Автор Тема: Липсващ информационен прозорец  (Прочетена 2465 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Липсващ информационен прозорец
« -: Август 22, 2017, 07:47:37 pm »
След последните промени инфо прозореца, който се появяваше, като посочиш даден предмет изчезна.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен jerry

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +4/-3
    • Профил
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #1 -: Август 23, 2017, 08:43:47 am »
Здравейте,

благодарим Ви, че докладвате за проблема. Може ли да дадете допълнителна инфомация какъв браузър използвате и как точно симулирате проблема.

Поздрави,
Екипа на Имперски Герой II

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #2 -: Август 23, 2017, 09:14:45 am »
и при мен е така използвам хром и не се отваря инфо за дадения предмет

с shift и клик се отваря прозорче с инф за предмета а само с курсура не

също така като завърша дадена дневна задача и отида да я взема след като натисна вземи и започва постоянно да зарежда и се налага да излизам от кметството и отново да влизам за да взема и другата
 

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #3 -: Август 23, 2017, 04:12:42 pm »
Не работи. Снощи все пак показваще някакво инфо след доста борба, но се не иска. Моят съвет е да си вземете един човек, който само да играе играта. Иначе нищо не се получава, а ние се изнервяме, когато докладваме неща, които преди са работели.
ДД

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #4 -: Август 23, 2017, 05:39:26 pm »
С Хром. Не показва и при мен. Отварям нов таб, връщам се на ИХ и вече показва. Затварям къщата, отварям магазина и пак не показва. Отиван на другия таб, без значение какво съм отворил там, ИО, вибокса или нещо друго, връщам се на таба с ИХ и вече показва. Дано ви помогна с това, че наистина е адски досадно.
Има и друго което преди си работеше идеалка, сега е мъка. Опресняването. Когато отворя например раницата, първо ми зарежда старото изображение и след няколко секунди новото. пример: отворил съм къщата, оставил съм нещо в нея от раницата или съм хапнал рецепта или съм взел нещо от къщата, след това затворя и отворя магазин да кажем, ми показва раницата такава каквато е била преди последните действия, след няколко секунди опреснява и показва действителното и състояние. При банката е още по зле. Теглиш злато, отиваш да купиш нещо или искаш да продадеш от склада, докато не натиснеш F5, ти казва, няма достатъчно злато. Екстрите пък кой е он в зона, кой пристига в зона или града ги няма не помня вече от кога. И с писмата е така, ако не цъкнеш нещо си, не показва, че има ново.
Същата досада е и научаването на рецептите. Хапваш една, мисли, чуди се, пак мисли и накрая реши и ти каже че си я научил. Ако имаш да научаваш 10-20 рецепти, направо ти се отщява.
За битките си знаете, за тях няма какво да добавя
Тези проблеми може да ви се струват маловажни, но досадното чакане в една игра......
Хубаво е че правите нови неща, но вземете първо оправете старите проблеми, които с времето се натрупаха доста. В сегашното си състояние, играта по скоро е досада, отколкото забавление.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #5 -: Август 23, 2017, 06:09:54 pm »
И занаятът още не е оправен. Не отчита изработките в категорията (0-100), а отчита само при конкретните предмети (0-30) (преди беше 0-10). Как ще е точно последно? Ще се коригира ли за текущо неотчитаните? Защо сте приели подход да разработвате играта без да водите диалог с нас? Демотивираме ли ви? Формули ще има ли накрая?
ДД

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #6 -: Август 23, 2017, 06:15:25 pm »
И това с пазенето на последната запомнена информация е оплескало всичко. Например, изработка-->ресурс-->не е този, който ти трябва за даден предмет.
ДД

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #7 -: Август 23, 2017, 06:33:52 pm »
И това с пазенето на последната запомнена информация е оплескало всичко. Например, изработка-->ресурс-->не е този, който ти трябва за даден предмет.
Питх обяснявай ги елементарно нещата - кажи че отваря последно посетеното на пазара, а не на нужния ресурс както беше преди. (и си беше улеснение) за другите магазини определено спестява цъкане тази опция.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Липсващ информационен прозорец
« Отговор #8 -: Август 23, 2017, 08:41:49 pm »
Здравейте,

благодарим Ви, че докладвате за проблема. Може ли да дадете допълнителна инфомация какъв браузър използвате и как точно симулирате проблема.

Поздрави,
Екипа на Имперски Герой II


При Хром е проблема. Когато съм в магазин, къща или каквото и да е сграда и посоча даден предмет(колба, оръжие, бижу или друго) намиращ се в раниците на героя нищо не показва като информация за него, или да бъде сравнен с това, което е екипирано на героя, същото е положението, когато е отворен таба на самия герой или някой от наемниците му. В склада всичко си е наред, проблема е само в раниците.


Софи
« Последна редакция: Август 24, 2017, 05:11:00 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!