Автор Тема: Оспорвани територии  (Прочетена 5436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Оспорвани територии
« -: Февруари 09, 2016, 04:24:21 pm »
Покрай всички разправии и промени по гилдови хранилища и ресет приключението една дума не се спомена за новия модул - Оспорвани територии, който не е писан все пак за 2 ч., че да заслужи такова пренебрежение.  ;)
Та да помоля за малко обратна връзка - харесва ли ви, не ви ли харесва, какво ви харесва и подобни...  :D

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Оспорвани територии
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2016, 04:32:13 pm »
Сигурно е чудесен, но може би трябва да се напише повече за ползите от владеенето на дадена провинция. Освен, ако не са написани в инфопедията и да съм ги пропуснал. Както и да се отбележат експлицитно разликите между Сонория, Фаролин и Харода. Спомням си, че навремето се споменаваше нещо за оръжия, бижута и брони, но помня единствено това.
ДД

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2016, 06:31:21 pm »
Ще помоля за малко разяснение за  "Членове на властващата Фракция ще се радват на всички благодетели на Фракционна провинция." Какви са благодетелите като сме превзели провинцията?

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2016, 06:54:32 pm »
При завладяване на провинция печелиш 1000 точки репутация към нея, ако я загубиш - махат ти се тези 1000 т. бонус. Няма отношение с титли и с индивидуална репутация. Във вражеските провинции, които преди това са били неутрални няма да имаш и дневни задачи.
Ще имаш отстъпки в магазините с думи прости  ;)

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2016, 08:57:53 pm »
И там ли ще се изчиства като зоните. Днес направих 7 битки и ми вика ела утре

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2016, 09:02:22 pm »
Да, ама трябва да са 20 битките, не 7...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2016, 09:17:33 pm »
мои герои биха в такива зони и не им отчете нито една победа.20 битки ли трябва да проведа в зона че да отчете победните битки?а иначе трябва да ви кажа , че ако това са само наградите(1000 реп. и дневни задачи) не си заслужава да си харчи човек точките за това.толкова мн неща има дето могат да се правят(занаят,рестарт,не минати главни приключения). по атрактивни трябва да са облагите според мен.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2016, 09:21:42 pm »
Ако не контролирате дадена провинция не можете да трупате репутация в нея, следователно не се получават и бонусите от титли,  а и да не забравяме че няма да имате гилдийно хранилище, ако не се натрупа 20к репутация.....За сега това е сериозен стимул според мен, но са подготвени и доста други облаги, които ще ги видите на по-късен етап, но си заслужават...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #8 -: Февруари 10, 2016, 12:18:18 am »
Има обаче странни аномалии, на няколко пъти ме пуска на противници с двойна и тройна по-голяма бойна сила...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #9 -: Февруари 10, 2016, 11:33:15 am »
Имате право на 20 битки на ден, срещу противник (защитник) същото ниво, който е от оспорващата фракция - ако има такъв. В момента, в който свършат противниците, дава че зоната е прочистена и нямаш какво повече да правиш там, като това се случва сравнително по често на герои от по-високите нива, тъй като те са и по-малко като бройка. Дневните точки се раздават в 12 ч. вечерта, провинцията се печели в  понеделник според сбора на точките - като е възможно да не се ъпдейтне точно в 12 ч., тъй като имаме леки проблеми там, и за момента ъпдейтваме ръчно сутрин. Ако за деня няма нито една проведена битка с победа от оспорващатата фракция в провинцията, владеещата фракция печели точките за деня.

Днес ще направим промяна противниците да се пускат на рандом +– 2 нива от текущото на героя, за да се увеличи съответно и броят им.
Колкото до различната бойна сила - гледа се нивото, а не бойната сила и си има разлики в различните герои :)

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #10 -: Февруари 10, 2016, 04:55:24 pm »
Ясно, значи съм ги изчистил всичките и за това не ми даде други битки

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #11 -: Февруари 10, 2016, 07:11:29 pm »
Нещо не е добре направено май. Днес ми даде да направя 1 битка само, а оспорващата фракция е направила 9 победи. Вчера имах 7 и днес 1 стават 8. Какво означава " ако има такъв", трябва да има противници в провинцията ли, в зоната ли?

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #12 -: Февруари 10, 2016, 09:15:48 pm »
Не, трябва да има герои в играта, които да са +–2 нива от твоето и да са от оспорващата фракция(или твоето ниво, както беше направено до днес).
Пример: имам герой който е 54 ниво и е от Сонория - аз съм в оспорвана територия между Сонория и Харода, да ама героите от Харода с моето ниво са точно 1 - т.е в която и да е оспорвана с Харода територия да отида, винаги ще имам само 1 опонент. С Фаролин нещата са още по-зле - 0 противника  :D
Но както писах по рано, това е проблем най-вече при последните нива, тъй като там сте малко играчи.
С промяната от днес следобед за –+ 2 нива би трябвало да ви се увеличат противниците.
« Последна редакция: Февруари 10, 2016, 09:18:28 pm от LittleEvilTroll »

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2016, 02:20:41 pm »
Ясно, обаче защо ми дава тоя таймер тогава. Пусна ми само 1 противник и след битката таймер. Щом ще дава само опоненти които са в играта, таймерът е излишен. Също и на другият ми герой пак не пуска кой знае колко, само 2 опонента а той е 49 ниво и пак таймер. Нали уж 20 битки на ден

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: Оспорвани територии
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2016, 02:23:40 pm »
Имаш таймер, защото противниците в една и съща провинция не се повтарят. И като ги натупаш, в същата провинция можеш да ги натупаш чак на следващия ден.