Автор Тема: Забил герой  (Прочетена 6703 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Забил герой
« Отговор #30 -: Март 10, 2017, 02:35:18 pm »
Здравейте, няма ли някой заблуден администратор или програмист да влезне по погрещка в петък следобяд и да оправи един два проблема. Надявам се как пуснах изработки в събота да е зациклило и до сега да бълва и виж съм изработил няколко хиляди зеленички хасти 60 ниво.  *freak* *freak* *freak*

Неактивен VeronicaDeMur

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +9/-6
  • "When we surrender to who we are we get to see"
    • Профил
Re: Забил герой
« Отговор #31 -: Март 24, 2017, 01:40:12 am »
Еми да се наредя на опашката и аз  :(
По-неприятното в случая е, че имам важни предмети в склада, на които им остава 1 ден преди заличаване. (много странно правило за "склад")
Както и да е. Всъщност бъговете и проблемите взеха да стават доста. Няма информация, няма никой или само така изглежда, че всичко е оставено на самотек.
Много се надявам до няколко часа да се отцикли положението и да успея да се прибера в града, за да си взема предметите от "склада". Според мен си заслужавам обезщетение, което ще е най-добре да е под формата на отстъпка в цената на диамантите или най-малкото компенсация на без значение какви загуби по времето и в резултат на циклажа и всякакви други странни бъгове, с които продължавам да се сблъсквам, уви, все по-често.  ???
« Последна редакция: Март 24, 2017, 01:45:59 am от VeronicaDeMur »

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Забил герой
« Отговор #32 -: Март 24, 2017, 07:09:20 am »
лептата не работи.
купих няколко предмета от аукциона вчера а си стоят още в аукциона а парите ми ги няма.
в начален стадий е на забиване при пътуване како беше преди известно време