Автор Тема: съобщенията  (Прочетена 2712 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
съобщенията
« -: Август 20, 2009, 10:56:35 pm »
абе 200 символа не стигат ... понякога се налага да пиша дълги писма, поне на 500 нека бъдат, моля ви  >:(

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:съобщенията
« Отговор #1 -: Август 21, 2009, 07:45:34 am »
абе 200 символа не стигат ... понякога се налага да пиша дълги писма, поне на 500 нека бъдат, моля ви  >:(

Подкрепям предложението.

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:съобщенията
« Отговор #2 -: Август 21, 2009, 09:30:03 am »
Подкрепям предложението.

и аз

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:съобщенията
« Отговор #3 -: Август 21, 2009, 10:32:49 am »
Съгласен съм.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:съобщенията
« Отговор #4 -: Август 21, 2009, 11:56:31 am »
500 за нормални акаунти - 1000 за премиум няма да е зле  ;)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:съобщенията
« Отговор #5 -: Август 21, 2009, 08:02:16 pm »
500 за нормални акаунти - 1000 за премиум няма да е зле  ;)

тука и аз съм съгласен  :)

3oPuTy

  • Гост
Re:съобщенията
« Отговор #6 -: Август 23, 2009, 09:29:42 pm »
За да не пускам нова тема свързана със съобщенията ще пиша тук (надявам се,че автора няма нищо против :-[)
Тааа предлагам (А и сигурно някой преди мен вече го е направил ама айде) да се добави нова опция в гилдиите,с която да могат да се пишат масови съобщения до всички членове,защото е много кофти да си играеш да пращаш едно и също нещо на всички :(
А и като съм подхванала темата за гилдиите,защо нямаме опция за начална страница или поне описанието да е с повече символи ... Просто е кофти да повтаряш на всеки да влиза във форума и да чете темата с правилата (например) :( :-\

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:съобщенията
« Отговор #7 -: Август 23, 2009, 09:30:31 pm »
За да не пускам нова тема свързана със съобщенията ще пиша тук (надявам се,че автора няма нищо против :-[)
Тааа предлагам (А и сигурно някой преди мен вече го е направил ама айде) да се добави нова опция в гилдиите,с която да могат да се пишат масови съобщения до всички членове,защото е много кофти да си играеш да пращаш едно и също нещо на всички :(
А и като съм подхванала темата за гилдиите,защо нямаме опция за начална страница или поне описанието да е с повече символи ... Просто е кофти да повтаряш на всеки да влиза във форума и да чете темата с правилата (например) :( :-\

Това с масовите съобщения е предлагано,и най-вероятно ще се направи скоро.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен elf4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +8/-5
    • Профил
Re:съобщенията
« Отговор #8 -: Септември 09, 2009, 03:15:38 am »
И аз тъкмо почнах да пиша тема за масовите съобщения до гилда, добре че разгледах дали не са ме изпреварили  :) можеше това да се направи вместо публичния чат, с извинение, но играта заприлича на сайт за сапознанства и с тия профили.. но самата игра си заслужава да изтърпя този недостатък  ;)

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:съобщенията
« Отговор #9 -: Септември 09, 2009, 11:16:16 am »
И аз тъкмо почнах да пиша тема за масовите съобщения до гилда, добре че разгледах дали не са ме изпреварили  :) можеше това да се направи вместо публичния чат, с извинение, но играта заприлича на сайт за сапознанства и с тия профили.. но самата игра си заслужава да изтърпя този недостатък  ;)
ако развиваш занаят  играта заслужава само да я махнеш от fast dial

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.