Автор Тема: ниво наемници  (Прочетена 1918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
ниво наемници
« -: Април 05, 2016, 12:57:40 am »
случвало ми се е наемник да вдигне ниво преди героя, ама сега когато два мерка го направиха наведнъж ми стана много.оправето го това да не се случва. ясно е че става с наемки които са наети преди промените по опита. бил съм достатъчно предвидлив да си ги наема преди време, имам и наети и други за горни нива и не ми се ще да ме изоставят по никое време.героя е Dreme_Mi върнете нивата на наемките за да мога да си ги ползвам-в партито на героя са.нямам диаманти за нови нито имам нерви да ги търся.

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: ниво наемници
« Отговор #1 -: Април 05, 2016, 09:39:57 am »
Здравей!

Наясно сме с проблема и работим по разрешаването му.

Благодарим за търпението и разбирането.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: ниво наемници
« Отговор #2 -: Април 12, 2016, 10:08:30 am »
А кога ще сте готови? Току-що двама наемници на jagermeister качиха ниво, а снощи започнаха предходното заедно с jagermeister. Тъй като това нарушава играта - опитайте да ги върнете. Опреснете си по някакъв начин системата за изискуемия опит. Благодаря предварително.
ДД

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: ниво наемници
« Отговор #3 -: Април 12, 2016, 06:19:08 pm »
тъжна работа.не това , че наемките ти вдигнали ниво.ще го преживееш, както го преживях и аз.тъжно е че форума опустя. преди седем дена е публикувана темата а е прочетена 80 пъти, подозирам че 7-8 играча са ги навъртели тия прочитания. тъжно е , че от екипа спряха да казват какво правят(а дали въобще нещо правят?). натрупаха се сериозни проблеми в играта, и там не се вижда нещо да се прави.не ми харесва това което виждам, навява ми спомени от един друг герой, дано да се бъркам.абе не знам. ама ми е тъжно.

Неактивен Mupko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: ниво наемници
« Отговор #4 -: Април 12, 2016, 10:19:21 pm »
За мен показател, че има проблеми от някакъв вид, е Аукционът. Преди месец и нещо играта сякаш беше набрала сила, в Аукциона постоянно се търгуваха зелени предмети и имаше цели страници лилави. Сега пълна суша. Или много хора са спрели да играят и съответно няма достатъчно дроп/изработка на предмети, че да артисва и за продажба, или ведно с прецакването на опита разработчиците са прецакали и шансовете за дроп/изработка.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: ниво наемници
« Отговор #5 -: Април 12, 2016, 10:30:30 pm »
Не, шансовете за дроп и изработка са същите, просто болшинството хора не виждат смисъл да вдигат от 0 до 60-то ниво за 5 години и спряха да играят. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!