Автор Тема: Промени 11.01-15.01  (Прочетена 10740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Промени 11.01-15.01
« -: Януари 12, 2016, 06:34:49 pm »
Промени, направени в играта днес:

Добавен модул "Титли и Звания":
     - Героите ще могат да придобиват Титли, когато станат първенци по репутация в дадена провинция.
     - Има и специални Титли за занаятчиите и бойците, спрямо глобалното и/или Фракционното ниво на героя
     - Титлите се раздават/отнемат на седмична база. В края на всеки уикенд класиранията за титлите ще се обновяват
     - Някои Титли ще дават и бонуси за носителите им. Бонусите от тези Титли, ще са активни само когато играчът е в провинцията, за която носи съответната Титла
     - Героите ще могат да демонстрират една от титлите си в класацията, в гилдията и в профила си. В профила на героя, в новия таб за Титли всеки ще може да разгледа всички свои придобити Титли
     - Когато героят е в провинция, към която има титла, съответната активна титла се показва долу в центъра на екрана, където се показват и всички временни бонуси от нея
     - Първото класиране бе направено днес, 12ти Януари, а следващите ще се случват в 0ч всеки понеделник
Добавена опция за допълнителни награди при отваряне на ковчежета на късмета. Може да се паднат всички възможни или никакъв бонус предмет
Добавена опция за пропускане изцяло на битка и зареждане директно на резултата. Достъпен е чрез бутона за спиране на анимации в панела с битката
Добавена опция за детайлен преглед на участващ в битка, чрез натискане върху картичката му. Там може да се прегледат всички умения и ефектив върху дадения герой/наемник/противник
Променени бонусите от репутация за ниво "доблестно", така че да дават и бонус рядкост към предметите и рецептите по магазини и намалена. Намалена стойността на остъпка към заплатата на наемници
Визуални промени по тултипите на предмети и участниците в битки
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 07:51:02 pm от Commoner »

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #1 -: Януари 12, 2016, 07:58:30 pm »
След последните промени. Не се изхабяват предмети и полири. След 16 битки, нямам и 1 злато поправка. Полирите не се хабят, но бонуса от тях го няма. Когато започнах зоната, имах полир с оставащ 4 за щета, след 16тата битка, пак е 4, но още на 5тата бонуса го нямаше
При крита също има проблем. На оръжието показва 25, на картинката на героя в битка показва,  17 или 19 мисля че беше
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 08:03:21 pm от GLADIATOR »

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #2 -: Януари 12, 2016, 08:34:05 pm »
Завършване на задачи/приключения не работи

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #3 -: Януари 12, 2016, 09:02:56 pm »
При мен не работят пвп битките.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #4 -: Януари 12, 2016, 09:10:31 pm »
И при мен :)
ДД

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #5 -: Януари 12, 2016, 11:36:52 pm »
Намирам поне 3-ти герой в опасна зона които като атакувам нищо не се случва. Единственото общо което намерих между героите е че са от гилдия Dark_Order.Други герои които намерих си ги атакувам без проблем.
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 11:52:37 pm от Dabadas »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #6 -: Януари 12, 2016, 11:40:09 pm »
Намирам поне 3-ти герой в опасна зона който като атакувам нищо не се случва. Единственото общо което намерих между героите е че са от гилдия Dark_Order.Други герои които намерих си ги атакувам без проблем.


Само бой заслужават тези магарета... :D
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #7 -: Януари 13, 2016, 12:04:15 am »

Само бой заслужават тези магарета... :D

Надявам се да не го приемате лично. Най-вероятно е просто съвпадение :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #8 -: Януари 13, 2016, 12:07:46 am »
Надявам се да не го приемате лично. Най-вероятно е просто съвпадение :)


Естествено,но с новите промени май проблемите станаха двойно повече. В момента е безсмислено да се играе до утре поне, или докато не се оправят критичните проблеми.....
« Последна редакция: Януари 13, 2016, 12:10:12 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #9 -: Януари 13, 2016, 11:48:42 am »
Много ми харесва новият модул, поздравления! Имам няколко въпроса и препоръки:
- бонусите от репутация е ясно, че работят само към дадена провинция. Как стои въпросът със бонусите в занаята? Пак ли трябва да си в провинцията или имат глобален ефект.
- има ли място от където ще може да се наблюдава класацията на играчите по съответните категории./това го намерих в дворците към съответната провинция/
- как мога да разбера колко члена от моята гилдия ми дават бонус към репутацията в конкретна провинция.
- имам две титли към другите фракций за занаятчия. Предполагам е бъг, защото няма логика.
- предлагам да създадете таб/икона "Новини". Модули и новини като тая (и "плячка" преди това) трябва да бъдат обявявани за да се запознаят потребителите с тях. Създава се съдържание а се ползва от едва 5%(предимно ползвателите на форума).
« Последна редакция: Януари 13, 2016, 01:00:13 pm от helllfire »

