Автор Тема: Проблеми с получаването на енергия  (Прочетена 1535 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Проблеми с получаването на енергия
« -: Декември 31, 2015, 05:43:19 pm »
Един от най-големите и съществени бъгове в играта е не получаването на енергия коректно. Става въпрос за следното, когато енергията достигне максимума, примерно 180 точки и за едно или друго почне да се хаби(битки, занаят) и стигне до 0(нула) тя не се натрупва докато не се рефрешне играта, но не от самата игра, а от играча. Днес свалих един акаунт до 165 енергия и го оставих така 12 часа - на екран, отворен прозорец в браузъра....Резултата е на картинката, а именно енергията не мръдна от 165. Поредния бъг в минус на играчите, който се пренебрегва с месеци, защото този проблем е от пускането на играта и не е от вчера.


Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблеми с получаването на енергия
« Отговор #1 -: Януари 07, 2016, 12:39:55 pm »
Проблема още стои ...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблеми с получаването на енергия
« Отговор #2 -: Януари 07, 2016, 05:38:34 pm »
На мен туко що ми се случи същото, самоче ми даде енергия над допустимата 180.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблеми с получаването на енергия
« Отговор #3 -: Януари 08, 2016, 04:03:31 pm »
Един от най-големите и съществени бъгове в играта е не получаването на енергия коректно. Става въпрос за следното, когато енергията достигне максимума, примерно 180 точки и за едно или друго почне да се хаби(битки, занаят) и стигне до 0(нула) тя не се натрупва докато не се рефрешне играта, но не от самата игра, а от играча. Днес свалих един акаунт до 165 енергия и го оставих така 12 часа - на екран, отворен прозорец в браузъра....Резултата е на картинката, а именно енергията не мръдна от 165. Поредния бъг в минус на играчите, който се пренебрегва с месеци, защото този проблем е от пускането на играта и не е от вчера.



Проблемът с нераздаването на енергия е неприятен, но според нашите тестове е само визуален. Раздаването на енергия се случва, но при описаната ситуация не се опреснява автоматично от играта. Ще прегледаме за решение

На мен туко що ми се случи същото, самоче ми даде енергия над допустимата 180.
Това ще го запишем за проверка и ако се налага поправка