Автор Тема: Проблем с наемник  (Прочетена 1524 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Проблем с наемник
« -: Март 15, 2016, 12:39:46 pm »
Преди малко ми изчезна единия наемник. След една от битките вече не ми дава да го избера отдоло, нито го има в битката. Във таба с героя си го има и мога да му свалям и слагам предмети. Става на въпрос за наемника с име WHAT.

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с наемник
« Отговор #1 -: Март 15, 2016, 02:09:37 pm »
Здравей, доколкото виждам, наемника WHAT e ниво 41, а Героя ти е ниво 40...Мисля, че това е причината за проблема, понеже не можеш да сложиш в дружината наемник с по-високо ниво от това на Героя ти.

Интересно е обаче, как е вдигнал 1 ниво, тъй като наемниците не би трябвало да могат да надминават нивото на Героя ти, а доколкото разбирам, се е случило по време на битка.

Ще погледнем проблема по-обстойно, като дотогава, ако е възможно, бих те посъветвал да ползваш друг докато вдигнеш ниво.

Благодаря за разбирането.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблем с наемник
« Отговор #2 -: Март 15, 2016, 03:02:06 pm »
Просто наемника е стар, от преди рестарт. Мерси все пак че ме подсетихте къде е проблема :)

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с наемник
« Отговор #3 -: Март 15, 2016, 03:10:54 pm »
За нищо.

Само, моля те, да уточниш - ти го ползваше нормално в битка и изведнъж става неизползваем заради вдигане на ниво или просто си се опитвал да го сложиш в дружината от Къщата?

Мерси предварително.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблем с наемник
« Отговор #4 -: Март 15, 2016, 04:11:52 pm »
Веднъж става неизползваем в битка. Случва се често. Интересното е, че се е случвало и при наемници, които са били първоначално под опита на героя, а няма как да вземат повече от него. Поне така се вярва :)
ДД