Автор Тема: предмети със скъпоцени камъни  (Прочетена 2213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
предмети със скъпоцени камъни
« -: Август 27, 2009, 02:04:59 am »
В последно време взех да се заглеждам често в изработените легендарни и епични предмети и открих закономерност ,която леко ме озадачава..Върховните или най добрите оръжия ,брони и бижута би трябвало да се правят с рубин на този етап ,като компонент от рецептата..Забелязвам обаче че при производство на предмети с други скъпоценни камъни шанса да ти даде отлични показатели при лилав предмет е несравнимо по голям от този ако извадиш същия предмет от рецепта с рубин..Това не ми се струва хич нормално..Още повече че става закономерност..Всеки предмет почти, произведен с различен от рубин камък е с пъти по добри бонуси от рубинените..

Rayh

  • Гост
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #1 -: Август 27, 2009, 11:05:17 am »
чак в пъти не е но по принцип рубинените трябва да са с по високи показатели като броня или поражение (за оръжията)

иначе за сравнение змийска хаста може да има макс  показатели 18 ловкост 18 точност 12 жизненост или сила и 12 критичен смарагдовото копие като макс 18 точност 12 ловкост другото се повтаря

това касае разликите в оръжията за броните не съм ги сравнявал но как то много пъти съм писал ваденето на епичен предмет си е трудна работа пък той да излезе с добри показатели си е въпрос на голям късмет  :)

ahilix

  • Гост
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #2 -: Август 27, 2009, 11:28:50 am »
Ами то ако се погледне сега аукциона в частта епични предмети най добре ще се види..Рубинените такива масово са с показатели между 6 и 9 ,докато изработените от друг камък - с над 10 навсякъде..Само да подчертая че вложенията при изработката на рубинен предмет по действащи сега пазарни цени на опит е горе долу 23-25 диаманта..Същия предмет с друг камък излиза 3-5...А всяко нещо струва толкова ,колкото струва на пазара..Не е лошо да се обърне внимание и на този факт..Щото така практически се срива пазара..Ценното оръжие затова е скъпо -  за изработката му отиват много време и средства..Мен ако питате оръжията в клас легендарни трябва да бъдат правени единствено със скъпоценни камъни в съответната категория..Т.е. да не може да бъде изработено легендарно оръжие ако по рецепта няма рубин..Иначе става точно това което ставаше преди да махнете рецептите 4 та категория които се правеха с материали от 3 та..В момента оръжия 3 та категория се правят с матепиали от 2 ра, че и от първа..И то не какви да е оръжия ами епични направо..Не виждам логиката тук...Като не може да се изработват от 4 та с материали за 3 та ,защо се изработват за 3 та с материали за 1 ва и 2 ра??????? >:(

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #3 -: Август 27, 2009, 12:31:49 pm »
Мен ако питате оръжията в клас легендарни трябва да бъдат правени единствено със скъпоценни камъни в съответната категория..Т.е. да не може да бъде изработено легендарно оръжие ако по рецепта няма рубин.
Това означава тогава, че само рецептите с рубин ще могат да правят легендарни оръжия което не е правилно защото има рецепти за оръжия без в тях да има скъпоценни камъни, което ще означава, че играчите им няма да могат да правят легендарни оръжия.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

ahilix

  • Гост
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #4 -: Август 27, 2009, 12:43:29 pm »
Това означава тогава, че само рецептите с рубин ще могат да правят легендарни оръжия което не е правилно защото има рецепти за оръжия без в тях да има скъпоценни камъни, което ще означава, че играчите им няма да могат да правят легендарни оръжия.
Говоря единствено за оръжията с камък и по принцип..Оръжие 3 та категория трябва да може да се прави единствено от материали 3 та категория..Иначе няма смисъл..Къде е разликата тогава между второ и 3 то нива?

Rayh

  • Гост
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #5 -: Август 27, 2009, 12:47:28 pm »
Това означава тогава, че само рецептите с рубин ще могат да правят легендарни оръжия което не е правилно защото има рецепти за оръжия без в тях да има скъпоценни камъни, което ще означава, че играчите им няма да могат да правят легендарни оръжия.


съгласен съм но да дигнат пораженията на рубинените от 20 на 25 в ниво така поне те ще станат по конкурентно способни обикновени 15 на ниво с камък 20 със скъпоценен камък 25 това е логиката поне според мен утре като почнем перлите на ли се сещаш че де ще е логиката сега излизат доста по свясни оръжия и брони с обикновени камъни

Говоря единствено за оръжията с камък и по принцип..Оръжие 3 та категория трябва да може да се прави единствено от материали 3 та категория..Иначе няма смисъл..Къде е разликата тогава между второ и 3 то нива?

това и сега е тъй реално иска за всичко поне един матерял 3 категория

ahilix

  • Гост
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #6 -: Август 27, 2009, 12:52:44 pm »

съгласен съм но да дигнат пораженията на рубинените от 20 на 25 в ниво така поне те ще станат по конкурентно способни обикновени 15 на ниво с камък 20 със скъпоценен камък 25 това е логиката поне според мен утре като почнем перлите на ли се сещаш че де ще е логиката сега излизат доста по свясни оръжия и брони с обикновени камъни

това и сега е тъй реално иска за всичко поне един матерял 3 категория
Не един..Всичките трябва да са 3 та категория..Къде е логиката на нивата ако с материали 1 ва и 2 ра ще правиш епични 3 та???? Макар че едно увеличаване на бонусите на рубинените в пораженията и началния бонус до голама степен ще саморегилира нещата..Поне да има разлика някаква..Това все едно да сравняваш Москвич и Мерцедес..И с двете се придвижваш и двете почват с М но приликите свършват дотук..

Rayh

  • Гост
Re:предмети със скъпоцени камъни
« Отговор #7 -: Август 27, 2009, 12:57:19 pm »
логиката в матеряла беше беше тотално сглупена както и в 3 така и в 4 категория това се оправи логично е да иска различни видове матерял да има динамика и реален пазар така трябва да стане и с предметите с камъни не да дигнеш мулета на 10 ниво за камъни и да си голям майстор  ;)