Автор Тема: За занаятите, пакетите и шанса :)  (Прочетена 2393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ne_pitai

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +5/-3
    • Профил
За занаятите, пакетите и шанса :)
« -: Август 20, 2009, 04:31:24 pm »
Може и да не е тук мястото на темата и ако е така, моля да бъда извинен, но бих се радвал, ако някой от хората с опит ми каже има ли реален ефект от пакета "Орденът на занаятчиите"?:) Защото при инструмент +6 шансът ми за легендарен ще е 7,15 или с 0,65 по-голям. Това, ако всичко опира само да математика - почти нищо не е!

tyty_man85

  • Гост
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #1 -: Август 20, 2009, 05:53:06 pm »
и аз съм така със шанс 7.70% нито един рядък нямам от 30 опита трябва да имаш цял орден на разположение да ти помага за да имаш някакъв шанс.А тоя премиум на занаят4ията нищо не помага ако работи въобще.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #2 -: Август 23, 2009, 09:56:49 pm »
С пакета за занаят съм и от вчера троша точки за тоя де духа .Напълних магазините с бижута , щото на аукциона само ми се отваря беля да ги пущам отново и отново  ,а и ефект никакъв .

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #3 -: Август 26, 2009, 03:31:46 pm »
И аз да се оплача от 5-6 дена се мъча да направя легнадарен предмет, но нищо не се получава все си стоя на 301 занятчийски точки, но за сметка на това редки излизат много често  :-[. Направил съм поне 10 редки колана.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #4 -: Август 26, 2009, 03:35:04 pm »
Всичко е нормално,въпрос на късмет.
С такъв шанс трудно се изкарва,виж пазара на легендарни и епични.
Няма много или са скъпи,защото просто са вложени много диаманти за изработката.
Дано да избиеш каръка скоро,успех.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

newcomer

  • Гост
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #5 -: Август 26, 2009, 04:50:54 pm »
Тези, които са супер майстори са потрошили много диаманти, не само за ресурси, а също така и за допълнително закупуване на точки. Не бих се учудил ако са ползвали и опцията за моментална направа. Това, което се опитах да обясня в друга тема, която се разводни е, че колкото повече опити правиш, толкова повече шанса (вероятността да направиш рядък, легендарен, епичен предмет) се увеличава. Сигурен съм, че повечето от тях са си пуснали и ордена на занаятчията. Дава малко допълнителен шанс, но при натрупването на вероятността той играе голяма роля. Важното е да пробваш пак и пак и пак. Тук някой се похвали, че е направил 3 епични предмета един след друг. Късмета го е споходил, браво. Обаче преди това е цъкал, цъкал, цъкал до прималяване. Цъкането му е майката. И да имаш диаманти и ресурси да цъкаш.
« Последна редакция: Август 26, 2009, 04:55:13 pm от newcomer »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #6 -: Август 26, 2009, 04:59:10 pm »
Тези, които са супер майстори са потрошили много диаманти, не само за ресурси, а също така и за допълнително закупуване на точки. Не бих се учудил ако са ползвали и опцията за моментална направа. Това, което се опитах да обясня в друга тема, която се разводни е, че колкото повече опити правиш, толкова повече шанса (вероятността да направиш рядък, легендарен, епичен предмет) се увеличава. Сигурен съм, че повечето от тях са си пуснали и ордена на занаятчията. Дава малко допълнителен шанс, но при натрупването на вероятността той играе голяма роля. Важното е да пробваш пак и пак и пак. Тук някой се похвали, че е направил 3 епични предмета един след друг. Късмета го е споходил, браво. Обаче преди това е цъкал, цъкал, цъкал до прималяване. Цъкането му е майката. И да имаш диаманти и ресурси да цъкаш.
Много си прави за всичко,освен това че като правиш обикновен или рядък се увеличава шанса за епичен...Нищо такова...
Може от 1 опит да изкараш епичен,втория да е рядък,3тия легендарен и после примерно 10 опита да изкараш само обикновенни и 11 пак епичен..Всичко е въпрос на шанс.
Но някои хора просто имат късмет,за да изкарат...
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

newcomer

  • Гост
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #7 -: Август 26, 2009, 05:10:43 pm »
Много си прави за всичко,освен това че като правиш обикновен или рядък се увеличава шанса за епичен...Нищо такова...
Може от 1 опит да изкараш епичен,втория да е рядък,3тия легендарен и после примерно 10 опита да изкараш само обикновенни и 11 пак епичен..Всичко е въпрос на шанс.
Но някои хора просто имат късмет,за да изкарат...

Направата на рядък, легендарен и епичен предмет за супер майсторите не са независими събития. Когато правиш опит и направиш например рядък предмет, пак имаш натрупване на вероятносттите за направата на легендарен и епичен предмет. Няма нужда да ти пълня главата с формули. Просто напиши "теория на вероятностите" в google.bg, ако ти е интересно и ще намериш сайтове където на общодостъпен език обясняват цялата хамалогия.
« Последна редакция: Август 26, 2009, 05:12:53 pm от newcomer »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #8 -: Август 26, 2009, 05:20:09 pm »
Дано е така както казваш,искрено се надявам.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #9 -: Август 26, 2009, 07:14:21 pm »
Днес ударих кьорвото с два редки един след друг . Така се бях отчаял от цъкане и нищо , цъкане и нищо , че в самоиронията си реших да пусна сапфирен пръстен . Прави се а 4 часа и нещо и защото нямах нерви си съкратих процедурата с диамант , после повторих процедурата и отново ми илезе късмета.
В края на краищата за тези ,които си мислят , че е лесно става майстор жестоко се лъжат.
Както mitinho написа по-горе ,това е къртовски труд и огромни ресурси .

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За занаятите, пакетите и шанса :)
« Отговор #10 -: Август 26, 2009, 07:47:43 pm »
Принципно се започва с ефтини изработки.Само с кожи+скъпоценнен камък..
Когато вече имаш продадено и можеж да си позволиш рубини,използваш но само в определени моменти..Със сигурност не последователни..
Това е за маистора на брони,на оръжия е подобно :)
Иска се ресурс,гилдия която да помага :)
Но бижутера е много по-труден,сребърната руда е ограничена доста + желязо..
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.