Автор Тема: недостатъчно място  (Прочетена 1600 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
недостатъчно място
« -: Септември 07, 2017, 11:29:58 pm »
защо не направите предметите да се стакват по 1000 бр, а не както е сега по 50.раниците и къщите са  препълнени с ресурси, предмети и какво ли още не, и е мн досадно постоянно да се занимаваме с проблема недостатъчно място.освен да се стакват ресурси и колби, както е сега, предлагам да се стакват и кутиите с подаръци, наградните камъни от една и съща категория, както и инструменти с една съща рядкост и един и същ процент на изработка. това мн би улеснило всички играчи.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: недостатъчно място
« Отговор #1 -: Септември 08, 2017, 12:37:39 am »
защо не направите предметите да се стакват по 1000 бр, а не както е сега по 50.раниците и къщите са  препълнени с ресурси, предмети и какво ли още не, и е мн досадно постоянно да се занимаваме с проблема недостатъчно място.освен да се стакват ресурси и колби, както е сега, предлагам да се стакват и кутиите с подаръци, наградните камъни от една и съща категория, както и инструменти с една съща рядкост и един и същ процент на изработка. това мн би улеснило всички играчи.
Това ми се струва невъзможно особенно за предмети /всъщност аз писах за проблем това че са стакнати полири и амулети при мен, а ти искаш да кажеш че нетрябва да е проблем .... всъщност това означава че не е невъзможно  *hihi* а като знам и че имам над 20 предмета един върху друг в 1 торба , даже става възможно препоръчително/ ,  виж в къщата и в хранилището на гилдията има място за още стаички ... ако и за наемници направят нова страничка ще е супер . Това по ми се вижда изпълнимо.  ;)

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: недостатъчно място
« Отговор #2 -: Септември 08, 2017, 02:06:31 am »
то всичко е възможно, стига да има желание.какъв е проблема, ограничението от 50, да се увеличи на 1000?не знам как е при тебе, ама моите герои раниците, а и в къщите са тъпкани със рес, и когато ми дойде бонуса изработка, все нещо ми липсва или свършва.можел съм да си го набавя, ама къде да го складирам?  ??? все пак не мога да не се съглася с теб.нямам нищо против да има и нови 'стаички' и 'странички'. ;)