Автор Тема: Шангри Ла  (Прочетена 1563 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Шангри Ла
« -: Март 22, 2016, 02:00:39 am »
Зациклих много яко на последната стъпка в приключението във Вечно белите краища. *sos*
Тези пещерни мечки, които уж не са нищо особено, като изключим 7к жизнени точки и 700 минимални поражения, заедно с епичния лунатик  *freak* направо ми разказват играта на човечетата...
Пробвах какво ли не, сменях оръжия (включително и пиките, които май за нищо не стават) - е не става и това е положението  :'(

Мислих за варианта група от стрелци с огнен изстрел, да поопърля козинката на мечетата, но не разбирам докрай описанието на умението.
За 5-то ниво пише, че увеличава максималнните поражения на оръжията и добавя 4*5 огнени поражения. Т.е. колко са огнените поражения, които (според описанието на уменията на мечките) се увеличават със 150%? Ако са само 20 си е смешна работа... Струва ли си да издирвам поне двама такива стрелци или да мисля друга схема?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Шангри Ла
« Отговор #1 -: Март 22, 2016, 11:16:28 pm »
Ми... продължавам да не съм наясно с огнения изстрел, но публичното рИване явно има ефект.
Шангри Ла е вече история  *YAHOO*
За прокотола - група от стрелци с арбалети и героят мистик на светлината с меч. За мен това беше печелившата комбинация.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух