Автор Тема: Относно нововъведенията  (Прочетена 1425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Относно нововъведенията
« -: Август 24, 2009, 07:23:14 pm »
не знам на какъв принцип се оповестяват новите неща, но имам.. то е по-скоро молба, от колкото въпрос:
моля ви, дори по-дребните неща като сменяте - пускайте тема/мнение в раздела за нововоъведения. мотивите ми да искам подобно нещо са следните :
ако това се прави ще има едно точно и ясно място, където всеки ще вижда, че лихвата в банката е сменена, че има промени при разкарването от град до зона и обратно и т.н.
няма нито да се пускат 10 теми с въпрос "това бъг ли е?! / кога сменихте лихвите?!", на които модераторите да отговарят отново и отново и отново.
в горните 10 теми (които не би трябвало да ги има) няма да има "ама това така ли е станало при теб? при мен стана по друг начин" и километрични дискусии на темата.

всъщност, накрая ще добавя и един въпрос: каква е причината дървото да не се добива както рудата, тоест, мога да седя на едно място и да си копая докато имам точки, а за дървата трябва да се връщам...

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Относно нововъведенията
« Отговор #1 -: Август 24, 2009, 07:27:09 pm »
В момента двамата Community Manager са в почивка,а именно Отон и Крум.
Няма кой да поства в секция "Новини",затова ние играчите си направихме тема "Нововъведение" и всеки като види нещо го поства!
Иначе предложението ти е добро.

Неможеж да копаш руда и дърво едновременно.
Едната професия е "Миньор",другата "Дърводелец",но неможеж да ги смесваш и да копаш от двете.
« Последна редакция: Август 24, 2009, 07:28:43 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Относно нововъведенията
« Отговор #2 -: Август 24, 2009, 07:34:40 pm »
всъщност, накрая ще добавя и един въпрос: каква е причината дървото да не се добива както рудата, тоест, мога да седя на едно място и да си копая докато имам точки, а за дървата трябва да се връщам...

Предполагам говориш за 2 акаунта - единият е миньор, а другият дърводелец. Ако е така предполагам, че вторият не е премиум и затова може да копае само по един път и да се върне, а първият е премиум и може да добива руди неколкократно. Ако не съм разбрала правилно въпроса, моля те да го доизясниш и ще се опитам да ти отговоря.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Относно нововъведенията
« Отговор #3 -: Август 24, 2009, 07:38:02 pm »
въпроса е, че с герой, който не е премиум ходя в дадена зона и се бия/копая по няколко пъти на едно ходене. просто отивам... и там... знаете какво става, как го направиха сега.
с друг герой, не-премиум си сека дърва... ама иска като насече дърва да си ходи дома да ги остави. все едно са по-тежки от рудата...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Относно нововъведенията
« Отговор #4 -: Август 24, 2009, 08:39:45 pm »
Относно ходенето за ресурс , няма  много логика да отидеш за 1 ход да копаеш после да пуснеш още 30 и да се върнеш и цялата процедура за 5мин.(за непремиум 10-12мин)
 А премиума има екстра да ги пусне тези 30 хода наведнъж и да ходи 2,5 часа ....  ???
Мисля че това важи за копаене на всички ресурси  !
 
За нововъведенията ще се организираме да бъдат публикувани своевременно.


« Последна редакция: Август 25, 2009, 01:56:24 pm от krest »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Относно нововъведенията
« Отговор #5 -: Август 24, 2009, 09:09:48 pm »
Всъщност е малко странно точно с копаенето- можеш да тръгнеш с копаене за един ход, да стигнеш, докато си там да копаеш 10-20 пъти даже и накрая да се върнеш пак за няколко минути.
По единия въпрос- не знам как са го ппланували изобщо и дали така реално се получава експлоатация.
По другия въпос- може би отиваш на копаеш в многоетапна бойна зона. Пробвай да копаеш в някоя обикновена (където след всяка битка те пита искаш ли да повториш).