Автор Тема: награди  (Прочетена 1462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
награди
« -: Декември 01, 2017, 04:13:15 am »
стигнаха ми героите 48 ниво, отключиха им се две от приключенията в 6к, и се почнаха едни мъки...единия го стегнах и с голям зор и не малко диаманти го докарах да 10 стъпка.за нагарада му дава епична рецепта с шанс за злато и пуснат предмет(и нищо друго!!!) и епичен меч за две ръце.абе що за награди са това?можахте да оправите в многостепенките ако убият герой или наемка, без елексир на живота да не може да се съживява, а наградите ги оставихте както си бяха.не знам.по моите разбирания, една игра трябва да носи наслада и удоволствие, а то мн често ме натоварва с негативни емоции.аз не знам колко героя има в играта, които биха могли да минат тия приключения до 50 ниво.защо е нужно това?непосилна трудност и за капак наградата е нулева.то за наградите е ясно, не е от вчера тоя проблем, ама ми е чудно защо тия приключения са толкова трудни?за да се минат е нужна сериозна подготовка, хубави наемки, мн яки оръжия, брони и бижута.колко играчи има в играта които могат да го постигнат това?според мен не са много.ама то и да може да се постигне, въпроса е заслужава ли си ??? сега се сещам за легендарните приключения-прекрасни са наградите там.защо не направите корекции и в обикновенните приключения?на последна стъпка да има награда вип за 1 ден поне, камъните са ясни,те са си ок,оръжията в момента са слаби, с тях не можеш да минеш и една стъпка от приключение, трябва по хубави да генерира, и рецептите заложете да пуска такива с заложени атрибутни точки.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: награди
« Отговор #1 -: Декември 01, 2017, 02:35:03 pm »
Имаше същата тема и от екипа обещаха да ги оправят .Това беше август .От тогава нищо
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=38631.0

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: награди
« Отговор #2 -: Декември 01, 2017, 11:57:33 pm »
90% от наградите не струват и са за скрап и в никакъв случай не си заслужават и 1 злато да се похарчи за тях, а за диаманти да не говорим! :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: награди
« Отговор #3 -: Декември 03, 2017, 03:40:53 am »
ами има нередност, затова и пиша за това.приключенията са 6к, а се изисква да се мине преди героя да е станал 6к ???то пак е възможно да се минат, ама е мн трудно.аз ги зарязвам приключенията, то не си заслужава да се нервя.жалко, това е основен модул в играта, а е невъзможен за ползване.мн от играчите, според мене почти всички, си минават приключенията без да вземат бонус награди.сега с тая новост с еликсира на живота и аз минавам от другата страна.като ми станат 60 ниво героите, тогава ще ги минавам някои от приключенията.не заради наградите, а заради репутацията.