Автор Тема: Парадокс  (Прочетена 4533 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Парадокс
« Отговор #15 -: Януари 09, 2016, 07:49:43 pm »
Без свободен пазар на диаманти, който беше блестящо решение в ИГ1, ИГ2 няма да достигне никога висотите на ИГ1. Нека не забравяме най-важното: закупилият диаманти решава сам дали да ги продава или не. Ако толкова не му се иска да превръща реален ресурс в игрови, облагодетелствайки незакупилия диаманти - нищо не може да го задължи да го направи. Следователно, чисто икономически не виждам никакви спънки. На свободен пазар се крепи читавият капитализъм. Можеш да си позволиш да наемеш домашен прислужник и да ти е изчистена и подредена къщата, а може и сам да го направиш. Но няма как да стане, ако не наемеш и не си я изчистиш сам. Както, обаче, вероятно ще стане - изтърваш си портфейла на земята и като го вдигнеш - къщата чиста ;)
Нека, също така, не забравяме, че графиката и анимациите съвсем не са най-интересното нещо в играта.
ДД

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Парадокс
« Отговор #16 -: Януари 09, 2016, 09:13:22 pm »
Та така. И ние се дразним на проблемите, но ги борим със сериозно темпо - другата седмица ще видите доста нови неща...

Аз за друго се дразня, чудя се вашите програмисти за сесия не са ли чували или нещо там което да изпълнява идеята на сесията. Аукциона главен модул който се ползва постоянно, купуваш нещо и те връща на първа страница, а не тази от която си го купил. Ето нов модул сте разработили добавяне на подобрители, хубаво, и, какво, ами как може да пуснете въобще модула по тоя начин. Слагаш подобрителя на наемника и те запраща на героя. Логично и съвсем реално изпълнимо е когато отворя наемник и тръгна да му слагам нещо, в случая подобрител, екрана ми да остане на него.

Когато имам няколко приключения от историята за дадена провинция, и получа наградата не ми показва следващата стъпка от току що изпълненото приключение, а дирекнтно ме запраща на мисията която е първа в списъка. Може и още примери да има че на много места нищо не се помни.

Съобщения за това че занаячийски ми чук е по малка категория, ами аз само разглеждам бе хора, не е нужно на всяко едно цъкане на дадена научена рецепта да ми изписва че с тоя чук няма да стане. Трябва да се измисли по друг начин съобщението.

Другото е примерно листването, навсякъде листването е че листва едно и също, както в аукциона, така и още повече в листите с научените рецепти. Едно и съшо съдържание, което не дава почти никаква информация и съответно задължава да губи човек време в чакане на тоолтип, който даже е и бавен, има фейд лек фейд ефект

Ако може също и да има опция да се изключва и пуска показването на това кой герой идва в провицията/зоната. Много бави.

Извинявам се че разводнявам темата, но играта ми харесва, а има много пречки които могат да те откажат
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 11:57:08 am от sharga »