Автор Тема: Промени 21.12.2017  (Прочетена 8832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Siuan

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +5/-8
    • Профил
Промени 21.12.2017
« -: Декември 21, 2017, 03:31:14 pm »
Здравейте Герои,

И днес сме ви подготвили доста нови функционалности за вас.

Първо, с радост наблюдаваме строителните работи, кипящи по Вашите Гилдови Замъци! Радваме се да обявим, че добавяме сграда към замъка.

Гилдийният щаб :
  • Увеличава атрибутните точки на вашите герои на територията на зоните под контрола на вашата фракция.
  • Надстрояването на сградата увеличава получения бонус.
Много нови възможности ще бъдат добавени към модула на Гилдийните замъци, така че продължавайте със строителството!

Промени по Наемниците

Въвеждаме нови промени, с които целим да направим сдобиването Ви с добри наемници по-лесно за вас.

Подобряване на наемници
  • От сега нататък можете да подобрявате вашите наемници, използвайки наемници, които не ви трябват.
  • Можете да повишавате нивото на наемник по ваш избор като "похарчите" други наемници, губейки жертваните наемници.
  • Също така можете да увеличите рядкостта на наемник по ваш избор, като "похарчите" други наемници, отново, губейки жертваните наемници.
  • С увеличаване рядкостта на наемник ще се увеличи броят на уменията, които той има. Също така, ще се увеличи нивото на неговите умения.
  • Можете да надградите който и да е наемник до епично ниво (лилаво)

Наемнически пазар
  • Наемниците вече ще се наемат от Наемническия пазар, а не от Таверната (може да намерите бутона в горната част на екрана)
  • Вече можете да се сдобивате с наемници, както със злато, така и с диаманти. Можете да ги наемате един по един, или на група от 10.
  • Покупка на 10 наемници за диаманти дава бонус от още един наемник с гарантирано епично качество.
  • От сега нататък ще имате достъп до всички ваши наемници от всяко място в играта. Можете да ги сменяте преди всяка битка, ако желаете.
  • Капацитетът на вашата къща е увеличен до 100 места за наемници.
  • Броят на умения на всеки наемник е вече фиксиран и зависи от тяхната рядкост.
  • Всеки придобит наемник оттук нататък ще започва от 10-о ниво, без значение на кое ниво е вашият герой.

Покрай това, подобно на помощниците на дядо Коледа, работихме здраво да оправим и значително количество бъгове.

Надяваме се, че ще харесате промените. Желаем Ви весели празници!
« Последна редакция: Декември 22, 2017, 10:53:49 am от Siuan »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #1 -: Декември 21, 2017, 03:39:21 pm »
Къщата е в прозореца на героя. Така ли ще остане?
ДД

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #2 -: Декември 21, 2017, 03:48:12 pm »
Имам и една забележка. Можеше многократно да се покачи цената в злато на наемниците, за да не чакаме седмица или повече, за да подобрим наемник, жертвайки стотици наемници ниво 10. Не виждам смисъл в тази играчка, но и с това ще свикнем вероятно :)
ДД