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #10 -: Януари 13, 2016, 02:35:48 pm »
И какво стана сега? Ето ви на вас едни хубави титли да си имате, ей така за кеф, но в замяна ще получите тройно повече бъгове! А още чакаме да оправите бъговете от предишните ви промени! Нали "тествахте всичко предварително" ? Както винаги прах в очите...


Визуални промени по тултипите на предмети и участниците в битки


Кому са нужни тези шарении и излишни иконки по предметите? Пълна ромска попара!

И не знам защо, но играта ми върви много по-добре с включени анимации в битките, отколкото като ги изключа... върви разбери!

А тая простотия с ковчежетата няма да я коментирам просто... да не говорим, че откакто сте ги пуснали тези ковчежета, при игра с 2 героя никога не ми се е падало ключе за толкова много битки, които съм направил, а повярвайте ми битките са мнооооого!
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #11 -: Януари 13, 2016, 05:39:25 pm »
Промени, направени в играта днес:

- Добавено раздаване на поне един допълнителен бонус при отваряне на ковчеже на късмета
- Поправен проблем с не чупеща се екипировка при битки
- Поправен проблем с не отчитане на изхабени подобрители
- Поправен проблем с неработещи PvP битки за някои от играчите
- Поправен проблем с невъзможно приключване на приключения за някои от играчите
- Поправен проблем с невъзможно изключване на умения, идващи от предмети
- Поправен проблем с раздаване на занаятчийски титли към чужди фракции
- Поправен проблем с индикацията в интерфейса за изтичащ ВИП статус
- Визуални поправки по екрана за промотиране на модула "Титли и звания"
- Дребни визуални поправки по интерфейса и екрана с ковчежета на късмета

P.S. Извинявам се за късната поправка на проблемите, но имахме технически пречки да качим по-рано иначе поправките са още от сутринта...

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #12 -: Януари 13, 2016, 05:40:39 pm »
Много ми харесва новият модул, поздравления! Имам няколко въпроса и препоръки:
- бонусите от репутация е ясно, че работят само към дадена провинция. Как стои въпросът със бонусите в занаята? Пак ли трябва да си в провинцията или имат глобален ефект.
- има ли място от където ще може да се наблюдава класацията на играчите по съответните категории./това го намерих в дворците към съответната провинция/
- как мога да разбера колко члена от моята гилдия ми дават бонус към репутацията в конкретна провинция.
- имам две титли към другите фракций за занаятчия. Предполагам е бъг, защото няма логика.
- предлагам да създадете таб/икона "Новини". Модули и новини като тая (и "плячка" преди това) трябва да бъдат обявявани за да се запознаят потребителите с тях. Създава се съдържание а се ползва от едва 5%(предимно ползвателите на форума).

Да, занаятчийските бонуси са глобални, но се визуализира иконката само в Императорския град. Ще поработим още над добиване на яснота какви титли и бонуси има играча и какво получава от членове на гилдията.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #13 -: Януари 13, 2016, 05:44:42 pm »
Благодаря за бързата поправка.

Искам да попитам дали ще може по някакъв начин да видим какви са различните бонуси от различните титли? Можеби няма да е лошо в града на императора където се разгледат всички титуловани да може да цъкаме на иконката и да виждаме какви бонуси дава ?

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Промени 11.01-15.01
« Отговор #14 -: Януари 13, 2016, 06:07:47 pm »

- Проблема с битките все още си стои
- Някои зони за стъпки от приключения не се зареждат (например зона "Old fisherman's Inn" / Краят на света, стъпка 1/10 от приключението), но не само специални зони от приключения, като цяло доста зони не зарежда...
- Гилдовия таб не се отваря
- Историята на хранилището не се отваря

Общо взето тегава работа...
« Последна редакция: Януари 13, 2016, 06:17:48 pm от Drakuss »
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!