Автор Тема: 24/7  (Прочетена 2019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
24/7
« -: Февруари 14, 2016, 11:42:50 am »
Кога играта ще има денонощна поддръжка? Проблемите не се случват от 9 до 6 от понеделник до петък, и е време вече след една година разработки да имаме адекватни реакции в случай на проблеми.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: 24/7
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2016, 12:39:30 pm »
Денонощна поддръжка играта има и сега - за сериозни проблеми (сървърите са паднали и т.н.).

Поддръжка за игрови проблеми почти не мога да си представя вариант, в който да се появи такава... (не се сещам за игра, която има денонощна поддръжка - Телус, които са call center-а за поддръжка на Clash of Clans, игрите на Близард и една камара други, се помещават в нашата сграда.. и те също работят на фиксирано работно време, а не денонощно..)

Та.. с две думи - нека бъдем реалисти.

А, що се отнася до проблемите, които срещате в момента - те са с характера на краен брой - бъгове, които веднъж оправени като цяло няма да се появяват отново.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: 24/7
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2016, 01:04:24 pm »
Хановете, еРепублик, Forge of Empires пиша проблема и се решава до 15 минути 24/7, от години е така..все пак ние не сме....Та с две думи(или с повече) ние сме реалисти и за това питаме, явно тук няма да е така, това исках да разбера.




P.S. Не знам, но сериозните проблеми за вас за нас може да не са нищо, и обратното може би не е редно да се омаловажават по този начин ежедневните проблеми на обикновения играч.....Едва ли някой ще го интересува, ако сървърите паднат, но виж ако му е отнето правото на нормална игра за единственото време което може да отдели през деня е съвсем друго нещо. :)
« Последна редакция: Февруари 14, 2016, 01:17:09 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: 24/7
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2016, 01:25:43 pm »
P.S. Не знам, но сериозните проблеми за вас за нас може да не са нищо, и обратното може би не е редно да се омаловажават по този начин ежедневните проблеми на обикновения играч.....Едва ли някой ще го интересува, ако сървърите паднат, но виж ако му е отнето правото на нормална игра за единственото време което може да отдели през деня е съвсем друго нещо. :)
Софи, ако паднат сървърите, за каква нормална игра говорим  :D
« Последна редакция: Февруари 14, 2016, 01:27:18 pm от helllfire »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: 24/7
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2016, 01:29:04 pm »
Софи, ако паднат сърварите за каква нормална игра говорим  :D


Ако се замислим това е глобален проблем, дали ще играя въобще или не няма значение, но дали при работеща игра ще играя нормално или не вече е от значение....Но това става ако се замислим, нали!  *hihi*
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: 24/7
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2016, 01:31:02 pm »
Това с многото мислене не е хубаво, боли глава :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: 24/7
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2016, 01:36:49 pm »
Това с многото мислене не е хубаво, боли глава :)


За това не трябва много мислене, даже напротив нужни са съвсем минимални усилия, ама наистина минимални.  ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!