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #3 -: Декември 21, 2017, 03:59:31 pm »
тези наемки които се купуват с диаманти, едва ли някой ще се възползва.там ще ги пуска с умения на случаен принцип, а дали ще има и една наемка която ще има умения които да ни хареса, не се знае.ако няма какво правим?епичните наемки понадлежат ли на ремонт някакъв?примерно 10 епични наемки да дават 1 която ти да й сглобиш уменията. тогава би си заслужавало риска да се купят.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #4 -: Декември 21, 2017, 04:44:33 pm »
друго което ми идва наум, ако си ресна героя , то той си почва от 15 ниво.отделно от това си го захраня с опит от книжките и става над 20 със сигурност.и се получава така че реално ще трябва сам да си се бие.малко неприятно ще се получи така.и тука изниква въпроса, колко бързо ще трупат опит наемките.според мен е редно при всички случаи да трупат по бързо опит от героите.в каква степен ще е това, вие ще си решите.то при тази система, почнеш ли с едно парти, реално няма да имаш възможност за промяна.от 50 ниво да почна с 10 ниво наемка, малко е трудно.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #5 -: Декември 21, 2017, 07:12:57 pm »
Да тегаво ще бъде, но можеш да си вземеш наемки сега и да си ги подготвиш до рестарта....
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #6 -: Декември 22, 2017, 12:03:37 pm »
да така е.все пак трябва да отбележа, че на мене промяната ми харесва.ситуацията е нова, има си особенности, но с времето ще се изяснят нещата.няма как да не отбележа и друго, че няколко месеца се работи по играта яко, правят се промени(големи, сериозни) и това си е направо супер.да се надяваме че това ще продължи и догодина.а сега за наемките.как стои въпроса с епичните и легендарните умения? на 10 ниво може ли да вкара примерно залп или аура на възмездието?нужно ли е наемката да е по голямо ниво, за да вкара тези умения?взех си 10 наемки с диаманти за да тествам и нито една нямаше такива умения.хубаво би било да се внесе малко яснота по този въпрос.

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #7 -: Декември 22, 2017, 01:25:32 pm »
Наемниците придобиват ли специалност след достигане на необходимото ниво?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #8 -: Декември 22, 2017, 10:58:08 pm »
Би трябвало, преди можеше да си ги избираш следователно и сега трябва да имаме тази възможност, иначе примерно ако си развия воин от 10-то ниво, защото имам нужда от пазител, а той на 35-то ниво се пръкне свиреп..... Безсмислено.


Интересно ще е и какво ще се случи с неспециализирали съществуващи наемници от преди тези нововъведения..? Ще бъдат ли дискриминирани спрямо новите.?


P.S. Може би сте забелязали как тези промени удариха златото на всички ни.... с увеличаване на рядкостта на наемниците растат и надниците им, и то в пъти.... в много пъти.! :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #9 -: Декември 23, 2017, 12:35:24 am »
Наемниците придобиват ли специалност след достигане на необходимото ниво?


Не, току що тествах... Жалко, надявам се да е проблем и да го коригират.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #10 -: Декември 23, 2017, 12:15:38 pm »
Няма как да придобиват специализация автоматично, защото не е ясно каква да бъде и колко умения да съдържа. Но може просто да направят да се надграждат епични наемници. При достигане на нужното ниво - сами ще си ковем характеристиките им.
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #11 -: Декември 23, 2017, 12:21:40 pm »
Да така е, и аз не искам да става автоматично, а сама да избера какъв да го направя, но в момента това не е възможно.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #12 -: Декември 23, 2017, 12:24:06 pm »
Мисълта ми беше пак да се падат случайни умения, но това да е функция на надграждането и практически да не е ограничено. Или да е ограничено от уменията на героя. Снощи мислех, че съм схванал идеята им, ама после съвсем не бях толкова убеден. Нещо не е както трябва и те на драго сърце ще го оправят. И ще дадат нагледен пример :)
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #13 -: Декември 24, 2017, 03:01:05 pm »
Стана нещо странно, решавам днес да вдигам нива на един наемник мистик, като използвам за целта воин, натискам УВЕЛИЧИ и..... излиза рейнджър, добре че не беше в жълт или лилав цвят. *hihi*

Не знам сега това така ли е замислено и ако е ДА, защо не беше обявено, а ако е проблем е добре да се погледне.
« Последна редакция: Декември 24, 2017, 03:03:18 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен devniki

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-10
    • Профил
Re: Промени 21.12.2017
« Отговор #14 -: Декември 26, 2017, 12:34:11 pm »
Стана нещо странно, решавам днес да вдигам нива на един наемник мистик, като използвам за целта воин, натискам УВЕЛИЧИ и..... излиза рейнджър, добре че не беше в жълт или лилав цвят. *hihi*

Не знам сега това така ли е замислено и ако е ДА, защо не беше обявено, а ако е проблем е добре да се погледне.


Име на герой и на наемника. Специализация се избира когато добавиш поне 1 ексиприенс на наменик над 35 ниво без специализация. Специализацията е винаги случайна.