оставена и не се развива, щом бъгове които от месеци се съобщават и не се оправят.

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: бъгове в приключения
« Отговор #19 -: Юни 21, 2016, 03:34:38 pm »
Здравейте,

kosiger ми беше писал на лично съобщение за проблема.С екипа търсим каква е причината(все още).
Лично "пренаправих" Имперското Легендарно Приключение, с надеждата, че нещо е пропуснато в създаването на Приключението, но се оказа, че проблема не е там и явно е доста по-голям.
Уверявам ви, че в момента, в който открием разковничето, проблема ще бъде отстранен.

Благодарим за разбирането и търпението.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: бъгове в приключения
« Отговор #20 -: Юни 21, 2016, 03:37:01 pm »
Здравейте,

kosiger ми беше писал на лично съобщение за проблема.С екипа търсим каква е причината(все още).
Лично "пренаправих" Имперското Легендарно Приключение, с надеждата, че нещо е пропуснато в създаването на Приключението, но се оказа, че проблема не е там и явно е доста по-голям.
Уверявам ви, че в момента, в който открием разковничето, проблема ще бъде отстранен.

Благодарим за разбирането и търпението.

ок.ще проявим търпение но проблема според мен е след тези прословути 8-9 стъпки.и по всяка вероятност е при няколко или при всички такива приключения.