Автор Тема: Проблем със зареждането на играта  (Прочетена 5533 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем със зареждането на играта
« -: Ноември 13, 2015, 07:03:42 pm »
Здравейте,
От вчера следобяд (12.11.2015г.) ми се появи странен проблем с играта.При пускане ми зарежда интерфейса на черен фон и когато трябва да ми зареди картата не се случва нищо.След няколко секунди играта започва да се опреснява но резултат няма,само зацикля така - зареждане на интерфейс и рефреш.Пробвал съм на го на 3 различни компа със различни браузъри и разлика няма.Играта я зареждам през Фейсбук.Моля помогнете защото така не може да се играе.

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2015, 08:29:02 pm »
и при мен от вчера е така не мога да влезна дава черен екран и все зарежда

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2015, 12:34:50 pm »
ще си оправите ли проблема

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2015, 03:51:54 pm »
Мдам и аз това се чудя.А надали само на двама човека ще им прави такъв проблем.Вече втори ден не може да се влиза в играта.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2015, 07:03:52 pm »
не е само при Вас и при мен е така - постоянно презарежда.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2015, 01:11:55 pm »
не е само при Вас и при мен е така - постоянно презарежда.

работи ли се по отстраняването на проблемите и кога да очакваме нормално да играем играта....доста нерви докато изиграя по 500-600 енергия на героя..постоянно зарежда..постоянно мисли...
да очакваме ли разкачването на играта от феисбук

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2015, 07:28:21 pm »
То не е май до Фейсбук.Дори и през сайта да го заредя (вярно че пак ползвам акаунта от фейса ама все пак) пак така прави.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2015, 09:05:04 pm »
Тествах днес с 4-5 машини и проблема се проявяваше само на по-слабите, може би има нещо което доста товари/особено звука, въпреки че е изключен/ и не позволява нормална игра.......


P.S. Най-добре играта върви на машината с процесор с осем ядра, но надявам се създателите не очакват всеки да си смени машината само заради играта. Вярвам, че понеделнишки проблема ще се реши. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2015, 12:16:02 am »
Амииии то аз съм с процесор I7 последно поколение и пак така прави.Така че не е до ядра.Аз съм го пробвал и на по-яки и на по-слаби все тая.Никъде не зарежда.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2015, 10:45:05 am »
на мен това ми го прави само на Internet Explorera, мозила и Хром и го отварят нормално

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2015, 01:24:53 pm »
При мен,както вече писах го прави на всякакви браузъри.И кешовеете чистих, и на различни компютри го пробвах, все същото постоянно опресняванв в момента в който трябва да зареди.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2015, 02:13:56 pm »
Очевидно причиняваме по някакъв начин този проблем с отварянето и играенето на играта, но за съжаление до момента нищо адекватно не можем да намерим. Тествали сме колко натоварват анимациите още докато ги разработвахме, тествахме и днес и не изглежда да "товарят" чак толкова процесора за да е от такова значение колко ядра са. Влизахме със акантите на всички писали тук без Conan (не успях да го открия кой е ако може малко инфо).

Ако може да ни насочите малко повече с някаква информация. Примерно:

 - Еднократно ли става забиването в началото и оправя ли се по някакъв начин или героят е неигруем?
 - Имате ли звук в играта? Има ли промяна при спирането му?
 - Деня или ноща в играта влияят ли по някакъв начин на анимациите на битката при вас?
 - Освен проблемът с незареждане в началото има ли лаг след влизане? Той в по-бавни анимации в битка ли се изразява или нещо друго? Веднага ли се усеща лаг или след известно време игра?
 - Ако имате отворена конзола на браузърът (излиза с клавиш F12) в нея показват ли се съобщения за грешка?
 - Ползвайки Windows Task Manager (Ctrl + Alt + Delete) какво е състоянието на процесора и РАМ паметта? Има ли разлика ако играта е отворена и заворена/на друг таб сте?

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #12 -: Ноември 16, 2015, 03:06:18 pm »
Така, ще се опитам да дам колкото може повече информация.
1. То забиване няма,просто ми зарежда само интерфейса (всички иконки които са по ръбовете на екрана) но в момента в който трябва зад тях да ми зареди града или зоната в която ми е героя се рефрешва целия екран.И така до безкрайност. Направил съм скрийншот ама нещо не можах да го прикача.
2.Звук не знам дали има просто защото не ми зарежда нацяло играта.
3.За деня, нощта и лага също нямам наблюдение поради незареждането.
4.Колкото до натоварването разлика не виждам.2 от компютрите на които съм пробвал са с процесори i7,16GB ram и отделни видеокарти, така че то тях малко трудно може да ги затормозят анимациите.
И пак държа да подчертая че това ми го прави от който и комп да вляза.Пробвал съм на 3 стационарни и един лаптоп (всичките на Уиндоус 7) със различни инсталации и браузъри.
Проблема се появи при някой от последните подобрения, дали от звука или цикъла ден/нощ не мога да кажа.
Ако мога да съм полезен с още нещо кажете,с радост ще помогна.Че то така изобщо не може да се играе.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #13 -: Ноември 16, 2015, 03:24:09 pm »
ей това ми дава на мен в конзолата на ИЕ

и си презарежда безкрайно




Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем със зареждането на играта
« Отговор #14 -: Ноември 16, 2015, 05:13:11 pm »
http://prikachi.com/images/208/8467208r.jpg

това е при мен само като съм отишъл  в зона.при мен е и по слаб компа но до онзи ден поне битките се провеждаха нормално и бързо.сега се тегави.след обяд когато комонер писа малко се подобри състоянието но пак при скорост х5 е като при х1