Автор Тема: Предизвикателството  (Прочетена 6555 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lenovo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +11/-28
    • Профил
Предизвикателството
« -: Август 18, 2009, 10:35:57 am »
Не мисля че е много голям бъг-а ама в описанието на Предизвикателство пише че изисква една точка за действие а реално взима по 2 ...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предизвикателството
« Отговор #1 -: Август 18, 2009, 10:40:01 am »
Не мисля че е много голям бъг-а ама в описанието на Предизвикателство пише че изисква една точка за действие а реално взима по 2 ...

Аз съм премиум, взе ми 1 точка. Два пъти пробвах.

Неактивен Lenovo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +11/-28
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #2 -: Август 18, 2009, 10:50:01 am »
а аз не съм премиум ;) и ми взима по 2 ...

HAMELEON

  • Гост
Re:Предизвикателството
« Отговор #3 -: Август 18, 2009, 01:11:26 pm »
Това предизвикателство е добра идея! Поздравления!!!
 При мен обаче не показва с кого е предстоящата битка ( винаги ми изписва героя с който проведох първата битка в случая Fight) и другото което според мен е нужно е да се получава пълен доклад за съответната битка!

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #4 -: Август 18, 2009, 01:13:49 pm »
Вече има пълен доклад...
Да се похваля пребих 3ма без загуба.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Предизвикателството
« Отговор #5 -: Август 18, 2009, 01:20:31 pm »
нещо времето бъгна яко дава битка на  5 минути

В Арената за двубои се биете с произволно избран друг герой. Разликата в нивата може да е максимум 2. Провеждането на двубой изисква точка за действие, като боят се провежда с максимални стойности на кръв и дух. Вашите предмети не губят здравина. Можете да се биете с един и същ противник един път на 24 часа. Минималното време между два двубоя за даден герой е 10 минути (5 за премиум акаунти).


нови правила имало  :D
« Последна редакция: Август 18, 2009, 01:34:46 pm от Rayh »

HAMELEON

  • Гост
Re:Предизвикателството
« Отговор #6 -: Август 18, 2009, 02:01:43 pm »
  Не мога да разбера едно нещо!
 Къде мога да видя докладите от проведените битки ? Получавам само System Message че съм се бил с някого и съм получил някакво злато и слава.
  И защо след като не съм дал съгласие за провеждането на битката тя е факт??? Така няма ли хем да си загубя точките за действие,хем да  губя злато (ако загубя битка) ? Не смятам че това е редно!!!

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #7 -: Август 18, 2009, 02:03:01 pm »
Ще е хубаво да се взима от златото на противника..
Тамън банката ще забогатее. ;D ;D ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен kolus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предизвикателството
« Отговор #8 -: Август 18, 2009, 02:17:57 pm »
Малко е бъгаво, ако имаш 2 и повече точки за действие и не си премиум ти ги взима и двете, но ако имаш само 1 точка за действие те пуска да направиш битка и не ти взима точка, след малко ще проверя дали ще те пусне и на 0 точки за действие.

Проверих, като си на 0 точки за действие не дава съобщение че точките ти са 0 ами изписва следното str_no_ap
« Последна редакция: Август 18, 2009, 02:26:48 pm от kolus »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #9 -: Август 18, 2009, 02:50:01 pm »
Съобщението го дава и при останала 1т за действие ако не си премиум . 

Неактивен Krum

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 27
  • Karma: +28/-16
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предизвикателството
« Отговор #10 -: Август 18, 2009, 03:01:32 pm »
  Не мога да разбера едно нещо!
 Къде мога да видя докладите от проведените битки ? Получавам само System Message че съм се бил с някого и съм получил някакво злато и слава.
  И защо след като не съм дал съгласие за провеждането на битката тя е факт??? Така няма ли хем да си загубя точките за действие,хем да  губя злато (ако загубя битка) ? Не смятам че това е редно!!!

Когато някой те бие теб не ти взима нищо освен слава ако загубиш. Златото, което се получава е еквивалент ако убиете NPC от същото ниво.

HAMELEON

  • Гост
Re:Предизвикателството
« Отговор #11 -: Август 18, 2009, 03:13:27 pm »
Когато някой те бие теб не ти взима нищо освен слава ако загубиш. Златото, което се получава е еквивалент ако убиете NPC от същото ниво.

 А доклади ще можем ли да виждаме от някъде когато друг ни е предизвикал и сме получили System Message за това? 

Неактивен Krum

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 27
  • Karma: +28/-16
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предизвикателството
« Отговор #12 -: Август 18, 2009, 03:15:35 pm »
Засега няма такава възможност.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #13 -: Август 18, 2009, 03:25:44 pm »
А няма ли нещо такова като равенство? ;D
Тъй като на мен ми се случи, а ми го отчете като загуба :-\

За да не пиша нов пост ще си редактирам този, та случи се и едно странно нещо поне според мен: Биех се с някакъв противник на Предизвикателството и както му правех по 7.. изведнъж на 20-тия рунд ми написа нови показатели : мин. атака 1.2 .. макс. атака 6.3 ?

Как е възможно по време на самата битка да се промени нещо подобно?!?
« Последна редакция: Август 18, 2009, 03:41:02 pm от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен zax983

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #14 -: Август 18, 2009, 03:26:31 pm »
Когато някой те бие теб не ти взима нищо освен слава ако загубиш. Златото, което се получава е еквивалент ако убиете NPC от същото ниво.
Да, това е хубаво :) Но тъйкато губим точка за тази битка, няма ли да е по-справедливо, ако освен злато, да взимаме и опит колкото за убито такова NPC :) Все пак битките са на случаен принцип и вярвам че няма как да се злоупотреби, губиш си точката, не знаеш кой ще ти се падне, има си интрига и е много по-забавно отколкото да се биеш с герой 4-та, а като гледам вече има и почти 5-та, да се бият още в 3-та... грозно е... Но по-грозното е само че могат да те убият тези от 3-та, но това друга тема :)

П.П. Поздравления за робуста, от 5 битки, само той ме преби :)