Автор Тема: Развали се филтъра в аукциона за отделните видове редки,легендарни etc/  (Прочетена 1461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Пуснах да видя само легендарни, то показва всякакви:

Do your best, forget the rest!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Работи си коректно филтъра, просто след като се въведат търсените параметри трябва да се кликне на "Търсене"(зеления бутон), защото това не е като в ИХ1 автоматично да търси при въвеждане на всеки параметър от търсенето.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Естествено, че натиснах Търсене ... 

То и преди си работеше като кликнах в началото и спря като променях нещо по филтрите, но не мога да го повторя отново случая (бях на лаптоп на друго място, на PC-то у нас няма проблем сега). 

Sophie наистина ли преценявате, че един потребител може едновременно да има знанията да забележи, че нещо не му работи, което му е работело преди това, да реши, че е важно и да отдели от личното си време да ходи да го опише във форум, да си поиграе да направи screenshot и да го upload-не   ,  обаче същевременно да е толкова зле, че да не опита няколко пъти преди това и да не натисне единствения бутон за целта...
Иначе поздравления за страхотната памет, аз почти нямам спомени от IH1 кое как е било, а още по-малко в такива детайли...
« Последна редакция: Декември 21, 2015, 09:39:34 pm от magic1 »
Do your best, forget the rest!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Естествено, че е нямало проблем с филтъра, тествано е с двуцифрено число герои преди да се напише, че всичко си е наред или, Вие мислите че просто така си пишем. Просто нещо сте пропуснали в бързината, още повече че ситуацията е била нетипична за Вас, както сама го споменавате играли сте на лаптоп, на друго място.....


P.S. Благодаря, паметта е нещо което трябва да държим будно във всеки един момент. Радвам се, че вече проблема от домашния Ви компютър е решен, както споменавате - темата се приключва.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!