Автор Тема: Мисля  (Прочетена 5663 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re: Мисля
« Отговор #15 -: Април 05, 2016, 03:47:45 pm »
Офф... не знам, така ми писна на мен, нито има тръпка в тая игра, нито ми се занимава. Едни направиха по рестарт-два, други се кривим като луди и не можем ниво да вдигнем, нещо тотално е сбъркано.
Тия изисквания за екипировката да е от съответния левел, тия щуротии с приключенията да ги приключиш до еди кое си ниско ниво, е сори ма кажете ми как ние, обикновените играчи , дето не наливаме пачки и се ОПИТВАМЕ да си гледаме кефа ще успеем да се справим. Дразнещо е, чак усещам яд в мене.. Като цяло, ИХ1 е в пъти по-добра игра, пак като цяло, трябва сериозно да се до оправи тази, защото съм сигурен, че не след дълго доста ще сме се махнали.
Кой знае колко пъти сте говорили за тия пусти диаманти, само на мене ли ми се струва скъпо 10 лева за 270 диаманта, като се има предвид, че те не стигат за нищо. Епа, 10 лева са 4-5-6 шоколадови яйчица за моя юнак, 10 лева са 10 кенчета бира  за мене, сори ама аз губя тръпката от играта..
Нищо лично към никого, просто се надявам, че някога тази игра ще прилича поне малко на старата, ще е пълна с народ, ще е интересно, ще можем с едно смс-че да си пуснем ВИП-а и така. Да сте живи и здрави, другото не е важно ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Мисля
« Отговор #16 -: Април 05, 2016, 06:19:02 pm »
е сори ма кажете ми как ние, обикновените играчи , дето не наливаме пачки и се ОПИТВАМЕ да си гледаме кефа ще успеем да се справим.


Това може да стане с много, много труд и време отелено за играта...



Като цяло, ИХ1 е в пъти по-добра игра


Безспорен факт... :)



Че миналото няма да се върне е ясно за всички, че обикновения български потребител не е целевата таргет група също е ясно, така че цъкай колкото да не е без хич и си го прави сам интересно...  :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Мисля
« Отговор #17 -: Април 06, 2016, 10:45:43 pm »
Сега играта сякаш повече ми харесва отпреди. Не ми е интересна и цъкам без вълнение. Остава ми време за много други неща. А казват, че спокойствието е най-важно :)
Надявам се с бъдещите промени да запазя умерената си позиция и да се чувствам все така добре :)
ДД

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Мисля
« Отговор #18 -: Април 07, 2016, 07:52:21 am »
:) Taka e, хората често се вкопчват в разни неща изстисквайки всичко от тях, а в света има и други неща, затова добре си го казал с умерената позиция и баланса в живота е някак по леко и щастливо

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re: Мисля
« Отговор #19 -: Септември 12, 2016, 08:31:38 pm »
Новата версия я зарязах почти веднага след като я почнах. Нещо не ме грабна като старата и това е.
Все още си ми е кеф да цъкам в ИХ1

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Мисля
« Отговор #20 -: Септември 12, 2016, 08:52:13 pm »
Добре е, стига те да не са я зарязали. Чакаме още малко и си тръгваме :)
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Мисля
« Отговор #21 -: Септември 12, 2016, 09:32:45 pm »
"Последния да затвори вратата"
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен venkoo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Мисля
« Отговор #22 -: Март 09, 2018, 03:42:40 pm »
Здравейте! Това, което ми харесва на мен в играта, е именно казаното по-горе от колегата "Pith_New_Era" относно умереността. Всички знаем, че енергията на героя се възстановява бавно (1 точка енергия за 2 минути). За да изпълня дадена мисия за разчистване на вредители от дадена зона, състояща се от 10 стъпки, на мен ми трябват 100 точки енергия, тоест 200 минути ще почакам, за да ги събера. Което са 3 часа и нещо. Мога да получа моментално енергия срещу малко кредити за които ще си платя. Ако искам да прекарвам доста часове пред играта, ще плащам. Това е единственият вариант. Играта е интернационална. Има играчи от България и чужбина, които влагат средства в акаунтите си.
Моят начин на игра е следният. Ще вляза два пъти на ден за по половин час или малко повече. Ще дам дневния си труд за развитие на героя ми. Около веднъж на месец ще си позволя да закупя малко кредити - ето така, за да насърча студиото на Империя да правят игри!
Имперски Герой 2 не е от онези ролеви игри в които можеш от сутрин до вечер да "цъкаш" и да се развиваш. Бавното набавяне на енергия позволява на феновете на играта да имат личен живот и да го развиват, за което БРАВО!
Браво на екипа, който създава тези игри!
И сега ще вмъкна нещо като скобички. Имперски герой бе преобразен и ние го играем днес. Екипът Ви сътворява светове и го прави професионално! Надявам се, че някой ден ще видя възкресена и една друга ваша игра "Global Wars", чиято концепция някак ме "блазни"...
Поздрави!