Автор Тема: Предизвикателство  (Прочетена 10771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:Предизвикателство
« Отговор #60 -: Август 19, 2009, 10:31:15 pm »
играта е в фаза бета за да се търси баланс  :) сега го няма от никъде гледано  ;)

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Предизвикателство
« Отговор #61 -: Август 19, 2009, 10:33:45 pm »
играта е в фаза бета за да се търси баланс  :) сега го няма от никъде гледано  ;)

Колкото повече се гледа и мисли в момента  по играта - толкова по-добре.  :)

П.П. Иначе идеята за меню предизвикателството е много добра!  :)
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Предизвикателство
« Отговор #62 -: Август 19, 2009, 10:47:38 pm »
ами че ти
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=264.135
Ами още не съм станал слънце да огрявам навсякъде и ще е добре в описанието да се запише и това.
Все пак това не ти взема ходове,а реални пари(диаманти) :(
« Последна редакция: Август 19, 2009, 10:52:56 pm от malelele »

Rayh

  • Гост
Re:Предизвикателство
« Отговор #63 -: Август 19, 2009, 10:51:14 pm »
ами гледай пише си

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Предизвикателство
« Отговор #64 -: Август 20, 2009, 06:33:07 am »
Може да има печелене на различен брой точки за слава при различните категории и нива на героите. В този случай, колкото и битки да проведе играч с герой с ниво 5, няма да може да спечели и частица от това, което би взел като слава един герой с ниво 35 примерно. Би могло да се намери по-добър баланс на получените точки.

Доста си афектирана и може би затова не четеш докрай и си пропуснала нещо важно:
Цитат
В Арената за двубои се биете с произволно избран друг герой. Разликата в нивата може да е максимум 2. Провеждането на двубой изисква точка за действие, като боят се провежда с максимални стойности на кръв и дух. Вашите предмети не губят здравина. Можете да се биете с един и същ противник един път на 24 часа. Минималното време между два двубоя за даден герой е 10 минути (5 за премиум играчи).

Няма как някой да се бие с герой 5-то при положение, че той самият е 33-37 ниво. И няма да може да натрупа изкуствено точки за слава.

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Предизвикателство
« Отговор #65 -: Август 20, 2009, 08:48:08 am »
Доста си афектирана и може би затова не четеш докрай и си пропуснала нещо важно:
Няма как някой да се бие с герой 5-то при положение, че той самият е 33-37 ниво. И няма да може да натрупа изкуствено точки за слава.


Не съм се изразила добре по-горе.  ;) Героя ниво 5 си се бие с тези от ниво 3 до ниво 7. Героя с ниво 35 си се бие с тези от ниво 33 до ниво 37. Въпроса беше, че може при битките на герой с ниво 5 или да не се получава слава или тя да е символична, докато герой 33 да може да получава при битките си голяма слава и така никога няма да видим в класацията по слава на първо място играч с герой ниво 5, защото ще е невъзможно.  :)
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Предизвикателство
« Отговор #66 -: Август 20, 2009, 08:48:19 am »
имам въпрос, за това предизвикателство ... може ли случайно да ми се падне някой от гилдията ми и да го набия,....досега не ми се е ,ама да не ми се сърдят после ,че съм ги бил  ;D иначе нямам оплакване от тази нова опция ,винаги печеля,имам само 3-4 загуби  ;) ;)

Rayh

  • Гост
Re:Предизвикателство
« Отговор #67 -: Август 20, 2009, 08:50:55 am »
имам въпрос, за това предизвикателство ... може ли случайно да ми се падне някой от гилдията ми и да го набия,....досега не ми се е ,ама да не ми се сърдят после ,че съм ги бил  ;D иначе нямам оплакване от тази нова опция ,винаги печеля,имам само 3-4 загуби  ;) ;)

може да ти се падне от гилдията

Не съм се изразила добре по-горе.  ;) Героя ниво 5 си се бие с тези от ниво 3 до ниво 7. Героя с ниво 35 си се бие с тези от ниво 33 до ниво 37. Въпроса беше, че може при битките на герой с ниво 5 или да не се получава слава или тя да е символична, докато герой 33 да може да получава при битките си голяма слава и така никога няма да видим в класацията по слава на първо място играч с герой ниво 5, защото ще е невъзможно.  :)


не знам какъв е принципа но нощес ме е бил 1 едно ниво под мен и ме смъкна с 25 аз трудно взимам и 17 от равностоен а от по слабите има случай на 0

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Предизвикателство
« Отговор #68 -: Август 20, 2009, 08:58:55 am »
Не съм се изразила добре по-горе.  ;) Героя ниво 5 си се бие с тези от ниво 3 до ниво 7. Героя с ниво 35 си се бие с тези от ниво 33 до ниво 37. Въпроса беше, че може при битките на герой с ниво 5 или да не се получава слава или тя да е символична, докато герой 33 да може да получава при битките си голяма слава и така никога няма да видим в класацията по слава на първо място играч с герой ниво 5, защото ще е невъзможно.  :)

Не съм 100 % сигурна, но мисля, че славата не зависи от нивото на героя, а от разликата в нивата. Примерно биеш се с герой със същото ниво като твоето и получаваш 20 слава при победа. Биеш се с герой с 1 ниво по-ниско от тебе и получаваш 15 слава при победа. Биеш се с герой с 1 ниво по-високо от тебе и получаваш 25 слава при победа. В този случай няма значение дали си 5-то или 25-то ниво, ако си развил героя си добре, облякъл си го добре ще можеш да побеждаваш често и съответно да се наредиш в челото на класацията по слава.

Така мисля, че е направено (цифрите в примера са произволни - точните стойности и зависимости могат да кажат програмистите).

Rayh

  • Гост
Re:Предизвикателство
« Отговор #69 -: Август 20, 2009, 12:38:06 pm »
Победителят получава: 16 точки слава + 4%(Славата на победения - Славата на победителя)
На победения му се вземат 16 точки слава + 4%(Славата на победения - Славата на победителя)+1

така би трябвало да работи след малко ще стане ясно  ;)


да при разлика от 400 точки слава не печелиш нищо ако загубиш губиш 33  :o
« Последна редакция: Август 20, 2009, 12:47:12 pm от Rayh »

Rayh

  • Гост
Re:Предизвикателство
« Отговор #70 -: Август 20, 2009, 01:56:45 pm »
Това има в напредвид:
1.    Lazar34       TeroRero       5      798      0       1812     
2.    Tervelcho     Lanselot     5     924    2553      1667
Това са първенците на ИГ в бетата по слава............... 5-ти левел  ;D ;D   

да и кога примерно ще се бият с мен никога аз оде да я кача тая слава  :'(

само тя е важна а аз мога да бия само тея до 36 ниво да се смени предизвикателството на +_ 400 слава  ;D