Автор Тема: Получаване на награда - ниво  (Прочетена 2723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Получаване на награда - ниво
« -: Април 06, 2016, 04:21:32 pm »
 Ха добър ви ден, поразходих героя из зоните и съм разочарован от откритието си, в провинция Зловещите полета, се оказва, че съм изпуснал срока за наградите ооооще преди да съм вдигнал нужната категория  ???  пък ако имах представа, че ще трябва да бия многостепенна 49-50 ниво, която съм сигурен, че останалите и 60-то се запъват, щях да се приготвя.. чука, теслата, лопатата и оттивам. Та , сериозно. Възможно ли е това , което виждам ??"Можете да спечелите тази награда, ако изпълните приключението преди да достигнете 50 ниво "  :o !УАУ!

Опа не е само там така, нормално ли е ? В Зеленият рай имам същите изненади :)
« Последна редакция: Април 06, 2016, 04:28:05 pm от lo11o »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #1 -: Април 06, 2016, 06:19:42 pm »
Изненадите са и в ниските нива... И няма да са само тези според мен, а изненадите тепърва предстоят.! ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #2 -: Април 06, 2016, 06:25:55 pm »
Всички приключения к6 са от 47 до 53-то ниво. Това е огромен пропуск който се надяваме скоро да отстранят.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #3 -: Април 06, 2016, 07:09:51 pm »
В трета категория също имаше приключение, което се отваряше след като вече трябвало да е приключено, за да се вземе бонуса  :D
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #4 -: Април 06, 2016, 08:18:05 pm »
Кога е въпроса, предполагам че ще ги оправят нещата.. ама кога ли :) Мисля, че герой , който не е рестартиран дори и 55 ниво трудно ще мине последна многостепенна на дадена зона. Би било прекрасно, ако някой ни обърне внимание.. Да проведем диалог с екипа на играта.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #5 -: Април 06, 2016, 08:42:21 pm »
То рестартиран герой му е трудно още на 1-ва стъпка на някой приключения и затова ги подминава като пътен знак, основно в к.6 е проблема другите категории са поносими. Не е като да кажеш, че не съм пробвал няколко варианта за някой ама не става и не става :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #6 -: Април 06, 2016, 09:01:14 pm »
В трета категория също имаше приключение, което се отваряше след като вече трябвало да е приключено, за да се вземе бонуса  :D

Такова приключение няма. Мога да гарантиам на 100%.
Кога е въпроса, предполагам че ще ги оправят нещата.. ама кога ли :) Мисля, че герой , който не е рестартиран дори и 55 ниво трудно ще мине последна многостепенна на дадена зона. Би било прекрасно, ако някой ни обърне внимание.. Да проведем диалог с екипа на играта.
То рестартиран герой му е трудно още на 1-ва стъпка на някой приключения и затова ги подминава като пътен знак, основно в к.6 е проблема другите категории са поносими. Не е като да кажеш, че не съм пробвал няколко варианта за някой ама не става и не става :)

Нещо май не правите правилно. Всички приключения са балансирани и сравнително лесни. Има едно единствено приключение което мога да квалифизирам като трудно и то е в прерийното море на ниво 41(иде реч за давата вараниума които се бият на късмет).

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Получаване на награда - ниво
« Отговор #7 -: Април 06, 2016, 09:21:32 pm »
Такова приключение няма. Мога да гарантиам на 100%.
Моя грешка, не е в трета, а във втора категория (цитатът е от темата "Въпросите на Скарлет):
...
Едит: и още нещо - нормално ли е приключение, в което на последната стъпка дава бонус награда ако се мине преди героят да стане 14-то ниво, да се отключи СЛЕД като героят ВЕЧЕ е на 14-то ниво?!!?

сега ми е трудно да се сетя точно кое и в коя провинция
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух