Автор Тема: Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Прочетена 2015 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« -: Август 18, 2009, 09:25:49 am »
Станах втора категория и се опитвам да си сложа едни остри ножове за мятане но когато ги сложа те изчезват и като рефрешна страницата те се появяват в раницата

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #1 -: Август 18, 2009, 09:36:03 am »
Име на акаънта, свят и кога ви се случи това?

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #2 -: Август 18, 2009, 09:51:43 am »
sloslo beta но аз вече продадох ножовете

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #3 -: Август 18, 2009, 09:57:14 am »
Странно така става със предметите които са се обвързали с мен и се оптам да ги сложа на наемник и обратното. Ножовете били ли са обвързани с някого преди да опиташ?

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #4 -: Август 18, 2009, 09:59:44 am »
май не

kokoko2

  • Гост
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #5 -: Август 18, 2009, 10:16:41 am »
ако не ти стават :D има два случая        1. да са обвързани с друг герой или наемник.       2. да не са за твоя клас

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #6 -: Август 18, 2009, 10:25:24 am »
ако не ти стават :D има два случая        1. да са обвързани с друг герой или наемник.       2. да не са за твоя клас

Третата възможност е да са за по-висока категория от твоята.


Edit: Bella, класовете герои са воин, стрелец и мистик. Категорията е различно нещо и затова моето 3 не се покрива с неговото 2.
« Последна редакция: Август 18, 2009, 10:45:56 am от Witch »

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #7 -: Август 18, 2009, 10:28:27 am »
ако не ти стават :D има два случая        1. да са обвързани с друг герой или наемник.       2. да не са за твоя клас

Мисля, че имаше и трети случай, че не можеш да сложиш на себе си занаятчийски инструмент, който не е за твоята професия.
П.П. Ако бъркам, нека бъда поправена. Witch мисля че твоето три се покрива с това две.  :)
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #8 -: Август 18, 2009, 10:33:42 am »
Явно свава въпрос за липса на съобщение за грешка просто, моля да указване ситуацията и главно екрана на който това ви се случва за да можем да го оправим.

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #9 -: Август 18, 2009, 10:48:39 am »
Акаунта ми е MiraBella. Преди около три седмици се опитах да сложа на героя си току що закупен от Имперският аукцион занаятчийски инструмент. Героят ми беше категория 2 и закупеният инструмент също категория 2. При опитите да бъде поставен на героя в меню герой, подменю герой инструмента просто изчезваше, без да изписва съобщение  и след рефреш на същото меню предмета отново се виждаше в раницата. Занаятчийският инструмент, който не можеше да бъде поставен беше варианта с клещите. След закупуване на занаятчийски инструмент тип чук от същана категория нямаше проблем с поставянето му в героя.
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #10 -: Август 18, 2009, 11:08:36 am »
Акаунта ми е MiraBella. Преди около три седмици се опитах да сложа на героя си току що закупен от Имперският аукцион занаятчийски инструмент. Героят ми беше категория 2 и закупеният инструмент също категория 2. При опитите да бъде поставен на героя в меню герой, подменю герой инструмента просто изчезваше, без да изписва съобщение  и след рефреш на същото меню предмета отново се виждаше в раницата. Занаятчийският инструмент, който не можеше да бъде поставен беше варианта с клещите. След закупуване на занаятчийски инструмент тип чук от същана категория нямаше проблем с поставянето му в героя.


Клещите са за бижутер, чукът с гладка дръжка е за оръжейник, а чукът с гравирана дръжка - за майстор на брони. Всеки герой може да постави инструмент само за своята професия. Явно втория път си улелила правилния инструмент.